ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2019 13:47

Ide si të dekoroni ballkonin e apartamentit tuaj!

Ide si të dekoroni ballkonin e apartamentit tuaj!
Pasditet e freskëta të vjeshtës, nuk mund t’i kaloni në një vend tjetër më relaksues, sesa ballkoni i shtëpisë tuaj. Prandaj është e rëndësishme që ambjenti rrethues të jetë i bukur dhe motivues. Nëse jetoni në ...
Dritare | 11-Sep-2019 13:26
Pasditet e freskëta të vjeshtës, nuk mund t’i kaloni në një vend tjetër më relaksues, sesa ballkoni i shtëpisë tuaj. Prandaj është e rëndësishme që ambjenti rrethues të jetë i bukur dhe motivues. Nëse jetoni në ...

Fotot më qesharake të pasagjerëve në avion
Për më shumë se 7 vjet fluturime të shpeshta, Shawn Kathler, ish-stjuardese ka fotografuar çfarë shihte të çuditshme në bord. Fillimisht fotot ajo i mbante në një ditar personal, pastaj miqtë e inkurajuan t’i postonte ...
Dritare | 10-Sep-2019 14:53
Për më shumë se 7 vjet fluturime të shpeshta, Shawn Kathler, ish-stjuardese ka fotografuar çfarë shihte të çuditshme në bord. Fillimisht fotot ajo i mbante në një ditar personal, pastaj miqtë e inkurajuan t’i postonte ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved