ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2019 16:43

Dalin emrat/ Kush janë 8 kandidatët që vijojnë garën për në Gjykatën e Lartë

Dalin emrat/ Kush janë 8 kandidatët që vijojnë garën për në Gjykatën e Lartë
Këshilli i Lartë Gjyqësor ka përzgjedhur në mbledhjen e sotme kandidatët, që kualifikohen për në Gjykatën e Lartë. Nga 22 kandidatë, që kishin aplikuar për t’u bërë pjesë e Gjykatës së Lartë, vetëm tetë prej tyre do të ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 12:40
Këshilli i Lartë Gjyqësor ka përzgjedhur në mbledhjen e sotme kandidatët, që kualifikohen për në Gjykatën e Lartë. Nga 22 kandidatë, që kishin aplikuar për t’u bërë pjesë e Gjykatës së Lartë, vetëm tetë prej tyre do të ...

Gjykata e Lartë, këta janë tetë emrat e kualifikuar për vijimin e garës
Juristët që plotësojnë kushtet për të vijuar garën në Gjykatën e Lartë janë 8. Nga 22 kandidatë që aplikuan, 13 nuk janë kualifikuar, njëri është tërhequr dhe vetëm 8 kanë mundur që të kalojnë këtë fazë për të vijuar ...
Gazeta Dita | 11-Sep-2019 12:36
Juristët që plotësojnë kushtet për të vijuar garën në Gjykatën e Lartë janë 8. Nga 22 kandidatë që aplikuan, 13 nuk janë kualifikuar, njëri është tërhequr dhe vetëm 8 kanë mundur që të kalojnë këtë fazë për të vijuar ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved