ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/09/2019 00:32

Gent Cakaj nderon viktimat e Holokaustit në Izrael

Gent Cakaj nderon viktimat e Holokaustit në Izrael
Gjatë qëndrimit në Izrael, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, zhvilloi një vizitë në Muzeun e Holokaustit “Yad Vashem” në Jeruzalem. Ministri Cakaj u njoh me histori të tmerrshme të ...
Dritare | 11-Sep-2019 13:26
Gjatë qëndrimit në Izrael, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, zhvilloi një vizitë në Muzeun e Holokaustit “Yad Vashem” në Jeruzalem. Ministri Cakaj u njoh me histori të tmerrshme të ...

Shqipëria përgatitje për Konferencën e Grupit të Mesdheut
TIRANË, 11 Shtator /MEDIAL/ -Përgatitja e Shqipërisë për Konferencën e Grupit të Mesdheut më 24 dhe 25 tetor ishte në qendër të një takimi që Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj zhvilloi me ...
Medial | 11-Sep-2019 13:26
TIRANË, 11 Shtator /MEDIAL/ -Përgatitja e Shqipërisë për Konferencën e Grupit të Mesdheut më 24 dhe 25 tetor ishte në qendër të një takimi që Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj zhvilloi me ...

Përgatitjet e Shqipërisë për Konferencën e Grupit të Mesdheut, Cakaj takon ministrin izraelit
Gjatë qëndrimit të tij në Izrael, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, u prit në një takim nga Ministri për Bashkëpunim Rajonal i Izraelit, Tzachi Hanegbi. Tema kryesore e takimit ishte ...
Medial | 11-Sep-2019 13:18
Gjatë qëndrimit të tij në Izrael, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, u prit në një takim nga Ministri për Bashkëpunim Rajonal i Izraelit, Tzachi Hanegbi. Tema kryesore e takimit ishte ...

Përgatitjet e Shqipërisë për Konferencën e Grupit të Mesdheut, Cakaj takon ministrin izraelit
Gjatë qëndrimit të tij në Izrael, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, u prit në një takim nga Ministri për Bashkëpunim Rajonal i Izraelit, Tzachi Hanegbi. Tema kryesore e takimit ishte ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 13:16
Gjatë qëndrimit të tij në Izrael, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, u prit në një takim nga Ministri për Bashkëpunim Rajonal i Izraelit, Tzachi Hanegbi. Tema kryesore e takimit ishte ...

Një kurorë shqiptare në “Yad Vashem”, Cakaj nderon viktimat e Holokaustit në Izrael
Gjatë qëndrimit në Izrael, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, zhvilloi një vizitë në Muzeun e Holokaustit “Yad Vashem” në Jeruzalem. Ministri Cakaj u njoh me histori të tmerrshme të ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 13:08
Gjatë qëndrimit në Izrael, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, zhvilloi një vizitë në Muzeun e Holokaustit “Yad Vashem” në Jeruzalem. Ministri Cakaj u njoh me histori të tmerrshme të ...

Izrael, Cakaj-Hanegbi, në fokus përgatitjet e Shqipërisë për Konferencën e Grupit të Mesdheut
Gjatë qëndrimit të tij në Izrael, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, u prit në një takim nga Ministri për Bashkëpunim Rajonal i Izraelit, Tzachi Hanegbi. Tema kryesore e takimit ishte ...
Lexo | 11-Sep-2019 13:08
Gjatë qëndrimit të tij në Izrael, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, u prit në një takim nga Ministri për Bashkëpunim Rajonal i Izraelit, Tzachi Hanegbi. Tema kryesore e takimit ishte ...

Kurorë shqiptare në Yad Vashem
Gjatë qëndrimit në Izrael, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, zhvilloi një vizitë në Muzeun e Holokaustit “Yad Vashem” në Jeruzalem.
Top Channel | 11-Sep-2019 11:24
Gjatë qëndrimit në Izrael, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, zhvilloi një vizitë në Muzeun e Holokaustit “Yad Vashem” në Jeruzalem.

Ministri Cakaj nderon viktimat e Holokaustit në Izrael
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, zhvilloi një vizitë në Muzeun e Holokaustit “Yad Vashem” në Jeruzalem ne kuader te vizites se tij ne Izrael. Cakaj u njoh me histori të tmerrshme të ...
VizionPlus | 11-Sep-2019 11:39
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, zhvilloi një vizitë në Muzeun e Holokaustit “Yad Vashem” në Jeruzalem ne kuader te vizites se tij ne Izrael. Cakaj u njoh me histori të tmerrshme të ...

Izrael, Cakaj-Hanegbi, në fokus përgatitjet e Shqipërisë për Konferencën e Grupit të Mesdheut
Gjatë qëndrimit të tij në Izrael, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, u prit në një takim nga Ministri për Bashkëpunim Rajonal i Izraelit, Tzachi Hanegbi. Tema kryesore e takimit ishte ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 13:01
Gjatë qëndrimit të tij në Izrael, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, u prit në një takim nga Ministri për Bashkëpunim Rajonal i Izraelit, Tzachi Hanegbi. Tema kryesore e takimit ishte ...

Tërhiqet Cakaj: Nuk do ja heq pasaportat diplomatike lojtarëve
Pas deklaratave të një dite më parë se lojtarëve të ekipit kombëtar i është hequr pasaporta diplomatike, ka reaguar Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj. Me anë të një postimi në twitter vetëm ...
GazetaTema | 10-Sep-2019 23:04
Pas deklaratave të një dite më parë se lojtarëve të ekipit kombëtar i është hequr pasaporta diplomatike, ka reaguar Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj. Me anë të një postimi në twitter vetëm ...

Futbollistët e Kombëtares pa pasaportë diplomatike? Reagon Cakaj: I uroj suksese, lajmi…
Pas deklaratave të një ditë më parë se lojtarëve të ekipit kombëtar i është hequr pasaporta diplomatike, ka reaguar Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj. Me anë të një postimi në “Twitter” ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 22:14
Pas deklaratave të një ditë më parë se lojtarëve të ekipit kombëtar i është hequr pasaporta diplomatike, ka reaguar Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj. Me anë të një postimi në “Twitter” ...

Cakaj rrëzon spekulimin: Lajmi i shpërndarë në hava, lidhur me heqjen e pasaportave diplomatike të kuqezinjve është fundekrye i gënjeshtërt
Pas deklaratave të një dite më parë se lojtarëve të ekipit kombëtar i është hequr pasaporta diplomatike, ka reaguar Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj. Me anë të një postimi në twitter vetëm ...
GazetaTema | 10-Sep-2019 22:37
Pas deklaratave të një dite më parë se lojtarëve të ekipit kombëtar i është hequr pasaporta diplomatike, ka reaguar Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj. Me anë të një postimi në twitter vetëm ...

Gent Cakaj takohet me ministrin izraelit, Tzachi Hanegbi
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, është duke qëndruar në Izrael, ku është takuar me ministrin për Bashkëpunim Rajonal, Tzachi Hanegbi. Temë qendrore e takimit ka qenë përgatitja e ...
Klan Kosova | 11-Sep-2019 12:51
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, është duke qëndruar në Izrael, ku është takuar me ministrin për Bashkëpunim Rajonal, Tzachi Hanegbi. Temë qendrore e takimit ka qenë përgatitja e ...

EKSKLUZIVE/ Ministria e Jashtme konfirmon heqjen e pasaportave diplomatike për futbollistët e kombëtares
Deklarata e mbrojtësit të kombëtares shqiptare, Andi Lila, mbrëmjen e djeshme për heqjen e pasaportave diplomatike te lojtarëve kuqezinj shkaktoi mjaft reagime. Lila u shpreh se Ministri i Jashtëm, Gent Cakaj, u ka ...
GazetaTema | 10-Sep-2019 18:57
Deklarata e mbrojtësit të kombëtares shqiptare, Andi Lila, mbrëmjen e djeshme për heqjen e pasaportave diplomatike te lojtarëve kuqezinj shkaktoi mjaft reagime. Lila u shpreh se Ministri i Jashtëm, Gent Cakaj, u ka ...

Gent Cakaj në Jerusalem në murin e lotëve. Cila ka qenë dëshira e ministrit e vendosur mes gurëve?
Ministri i Jashtëm, Cakaj nisi një vizitë zyrtare në Izrael dhe në një foto të postuar në rrjetet sociale shihet në Murin Perëndimor të vjetër të Jeruzalemit.
Top Channel | 10-Sep-2019 12:49
Ministri i Jashtëm, Cakaj nisi një vizitë zyrtare në Izrael dhe në një foto të postuar në rrjetet sociale shihet në Murin Perëndimor të vjetër të Jeruzalemit.

“Luftuam në Beograd, por na hoqën pasaportën diplomatike”, Lila “godet” Cakajn
Atmosfera që po përjeton Kombëtarja shqiptare nuk është nga më të mirat, as që i afrohet rrugëtimit të tyre në “Euro2016”, ku të gjithë në çdo cep të botës ku ndodheshin shqiptar ishin krenar për përfaqësuesen dhe e ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 11:40
Atmosfera që po përjeton Kombëtarja shqiptare nuk është nga më të mirat, as që i afrohet rrugëtimit të tyre në “Euro2016”, ku të gjithë në çdo cep të botës ku ndodheshin shqiptar ishin krenar për përfaqësuesen dhe e ...

Andi Lila sulmon Gent Cakajn: Na hoqi pasaportat diplomatike pa motivacion
Andi Lila ka sulmuar Ministrin e Jashtëm, Gent Cakaj, se iu ka hequr pa asnjë motivacion pashaportat diplomatike futbollistëve të kombëtares Lojtarët kuqezinj u pajisën me pashaporta diplomatike pas suksesit të arritur ...
GazetaTema | 10-Sep-2019 14:23
Andi Lila ka sulmuar Ministrin e Jashtëm, Gent Cakaj, se iu ka hequr pa asnjë motivacion pashaportat diplomatike futbollistëve të kombëtares Lojtarët kuqezinj u pajisën me pashaporta diplomatike pas suksesit të arritur ...

Cakaj nderon viktimat e Holokaustit në Izrael
Gjatë qëndrimit në Izrael, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, zhvilloi një vizitë në Muzeun e Holokaustit “Yad Vashem” në Jeruzalem. Ministri Cakaj u njoh me histori të tmerrshme të ...
Lexo | 11-Sep-2019 11:55
Gjatë qëndrimit në Izrael, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, zhvilloi një vizitë në Muzeun e Holokaustit “Yad Vashem” në Jeruzalem. Ministri Cakaj u njoh me histori të tmerrshme të ...

“Cakaj na hoqi pasaportat diplomatike”, reagime pas denoncimit të Andi Lilës në Procesin Sportiv
Andi Lila, një prej protagonistëve të ekipit kombëtar që u kualifikua në Kampionatin Evropian të vitit 2016, denoncoi dje në emisionin “Procesi Sportiv” në Top Channel, heqjen e pasaportave diplomatike për lojtarët ...
Top Channel | 10-Sep-2019 11:39
Andi Lila, një prej protagonistëve të ekipit kombëtar që u kualifikua në Kampionatin Evropian të vitit 2016, denoncoi dje në emisionin “Procesi Sportiv” në Top Channel, heqjen e pasaportave diplomatike për lojtarët ...

“Na hoqën pasaportat diplomatike”, Vasili: Futbollistët heronj, mbrojtën simbolet në mes të Beogradit
“Heqja e pasaportave diplomatike për heronjtë Kombetares Kuq e Zi është turp dhe marrëzi”. Kështu deklaroi nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili, pas deklaratës së futbollistit Andi Lila se qeveria u kishte hequr ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 11:22
“Heqja e pasaportave diplomatike për heronjtë Kombetares Kuq e Zi është turp dhe marrëzi”. Kështu deklaroi nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili, pas deklaratës së futbollistit Andi Lila se qeveria u kishte hequr ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved