ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 09:36

Foto/ Kush është personi i plagosur mbrëmë në Lezhë, policia blindon zonën për kapjen e autorit

Foto/ Kush është personi i plagosur mbrëmë në Lezhë, policia blindon zonën për kapjen e autorit
“BalkanWeb” ka siguruar fotografinë e personit të plagosur me armë zjarri mbrëmjen e kaluar në Lezhë. Personi që shihni më poshtë është 37-vjeçari Ardian Kola, i plagosur pranë Katedrales së Lezhës nga shtetasi ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 10:44
“BalkanWeb” ka siguruar fotografinë e personit të plagosur me armë zjarri mbrëmjen e kaluar në Lezhë. Personi që shihni më poshtë është 37-vjeçari Ardian Kola, i plagosur pranë Katedrales së Lezhës nga shtetasi ...

Plagosja në Lezhë, konflikti nisi për 1 karikues celulari (Detajet)
mapo.al Aleksandër Dedgjonaj është personi që qëlloi me armë Ardian Kolën, mbrëmjen e djeshme në Lezhë. Policia ka zbardhur ngjarjen dhe duket se gjithçka ka lidhje me bizneset e dy lezhjanëve. Të dy njiheshin, pasi i ...
Mapo | 11-Sep-2019 10:43
mapo.al Aleksandër Dedgjonaj është personi që qëlloi me armë Ardian Kolën, mbrëmjen e djeshme në Lezhë. Policia ka zbardhur ngjarjen dhe duket se gjithçka ka lidhje me bizneset e dy lezhjanëve. Të dy njiheshin, pasi i ...

Prostitucion në rrugët e Tiranës, fëmijët tutorë të nënës (VIDEO)
mapo.al Emisioni “Stop” sjell me zë dhe figurë një tjetër kamera të fshehtë. Prostitucion në rrugë e pranë pallateve. Pamjet skandaloze, vijnë nga kompleksi malajzian, përballë qendrës tregtare “Cassa Italia”. Nga kjo ...
Mapo | 10-Sep-2019 21:46
mapo.al Emisioni “Stop” sjell me zë dhe figurë një tjetër kamera të fshehtë. Prostitucion në rrugë e pranë pallateve. Pamjet skandaloze, vijnë nga kompleksi malajzian, përballë qendrës tregtare “Cassa Italia”. Nga kjo ...

Plagosja në Lezhë, pamjet e para nga vendi i ngjarjes. Policia: Kemi identifikuar autorin (Emri)
LEZHË Policia identifikon autorin e plagosjes së 37-vjeçarit Ardian Kola mbrëmjen e sotme dhe është vënë në ndjekje të tij. Sa i përket ngjarjes, Policia njofton se rreth orës 20:16, te spitali Rajonal Lezhë është ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 21:16
LEZHË Policia identifikon autorin e plagosjes së 37-vjeçarit Ardian Kola mbrëmjen e sotme dhe është vënë në ndjekje të tij. Sa i përket ngjarjes, Policia njofton se rreth orës 20:16, te spitali Rajonal Lezhë është ...

EMRI/ Kush është i plagosuri në Lezhë, armët u nxorën pas një konflikti për…
LEZHË Një grindje mes dy personave në qytetin e Lezhës ka çuar në plagosjen e njërit prej tyre. Gazetari Elidon Ndreka duke iu referuar burimeve nga policia raportoi për “BalkanWeb” se i plagosur ka mbetur shtetasi ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 21:06
LEZHË Një grindje mes dy personave në qytetin e Lezhës ka çuar në plagosjen e njërit prej tyre. Gazetari Elidon Ndreka duke iu referuar burimeve nga policia raportoi për “BalkanWeb” se i plagosur ka mbetur shtetasi ...

Të shtënat me armë, një i plagosur në Lezhë, u qëllua nga një makinë në ecje
LEZHË Një i plagosur në Lezhë pas të shtënave me armë. Mësohet se i plagosur ka mbetur shtetasi me iniciale A.K. i cili po lëvizte më këmbë në zonën e Katedrales. Dyshimet e para janë se personi në fjalë është qëlluar ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 21:03
LEZHË Një i plagosur në Lezhë pas të shtënave me armë. Mësohet se i plagosur ka mbetur shtetasi me iniciale A.K. i cili po lëvizte më këmbë në zonën e Katedrales. Dyshimet e para janë se personi në fjalë është qëlluar ...

Plagosje me armë zjarri në Lezhë, identifikohet autori
Të shtëna me armë janë regjistruar në afërsi të katedrales së Lezhës, ku një 37-vjeçar me iniciale A.K ka mbetur i plagosur në këmbë.
Top Channel | 10-Sep-2019 20:46
Të shtëna me armë janë regjistruar në afërsi të katedrales së Lezhës, ku një 37-vjeçar me iniciale A.K ka mbetur i plagosur në këmbë.

Të shtëna me armë zjarri pranë Katedrales në Lezhë, një i plagosur
LEZHË Një person ka mbetur i plagosur pas të shtënave me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Lezhë. Ngjarja ndodhir rreth orës 20:40 pranë Katedrales ku ka me sa duket ka pasur një konflikt. Sipas informacioneve të para i ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 20:46
LEZHË Një person ka mbetur i plagosur pas të shtënave me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Lezhë. Ngjarja ndodhir rreth orës 20:40 pranë Katedrales ku ka me sa duket ka pasur një konflikt. Sipas informacioneve të para i ...

Lezhë/ Qëllohet me armë zjarri një person pranë Katedrales (EMRI)
mapo.al Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në mbrëmje në qytetin e Lezhës. Një person është qëlluar me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur pranë Katedrales së qytetit. I plagosuri i identifikuar si Ardjan Kola është dërguar ...
Mapo | 10-Sep-2019 20:49
mapo.al Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në mbrëmje në qytetin e Lezhës. Një person është qëlluar me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur pranë Katedrales së qytetit. I plagosuri i identifikuar si Ardjan Kola është dërguar ...

Të shtëna me armë zjarri në Lezhë, plagoset një 37 vjeçar
Të shtëna me armë janë regjistruar mbrëmjen e kësaj të marte në Lezhë ku është plagosur një 37 vjeçar. Ngjarja ndodhi pranë Katedrales. Sipas policisë 37 vjeçari me inicialet A.K., banues në Lezhë është paraqitur rreth ...
VizionPlus | 10-Sep-2019 21:06
Të shtëna me armë janë regjistruar mbrëmjen e kësaj të marte në Lezhë ku është plagosur një 37 vjeçar. Ngjarja ndodhi pranë Katedrales. Sipas policisë 37 vjeçari me inicialet A.K., banues në Lezhë është paraqitur rreth ...

Aksident në Lezhë, motoristi në gjendje të rëndë
Një aksident është shënuar orët e para mëngjesin e kësaj të marte, ku një motor është përplasur me një automjet dhe si pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit.
Top Channel | 10-Sep-2019 10:36
Një aksident është shënuar orët e para mëngjesin e kësaj të marte, ku një motor është përplasur me një automjet dhe si pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit.

Video/ E përplas makina në Kryqëzimin e Shënkollit, plagoset rëndë drejtuesi i motorit
Një tjetër aksident i rëndë është shënuar në vendin tonë. Ngjarja ka ndodhur tek kryqezimi i Shënkollit pak minuta me pare, ku për pasojë një person ka mbetur i plagosur rëndë. ‘BalkanWeb’ mëson se një makinë është ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 10:34
Një tjetër aksident i rëndë është shënuar në vendin tonë. Ngjarja ka ndodhur tek kryqezimi i Shënkollit pak minuta me pare, ku për pasojë një person ka mbetur i plagosur rëndë. ‘BalkanWeb’ mëson se një makinë është ...

Të shtëna me armë para Katedrales në Lezhë, plagoset 37-vjeçari
Një 37-vjeçar u plagos në këmbë pas një sherri të çastit me një person tjetër, i cili u identifikua dhe u shpall në kërkim. Ngjarja ndodhi në qendër të Lezhës, pranë Katedrales. Sipas policisë, i dëmtuari është Ardjan ...
ABCNews | 10-Sep-2019 22:10
Një 37-vjeçar u plagos në këmbë pas një sherri të çastit me një person tjetër, i cili u identifikua dhe u shpall në kërkim. Ngjarja ndodhi në qendër të Lezhës, pranë Katedrales. Sipas policisë, i dëmtuari është Ardjan ...

Aksident tek kryqëzimi i Shënkollit, një i plagosur rëndë
mapo.al Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mëngjes në kryqëzimin e Shënkollit. Sipas raportime të para nga vendngjarja, një automjet ka përplasur një motor dhe për pasojë, drejtuesi i motorit është plagosur rëndë. ...
Mapo | 10-Sep-2019 10:34
mapo.al Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mëngjes në kryqëzimin e Shënkollit. Sipas raportime të para nga vendngjarja, një automjet ka përplasur një motor dhe për pasojë, drejtuesi i motorit është plagosur rëndë. ...

Plumbi në zemër i merr jetën 52-vjeçarit.Aksidenti teksa pastronte armën,si reagoi nëna dhe gruaja pas ngjarjes
Zbulohen detaje nga ngjarja e rëndë që ndodhi brenda shtëpisë në Mat, ku 52-vjeçari vrau veten aksidentalisht teksa ishte duke pastruar armën. Mark Nikolli është vetëvrarë mesditën e djeshme, në rrethana ende të ...
Telegraf | 10-Sep-2019 15:09
Zbulohen detaje nga ngjarja e rëndë që ndodhi brenda shtëpisë në Mat, ku 52-vjeçari vrau veten aksidentalisht teksa ishte duke pastruar armën. Mark Nikolli është vetëvrarë mesditën e djeshme, në rrethana ende të ...

Tjetër aksident në Lezhë, makina përplaset me motorin plagoset drejtuesi
Një tjetër aksident ka përgjakur rrugët e Lezhës në orët e para të së martës. Informacionet bëjnë me dije se pranë kryqëzimit të Shënkollit pak minuta me parë, një makinë është përplasur me një motor, ku si pasojë është ...
VizionPlus | 10-Sep-2019 10:55
Një tjetër aksident ka përgjakur rrugët e Lezhës në orët e para të së martës. Informacionet bëjnë me dije se pranë kryqëzimit të Shënkollit pak minuta me parë, një makinë është përplasur me një motor, ku si pasojë është ...

Plagosja në Lezhë, si u përplasën dy pronarët e dyqaneve. Detaje
Janë zbardhur detaje të reja nga konflikti që përfundoi mbrëmë në të shtëna me armë zjarri dhe një të plagosur pranë Katedrales. I plagosur mbeti Ardian Kola, ndërsa autori që është ende në kërkim nga policia është ...
Lajmi i Fundit | 11-Sep-2019 09:20
Janë zbardhur detaje të reja nga konflikti që përfundoi mbrëmë në të shtëna me armë zjarri dhe një të plagosur pranë Katedrales. I plagosur mbeti Ardian Kola, ndërsa autori që është ende në kërkim nga policia është ...

Kush është i plagosuri në Lezhë, identifikohet autori i ngjarjes
Është identifikuar autori i plagosjes së 37-vjeçarit Ardjan Kola që ndodhi pasditen e sotme. Sipas njoftimit zyrtar bëhet me dije se autori është një person me inicialet A.D.. Policia është vënë në ndjekje të autorit ...
Standard | 11-Sep-2019 09:10
Është identifikuar autori i plagosjes së 37-vjeçarit Ardjan Kola që ndodhi pasditen e sotme. Sipas njoftimit zyrtar bëhet me dije se autori është një person me inicialet A.D.. Policia është vënë në ndjekje të autorit ...

Ngjarja pak minuta më parë, të shtëna me armë pranë katedrales në Lezhë
Disa të shtëna me armë janë regjistruar në qytetin e Lezhes, pranë katedrales. Mësohet se të shtënat kanë qenë në drejtim të një personi. Ngjarja pak minuta më parë dhe policia ka shkuar për zbardhjen e plotë të ...
Standard | 11-Sep-2019 09:10
Disa të shtëna me armë janë regjistruar në qytetin e Lezhes, pranë katedrales. Mësohet se të shtënat kanë qenë në drejtim të një personi. Ngjarja pak minuta më parë dhe policia ka shkuar për zbardhjen e plotë të ...

Atentat me armë në qendër të Lezhës (VIDEO)
Qëllohet me armë zjarri një person pranë katedrales në Lezhë. Mësohet se personi me iniciale A.K. është dërguar në spital i plagosur në të dyja këmbët ku po merr edhe trajtimin e duhur mjekësor. Ngjarja ka ndodhur pak ...
Lapsi | 10-Sep-2019 21:02
Qëllohet me armë zjarri një person pranë katedrales në Lezhë. Mësohet se personi me iniciale A.K. është dërguar në spital i plagosur në të dyja këmbët ku po merr edhe trajtimin e duhur mjekësor. Ngjarja ka ndodhur pak ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved