ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 00:33

Ironizon publicisti Ylli Dylgjeri: Spërkatja fillon nga Kryebubuzheli!

Ironizon publicisti Ylli Dylgjeri: Spërkatja fillon nga Kryebubuzheli!
Nga Ylli Dylgjeri: Spërkatja fillon nga Kryebubuzheli Moj bubrrec moj bubrrec Ti gjithë ditën rri tuj ec Mbledh e mbledh e grumbullo A thu vallë për mu puno? … Në fëmijni nuk e kishim të qartë për kë punonin buburrecat! ...
Telegraf | 11-Sep-2019 17:01
Nga Ylli Dylgjeri: Spërkatja fillon nga Kryebubuzheli Moj bubrrec moj bubrrec Ti gjithë ditën rri tuj ec Mbledh e mbledh e grumbullo A thu vallë për mu puno? … Në fëmijni nuk e kishim të qartë për kë punonin buburrecat! ...

Mesazhi i Ramës: Rri e shoh ç’po më bëjnë “buburrecat”
Kryeministri Edi Rama ka përdorur problemet e administratës publike për të përcjellë një mesazh politik, në dukje për kundërshtarët e brendshëm të tij në PS. Gjatë takimit për bashkëqeverisjen, kreu i qeverisë përdori ...
Lajmi i Fundit | 11-Sep-2019 16:41
Kryeministri Edi Rama ka përdorur problemet e administratës publike për të përcjellë një mesazh politik, në dukje për kundërshtarët e brendshëm të tij në PS. Gjatë takimit për bashkëqeverisjen, kreu i qeverisë përdori ...

Rama: Platforma e bashkëqeverisjes mpin buburrecat në administratë
Kryeministri ka zhvilluar si çdo të mërkurë takimin me një grup qytetarësh që kanë gjetur zgjidhje duke u ankuar për administratën tek portali i bashkëqeverisjes. Edi Rama pranoi se disa zyrtarë parazitë po gërryejnë ...
ABCNews | 11-Sep-2019 16:08
Kryeministri ka zhvilluar si çdo të mërkurë takimin me një grup qytetarësh që kanë gjetur zgjidhje duke u ankuar për administratën tek portali i bashkëqeverisjes. Edi Rama pranoi se disa zyrtarë parazitë po gërryejnë ...

Mesazhi i koduar i Ramës: Rri e shoh ç’po më bëjnë “buburrecat”
mapo.al Kryeministri Edi Rama ka përdorur problemet e administratës publike për të përcjellë një mesazh politik, në dukje për kundërshtarët e brendshëm të tij në PS. Gjatë takimit për bashkëqeverisjen, kreu i qeverisë ...
Mapo | 11-Sep-2019 15:39
mapo.al Kryeministri Edi Rama ka përdorur problemet e administratës publike për të përcjellë një mesazh politik, në dukje për kundërshtarët e brendshëm të tij në PS. Gjatë takimit për bashkëqeverisjen, kreu i qeverisë ...

Rama i quan buburreca rivalët e tij
Këshillën e dhënë nga një qytetar në takimin e për “bashkëqeverisjen”, kryeministri Edi Rama duket se e përdori për të dhënë një mesazh që shkon përtej administratës. “Sa do i fortë të jetë ky trung, nëse këto buburreca ...
PortaliOnline | 11-Sep-2019 15:26
Këshillën e dhënë nga një qytetar në takimin e për “bashkëqeverisjen”, kryeministri Edi Rama duket se e përdori për të dhënë një mesazh që shkon përtej administratës. “Sa do i fortë të jetë ky trung, nëse këto buburreca ...

Kryeministri: Rri në këmbë dhe shoh buburrecat poshtë tavolinës
Edhe pse kanë kaluar 6 vite që qeveris Shqipërinë, Edi Rama, vazhdon që për çdo telash të qytetarëve me shtetin dhe administratën, të përjashtojë veten nga përgjegjësia. Kështu ka bërë ditën e sotme, edhe me zyrtarët e ...
Gazeta Dita | 11-Sep-2019 15:14
Edhe pse kanë kaluar 6 vite që qeveris Shqipërinë, Edi Rama, vazhdon që për çdo telash të qytetarëve me shtetin dhe administratën, të përjashtojë veten nga përgjegjësia. Kështu ka bërë ditën e sotme, edhe me zyrtarët e ...

Edi Rama: Qëndroj në këmbë dhe shoh çfarë po më bëjnë buburrecat
Këshillën e dhënë nga një qytetar në takimin e për “bashkëqeverisjen”, kryeministri Edi Rama duket se e përdori për të dhënë një mesazh që shkon përtej administratës. “Sa do i fortë të jetë ky trung, nëse këto buburreca ...
EkonomiaOnline | 11-Sep-2019 14:55
Këshillën e dhënë nga një qytetar në takimin e për “bashkëqeverisjen”, kryeministri Edi Rama duket se e përdori për të dhënë një mesazh që shkon përtej administratës. “Sa do i fortë të jetë ky trung, nëse këto buburreca ...

“Platforma po mpin buburrecat”! Paralajmëron Rama: Vazhdojmë luftën ndaj “parazitëve”!!
Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se platforma për bashkëqeverisjen është një platformë që i mpin “buburrecat” dhe disa prej tyre i shtyp, duke nënkuptuar me “buburreca” të gjithë punonjësit e administratës, që nuk iu ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 12:07
Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se platforma për bashkëqeverisjen është një platformë që i mpin “buburrecat” dhe disa prej tyre i shtyp, duke nënkuptuar me “buburreca” të gjithë punonjësit e administratës, që nuk iu ...

Edi Rama: Qëndroj në këmbë dhe shoh çfarë po më bëjnë buburrecat
Këshillën e dhënë nga një qytetar në takimin e për “bashkëqeverisjen”, kryeministri Edi Rama duket se e përdori për të dhënë një mesazh që shkon përtej administratës.
Top Channel | 11-Sep-2019 12:04
Këshillën e dhënë nga një qytetar në takimin e për “bashkëqeverisjen”, kryeministri Edi Rama duket se e përdori për të dhënë një mesazh që shkon përtej administratës.

“Ky trung përsëri do mbetet i gërryer”, mesazhi i Ramës: Qëndroj në këmbë dhe shoh çfarë po më bëjnë buburrecat
Kryeministri Edi Rama ka përcjellë një mesazh gjatë një takimi për “bashkëqeverisjen”. “ Sa do i fortë të jetë ky trung, nëse këto buburreca nuk do të zhduken, ky trung përsëri do të mbetet i gërryer ”, iu drejtua ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 12:14
Kryeministri Edi Rama ka përcjellë një mesazh gjatë një takimi për “bashkëqeverisjen”. “ Sa do i fortë të jetë ky trung, nëse këto buburreca nuk do të zhduken, ky trung përsëri do të mbetet i gërryer ”, iu drejtua ...

Edi Rama: Qëndroj në këmbë dhe shoh çfarë po më bëjnë buburrecat
“Sa do i fortë të jetë ky trung, nëse këto buburreca nuk do të zhduken, ky trung përsëri do të mbetet i gërryer”, iu drejtua qytetari Ramës, teksa i referohej problemeve me administratën. Përgjigjja e kryeministrit ...
Lajminet | 11-Sep-2019 14:46
“Sa do i fortë të jetë ky trung, nëse këto buburreca nuk do të zhduken, ky trung përsëri do të mbetet i gërryer”, iu drejtua qytetari Ramës, teksa i referohej problemeve me administratën. Përgjigjja e kryeministrit ...

Rama: Qëndroj në këmbë dhe shoh çfarë po më bëjnë buburrecat
Këshillën e dhënë nga një qytetar në takimin e për “bashkëqeverisjen”, kryeministri i Shqipërisë Edi Edi Rama duket se e përdori për të dhënë një mesazh që shkon përtej administratës. “Sa do i fortë të jetë ky trung, ...
Klan Kosova | 11-Sep-2019 14:25
Këshillën e dhënë nga një qytetar në takimin e për “bashkëqeverisjen”, kryeministri i Shqipërisë Edi Edi Rama duket se e përdori për të dhënë një mesazh që shkon përtej administratës. “Sa do i fortë të jetë ky trung, ...

Rama: Platforma e bashkëqeverisjes po mpin ‘buburrecat’!
Kryeministri Edi Rama, ka zhvilluar sot takimin e përjavshëm me qytetarët, për platformën e bashkëqeverisjes. Rama është shprehur se platforma shqipëriaqëduam.al po i mpin ‘buburrecat’ që nuk u shërbejnë qytetarëve, ...
Dritare | 11-Sep-2019 13:26
Kryeministri Edi Rama, ka zhvilluar sot takimin e përjavshëm me qytetarët, për platformën e bashkëqeverisjes. Rama është shprehur se platforma shqipëriaqëduam.al po i mpin ‘buburrecat’ që nuk u shërbejnë qytetarëve, ...

Rama: Qëndroj në këmbë dhe shoh çfarë po më bëjnë buburrecat
Këshillën e dhënë nga një qytetar në takimin e për “bashkëqeverisjen”, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama duket se e përdori për të dhënë një mesazh që shkon përtej administratës. “Sa do i fortë të jetë ky trung, nëse ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 13:18
Këshillën e dhënë nga një qytetar në takimin e për “bashkëqeverisjen”, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama duket se e përdori për të dhënë një mesazh që shkon përtej administratës. “Sa do i fortë të jetë ky trung, nëse ...

Edi Rama: Qëndroj në këmbë dhe shoh çfarë po më bëjnë buburrecat
Këshillën e dhënë nga një qytetar në takimin për “bashkëqeverisjen”, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, duket se e përdori për të dhënë një mesazh që shkon përtej administratës. “Sa do i fortë të jetë ky trung, nëse ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 13:01
Këshillën e dhënë nga një qytetar në takimin për “bashkëqeverisjen”, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, duket se e përdori për të dhënë një mesazh që shkon përtej administratës. “Sa do i fortë të jetë ky trung, nëse ...

Edi Rama: Qëndroj në këmbë dhe shoh çfarë po më bëjnë buburrecat
Këshillën e dhënë nga një qytetar në takimin për “bashkëqeverisjen”, kryeministri i Shqipërisë Edi Edi Rama duket se e përdori për të dhënë një mesazh që shkon përtej administratës. “Sa do i fortë të jetë ky trung, nëse ...
Alsat-M | 11-Sep-2019 12:42
Këshillën e dhënë nga një qytetar në takimin për “bashkëqeverisjen”, kryeministri i Shqipërisë Edi Edi Rama duket se e përdori për të dhënë një mesazh që shkon përtej administratës. “Sa do i fortë të jetë ky trung, nëse ...

“Ky trung përsëri do mbetet i gërryer”, mesazhi i Ramës: Qëndroj në këmbë dhe shoh çfarë po më bëjnë buburrecat
Kryeministri Edi Rama ka përcjellë një mesazh gjatë një takimi për “bashkëqeverisjen”. “Sa do i fortë të jetë ky trung, nëse këto buburreca nuk do të zhduken, ky trung përsëri do të mbetet i gërryer”, iu drejtua ...
Lexo | 11-Sep-2019 12:37
Kryeministri Edi Rama ka përcjellë një mesazh gjatë një takimi për “bashkëqeverisjen”. “Sa do i fortë të jetë ky trung, nëse këto buburreca nuk do të zhduken, ky trung përsëri do të mbetet i gërryer”, iu drejtua ...

Edi Rama: Qëndroj në këmbë dhe shoh çfarë po më bëjnë buburrecat
Këshillën e dhënë nga një qytetar në takimin e për “bashkëqeverisjen”, kryeministri i Shqipërisë Edi Edi Rama duket se e përdori për të dhënë një mesazh që shkon përtej administratës.
Kosova Press | 11-Sep-2019 12:36
Këshillën e dhënë nga një qytetar në takimin e për “bashkëqeverisjen”, kryeministri i Shqipërisë Edi Edi Rama duket se e përdori për të dhënë një mesazh që shkon përtej administratës.

Edi Rama: Qëndroj në këmbë dhe shoh çfarë po më bëjnë buburrecat
Këshillën e dhënë nga një qytetar në takimin e për “bashkëqeverisjen”, kryeministri Edi Rama duket se e përdori për të dhënë një mesazh që shkon përtej administratës. “Sa do i fortë të jetë ky trung, nëse këto buburreca ...
Flaka | 11-Sep-2019 12:25
Këshillën e dhënë nga një qytetar në takimin e për “bashkëqeverisjen”, kryeministri Edi Rama duket se e përdori për të dhënë një mesazh që shkon përtej administratës. “Sa do i fortë të jetë ky trung, nëse këto buburreca ...

Rama kritika deputetëve, kryebashkiakëve e drejtorëve
Një platformë dixhitale që nuk i lë më shqetësimet e qytetarëve në baltë për shkak të procedurave burokratike. Kështu u shpreh kreu i qeverisë Edi Rama për platformën e bashkëqeverisjes me qytetarët, përmes portalit ...
Lexo | 11-Sep-2019 12:05
Një platformë dixhitale që nuk i lë më shqetësimet e qytetarëve në baltë për shkak të procedurave burokratike. Kështu u shpreh kreu i qeverisë Edi Rama për platformën e bashkëqeverisjes me qytetarët, përmes portalit ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved