ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 09:26

Germin: Qytetarët të informohen me përfitimet nga sigurimet shoqërore me Zvicrën

Germin: Qytetarët të informohen me përfitimet nga sigurimet shoqërore me Zvicrën
Organizata Jo-Qeveritare Germin ka bërë një reagim publik ndaj Ministrisë së Punës dhe Mirëqenies Sociale. Në reagimin ndaj MPMS-së, bëhet thirrje që qytetarët të informohen me përfitimet që dalin nga Marrëveshja për ...
Klan Kosova | 11-Sep-2019 15:43
Organizata Jo-Qeveritare Germin ka bërë një reagim publik ndaj Ministrisë së Punës dhe Mirëqenies Sociale. Në reagimin ndaj MPMS-së, bëhet thirrje që qytetarët të informohen me përfitimet që dalin nga Marrëveshja për ...

Kërkohet informim transparentë lidhur me Marrëveshjen për Sigurimet Shoqërore ndërmjet Kosovës dhe Zvicrës
Pas hyrjes në fuqi të Marrëveshjes së re të Sigurimeve Shoqërore ndërmjet Kosovës dhe Zvicrës, organizata Germin, Sindikata Unia dhe platforma prointerga.ch kërkojnë nga Ministria e Punës dhe Mirëqenies Sociale (MPMS) ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 15:06
Pas hyrjes në fuqi të Marrëveshjes së re të Sigurimeve Shoqërore ndërmjet Kosovës dhe Zvicrës, organizata Germin, Sindikata Unia dhe platforma prointerga.ch kërkojnë nga Ministria e Punës dhe Mirëqenies Sociale (MPMS) ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved