ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2019 16:53

Dossier/ Dokumentet sekrete ruse

Dossier/ Dokumentet sekrete ruse
Nga I. Veizi Zbardhet porosia e Stalinit për Stalinin në mbledhjen e dytë të Moskës 1949: Kujdes me zgjedhjet, të jenë të lira dhe të lira dhe të ndershme! Copëtimi i Shqipërisë dhe e vërteta për librin. ARKIVA/ ...
Telegraf | 11-Sep-2019 13:44
Nga I. Veizi Zbardhet porosia e Stalinit për Stalinin në mbledhjen e dytë të Moskës 1949: Kujdes me zgjedhjet, të jenë të lira dhe të lira dhe të ndershme! Copëtimi i Shqipërisë dhe e vërteta për librin. ARKIVA/ ...

Hapja e shkollave turke tek shqiptarët Tetovës dhe Gostivarit! (4)
Autoritetet e Shkupit, hasën në një pengesë serioze në zbatimin të të ashtuquajturit “Projekt për hapjen e shkollave turke në Maqedoninë Perëndimore”, ku elementi turk atje fare nuk ekzistonte, përkatësisht e tërë ...
Koha.mk | 09-Sep-2019 16:07
Autoritetet e Shkupit, hasën në një pengesë serioze në zbatimin të të ashtuquajturit “Projekt për hapjen e shkollave turke në Maqedoninë Perëndimore”, ku elementi turk atje fare nuk ekzistonte, përkatësisht e tërë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved