ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 07:26

Dhunojnë bashkëshortet, e pësojnë keq lushnjari dhe fieraku

Dhunojnë bashkëshortet, e pësojnë keq lushnjari dhe fieraku
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen për dhunë fizike ndaj bashkëshorteve të tyre. Një 43-vjeçar është arrestuar në Fier, ndërsa një 36-vjeçar është kapur në Lushnjë, pasi të dy kanë dhunuar ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 10:26
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen për dhunë fizike ndaj bashkëshorteve të tyre. Një 43-vjeçar është arrestuar në Fier, ndërsa një 36-vjeçar është kapur në Lushnjë, pasi të dy kanë dhunuar ...

Kanosi policët dhe përmbaruesit për pronën, arrestohet 38-vjeçari në Mallakastër
Një 38-vjeçar është arrestuar nga Policia në Mallakastër, pasi ka kanosur punonjësit e policisë dhe punonjësit e shërbimit përmbarimor. Në pranga ka rënë shtetasi A. O., banues në Ballsh, i cili sipas policisë, ka ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 09:39
Një 38-vjeçar është arrestuar nga Policia në Mallakastër, pasi ka kanosur punonjësit e policisë dhe punonjësit e shërbimit përmbarimor. Në pranga ka rënë shtetasi A. O., banues në Ballsh, i cili sipas policisë, ka ...

Kanos punonjësin e policisë dhe të shërbimit parimior, arrestohet 38 vjeçari
Një 38 vjeçar me iniciale A.O, banues në Ballsh, është arrestuar në flgrancë nga policia në Mallakastër. Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi ka kanosur për shkak të detyrës punonjësit e policisë dhe punonjësit e ...
Telegraf | 11-Sep-2019 12:01
Një 38 vjeçar me iniciale A.O, banues në Ballsh, është arrestuar në flgrancë nga policia në Mallakastër. Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi ka kanosur për shkak të detyrës punonjësit e policisë dhe punonjësit e ...

Nuk lëshonte pronën, arrestohet pasi kanosi policët dhe përmbaruesit
Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Mallakastër, arrestuan në flagrancë shtetasin A.O, 38 vjeç, banues në Ballsh.
Top Channel | 11-Sep-2019 09:38
Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Mallakastër, arrestuan në flagrancë shtetasin A.O, 38 vjeç, banues në Ballsh.

Kërcënoi policin dhe përmbaruesin për çështje prone
Një 38 vjeçar u arrestua nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Mallakastër. 38 vjeçari i arrestuar është me inicilaet A.O., banues në Ballsh. Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi ka kanosur ...
VizionPlus | 11-Sep-2019 10:17
Një 38 vjeçar u arrestua nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Mallakastër. 38 vjeçari i arrestuar është me inicilaet A.O., banues në Ballsh. Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi ka kanosur ...

Dorëzohet i riu që tentoi të vrasë me armë zjarri 48-vjeçarin
Vetëdorëzohet në polici autori që tentoi të vrasë me armë zjarri një 48-vjeçar. Ngjarja ndodhi katër ditë më parë në lagjen nr. 6 të qytetit. 28-vjeçari është paraqitur në komisariatin e Korçës sëbashku me avokatin e ...
ABCNews | 11-Sep-2019 12:07
Vetëdorëzohet në polici autori që tentoi të vrasë me armë zjarri një 48-vjeçar. Ngjarja ndodhi katër ditë më parë në lagjen nr. 6 të qytetit. 28-vjeçari është paraqitur në komisariatin e Korçës sëbashku me avokatin e ...

“Jam autori i plagosjes së I.H. Erdha të dorëzohem”, arrestohet pas 4 ditwsh 28-vjeçari
Plagosi me kallashnikov një 48-vjeçar, Policia e Korçës arreston pas katër ditësh autorin e dyshuar të krimit. Arrestimi i shtetasit J.H., 28 vjeç është bërë pas bashkëpunimit të policisë me familjarët dhe avokatin e të ...
Top Channel | 11-Sep-2019 09:15
Plagosi me kallashnikov një 48-vjeçar, Policia e Korçës arreston pas katër ditësh autorin e dyshuar të krimit. Arrestimi i shtetasit J.H., 28 vjeç është bërë pas bashkëpunimit të policisë me familjarët dhe avokatin e të ...

Plagosi me armë në lokal 48-vjeçarin, vetëdorëzohet në polici i riu nga Korça
KORÇË Ndalohet autori i dyshuar i tentativës së vrasjes me armë zjarri të 48-vjeçarit në Korçë. Ngjarja ndodhi katër ditë më parë në një lokal në lagjen nr.6 të qytetit të Korçës. Burime zyrtare nga policia bënë me dije ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 09:13
KORÇË Ndalohet autori i dyshuar i tentativës së vrasjes me armë zjarri të 48-vjeçarit në Korçë. Ngjarja ndodhi katër ditë më parë në një lokal në lagjen nr.6 të qytetit të Korçës. Burime zyrtare nga policia bënë me dije ...

Tentoi të vrasë 48 vjeçarin në Korçë, vetëdorëzohet në polici autori
Policia e Korçës ka ndaluar autorin e dyshuar të tentativës së vrasjes me armë zjarri të 48 vjeçarit, ngjarje kjo e ndodhur katër ditë më parë në lagjen nr. 6. Falë bashkëpunimit me familjarët dhe avokatin e autorit të ...
VizionPlus | 11-Sep-2019 09:27
Policia e Korçës ka ndaluar autorin e dyshuar të tentativës së vrasjes me armë zjarri të 48 vjeçarit, ngjarje kjo e ndodhur katër ditë më parë në lagjen nr. 6. Falë bashkëpunimit me familjarët dhe avokatin e autorit të ...

Sekuestrohen 53 doza kanabis, 3 persona në pranga
Policia e Shtetit bën me dije se janë kryer kontrolle për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e shpërndarjes së lëndëve narkotike në doza.
Top Channel | 10-Sep-2019 15:09
Policia e Shtetit bën me dije se janë kryer kontrolle për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e shpërndarjes së lëndëve narkotike në doza.

Kërcënoi policët dhe përmbaruesit, nuk lejoi ekzekutimin e vendimit të gjykatës për pronën
Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Mallakastër, arrestuan në flagrancë shtetasin A.O, 38 vjeç, banues në Ballsh. Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi ka kanosur për shkak të detyrës punonjësit ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 10:43
Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Mallakastër, arrestuan në flagrancë shtetasin A.O, 38 vjeç, banues në Ballsh. Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi ka kanosur për shkak të detyrës punonjësit ...

Kërcënoi policin dhe përmbaruesin për çështje prone
Një 38 vjeçar u arrestua nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Mallakastër. 38 vjeçari i arrestuar është me inicilaet A.O., banues në Ballsh. Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi ka kanosur ...
Medial | 11-Sep-2019 10:19
Një 38 vjeçar u arrestua nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Mallakastër. 38 vjeçari i arrestuar është me inicilaet A.O., banues në Ballsh. Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi ka kanosur ...

Policia “blindon” disa zona të Tiranës, pranga 3 të rinjve, njëri me precedentë penalë
Policia e Tiranës ka goditur sot disa raste të trafikut të lëndëve narkotike, në disa zona të kryeqytetit, duke arrestuar 3 persona dhe proceduar në gjendje të lirë 1 tjetër. Njoftimi i policisë: Kontrolle për ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 15:02
Policia e Tiranës ka goditur sot disa raste të trafikut të lëndëve narkotike, në disa zona të kryeqytetit, duke arrestuar 3 persona dhe proceduar në gjendje të lirë 1 tjetër. Njoftimi i policisë: Kontrolle për ...

Tentoi të vriste 48-vjeçarin, vetëdorëzohet autori në policinë e Korçës
Katër ditë më parë, në një lokal në Korçë, një 48-vjeçar me emrin Ilir Hoxha u plagos më armë zjarrit. Sot policia e Korçës bën të ditur se autori i dyshuar, 28-vjeçari më iniciale J.H., është vetëdorëzuar në polici. ...
Dritare | 11-Sep-2019 10:05
Katër ditë më parë, në një lokal në Korçë, një 48-vjeçar me emrin Ilir Hoxha u plagos më armë zjarrit. Sot policia e Korçës bën të ditur se autori i dyshuar, 28-vjeçari më iniciale J.H., është vetëdorëzuar në polici. ...

Arrestohen 3 shpërndarës kokaine në Tiranë
Policia ka vënë në pranga 3 shpërndarës kokaine në kryeqytet ndërsa një tjetër është proceduar në gjendje të lirë. Në prangat e policisë ranë shtetasit me iniciale B. Gj., 29 vjeç, K. A., 25 vjeç dhe K. D., 25 vjeç, të ...
Telegraf | 10-Sep-2019 15:34
Policia ka vënë në pranga 3 shpërndarës kokaine në kryeqytet ndërsa një tjetër është proceduar në gjendje të lirë. Në prangat e policisë ranë shtetasit me iniciale B. Gj., 29 vjeç, K. A., 25 vjeç dhe K. D., 25 vjeç, të ...

Tentoi të vrasë 48 vjeçarin në Korçë, vetëdorëzohet në polici autori
Policia e Korçës njofton se autori i dyshuar i tentativës së vrasjes me armë zjarri të 48-vjeçarit, ngjarje e ndodhur katër ditë më parë, në lagjen nr.6 të qytetit të Korçës është vetëdorëzuar. Sekuestrohet arma e ...
EkonomiaOnline | 11-Sep-2019 09:47
Policia e Korçës njofton se autori i dyshuar i tentativës së vrasjes me armë zjarri të 48-vjeçarit, ngjarje e ndodhur katër ditë më parë, në lagjen nr.6 të qytetit të Korçës është vetëdorëzuar. Sekuestrohet arma e ...

Plagosi me armë 48-vjeçarin, vetëdorëzohet në polici i riu nga Korça
Ndalohet autori i dyshuar i tentativës së vrasjes me armë zjarri të 48-vjeçarit në Korçë. Ngjarja ndodhi katër ditë më parë në një lokal në lagjen nr.6 të qytetit të Korçës. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se në ...
Lapsi | 11-Sep-2019 09:26
Ndalohet autori i dyshuar i tentativës së vrasjes me armë zjarri të 48-vjeçarit në Korçë. Ngjarja ndodhi katër ditë më parë në një lokal në lagjen nr.6 të qytetit të Korçës. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se në ...

DETAJET: Sillnin sirianët nga Greqia për t’i dërguar në Mal të Zi, në pranga 2 korçarët, 1 në kërkim
Policia e Shtetit ka arrestuar 2 persona dhe ka shpallur në kërkim një tjetër, pasi akuzohen se kanë ndihmuar shtetasve të ndryshëm për kalim të paligjshëm të kufirit për në vende të Bashkimit Europian. Dklarata e ...
GazetaTema | 10-Sep-2019 14:23
Policia e Shtetit ka arrestuar 2 persona dhe ka shpallur në kërkim një tjetër, pasi akuzohen se kanë ndihmuar shtetasve të ndryshëm për kalim të paligjshëm të kufirit për në vende të Bashkimit Europian. Dklarata e ...

I dënuar me 4 vite e 8 muaj burg për drogë, pranga 36-vjeçarit në Durrës
Një 36-vjecar është shpallur në kërkim nga policia e Durrësit, pasi ishte shpallur në kërkim për drogë. Burime zyrtare pohuan se shtetasi me inicialet R.Gj., ishte i dënuar me 4 vite e 8 muaj burg për veprën penale ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 12:05
Një 36-vjecar është shpallur në kërkim nga policia e Durrësit, pasi ishte shpallur në kërkim për drogë. Burime zyrtare pohuan se shtetasi me inicialet R.Gj., ishte i dënuar me 4 vite e 8 muaj burg për veprën penale ...

Plagosi me armë në lokal 48-vjeçarin, vetëdorëzohet në polici i riu nga Korça
KORÇË Ndalohet autori i dyshuar i tentativës së vrasjes me armë zjarri të 48-vjeçarit në Korçë. Ngjarja ndodhi katër ditë më parë në një lokal në lagjen nr.6 të qytetit të Korçës. Burime zyrtare nga policia bënë me dije ...
Medial | 11-Sep-2019 09:32
KORÇË Ndalohet autori i dyshuar i tentativës së vrasjes me armë zjarri të 48-vjeçarit në Korçë. Ngjarja ndodhi katër ditë më parë në një lokal në lagjen nr.6 të qytetit të Korçës. Burime zyrtare nga policia bënë me dije ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved