ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/12/2019 12:36

Greqi, Athina dhe Nikozia dënojnë shpimet turke për hidrokarbure

Greqi, Athina dhe Nikozia dënojnë shpimet turke për hidrokarbure
Krerët grekë dhe qipriotë dënuan ditën e djeshme në Athinë shpimet e jashtëligjshme turke në lindje të Mesdheut dhe bënë sërish thirrje për bisedime për të zgjidhur problemin e vazhduar të ndarjes së ishullit të Qipros. ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 06:21
Krerët grekë dhe qipriotë dënuan ditën e djeshme në Athinë shpimet e jashtëligjshme turke në lindje të Mesdheut dhe bënë sërish thirrje për bisedime për të zgjidhur problemin e vazhduar të ndarjes së ishullit të Qipros. ...

Vazhdojnë tensionet mes Turqisë dhe Greqisë
Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis , tha të martën se Turqia “vazhdon të provokojë” në qasjen e saj ndaj Qipros, dhe se Ankaraja po izolohet ndërkombëtarisht, transmeton REL Kryeministri grek i bëri komentet ...
Portalb | 10-Sep-2019 20:44
Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis , tha të martën se Turqia “vazhdon të provokojë” në qasjen e saj ndaj Qipros, dhe se Ankaraja po izolohet ndërkombëtarisht, transmeton REL Kryeministri grek i bëri komentet ...

?Athina dhe Nikozia dënojnë shpimet turke për hidrokarbure
Krerët grekë dhe qipriotë dënuan sot në Athinë, siç thanë shpimet e jashtëligjshme turke në lindje të Mesdheut dhe bënë sërish thirrje për bisedime për të zgjidhur problemin e vazhduar të ndarjes së ishullit të Qipros.
Kosova Press | 10-Sep-2019 20:12
Krerët grekë dhe qipriotë dënuan sot në Athinë, siç thanë shpimet e jashtëligjshme turke në lindje të Mesdheut dhe bënë sërish thirrje për bisedime për të zgjidhur problemin e vazhduar të ndarjes së ishullit të Qipros.

Vazhdojnë tensionet mes Turqisë dhe Greqisë
Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis, tha të martën se Turqia “vazhdon të provokojë” në qasjen e saj ndaj Qipros, dhe se Ankaraja po izolohet ndërkombëtarisht. Kryeministri grek i bëri komentet gjatë një takimi ...
TetovaSot | 10-Sep-2019 19:50
Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis, tha të martën se Turqia “vazhdon të provokojë” në qasjen e saj ndaj Qipros, dhe se Ankaraja po izolohet ndërkombëtarisht. Kryeministri grek i bëri komentet gjatë një takimi ...

Vazhdojnë tensionet mes Turqisë dhe Greqisë
Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis, tha të martën se Turqia “vazhdon të provokojë” në qasjen e saj ndaj Qipros, dhe se Ankaraja po izolohet ndërkombëtarisht. Kryeministri grek i bëri komentet gjatë një takimi ...
Gazeta Express | 10-Sep-2019 18:45
Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis, tha të martën se Turqia “vazhdon të provokojë” në qasjen e saj ndaj Qipros, dhe se Ankaraja po izolohet ndërkombëtarisht. Kryeministri grek i bëri komentet gjatë një takimi ...

Vazhdojnë tensionet mes Turqisë dhe Greqisë
Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis, tha të martën se Turqia “vazhdon të provokojë” në qasjen e saj ndaj Qipros, dhe se Ankaraja po izolohet ndërkombëtarisht. Kryeministri grek i bëri komentet gjatë një takimi ...
VizionPlus | 10-Sep-2019 16:55
Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis, tha të martën se Turqia “vazhdon të provokojë” në qasjen e saj ndaj Qipros, dhe se Ankaraja po izolohet ndërkombëtarisht. Kryeministri grek i bëri komentet gjatë një takimi ...

Vazhdojnë tensionet mes Turqisë dhe Greqisë
Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis, tha të martën se Turqia “vazhdon të provokojë” në qasjen e saj ndaj Qipros, dhe se Ankaraja po izolohet ndërkombëtarisht. Kryeministri grek i bëri komentet gjatë një takimi ...
Alsat-M | 10-Sep-2019 18:18
Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis, tha të martën se Turqia “vazhdon të provokojë” në qasjen e saj ndaj Qipros, dhe se Ankaraja po izolohet ndërkombëtarisht. Kryeministri grek i bëri komentet gjatë një takimi ...

Vazhdojnë tensionet mes Turqisë dhe Greqisë
Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis, tha të martën se Turqia "vazhdon të provokojë" në qasjen e saj ndaj Qipros, dhe se Ankaraja po izolohet ndërkombëtarisht. Kryeministri grek i bëri komentet gjatë një takimi ...
Radio Evropa e Lire | 10-Sep-2019 16:44
Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis, tha të martën se Turqia "vazhdon të provokojë" në qasjen e saj ndaj Qipros, dhe se Ankaraja po izolohet ndërkombëtarisht. Kryeministri grek i bëri komentet gjatë një takimi ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved