ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/02/2020 19:17

Coutinho zbulon mesazhin që mori nga Klopp pas transferimit te Bayerni

Coutinho zbulon mesazhin që mori nga Klopp pas transferimit te Bayerni
Philippe Coutinho ka zbuluar se ka marrë një mesazh mbështetjeje nga menaxheri i Liverpoolit, Jurgen Klopp pas transferimit të tij në Bayern Munich këtë verë. Reprezentuesi brazilian ishte i lidhur shumë me një rikthim ...
E Dua Sportin | 11-Sep-2019 15:00
Philippe Coutinho ka zbuluar se ka marrë një mesazh mbështetjeje nga menaxheri i Liverpoolit, Jurgen Klopp pas transferimit të tij në Bayern Munich këtë verë. Reprezentuesi brazilian ishte i lidhur shumë me një rikthim ...

Coutinho zbulon mesazhin që mori nga Klopp pas transferimit te Bayerni
Philippe Coutinho ka zbuluar se ka marrë një mesazh mbështetjeje nga menaxheri i Liverpoolit, Jurgen Klopp pas transferimit të tij në Bayern Munich këtë verë. Reprezentuesi brazilian ishte i lidhur shumë me një rikthim ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 14:48
Philippe Coutinho ka zbuluar se ka marrë një mesazh mbështetjeje nga menaxheri i Liverpoolit, Jurgen Klopp pas transferimit të tij në Bayern Munich këtë verë. Reprezentuesi brazilian ishte i lidhur shumë me një rikthim ...

Coutinho tregon se çfarë i ka thënë Klopp
Sulmuesi i Bayern Munich, Philippe Coutinho ka pranuar që ka pranuar këshillë nga trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp.
Kosova Press | 11-Sep-2019 14:55
Sulmuesi i Bayern Munich, Philippe Coutinho ka pranuar që ka pranuar këshillë nga trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp.

Klopp i kërkoi Coutinhos të transferohej në Bayern Munich
Jurgen Klopp personalisht i kishte kërkuar Philippe Coutinhos që të bashkohej me Bayernin. Coutniho karrierën e tij e ka formuar në Liverpool, ku pastaj me një shumë të madhë të parave u transferua te Barcelona, mirëpo ...
Indeks Online | 10-Sep-2019 08:10
Jurgen Klopp personalisht i kishte kërkuar Philippe Coutinhos që të bashkohej me Bayernin. Coutniho karrierën e tij e ka formuar në Liverpool, ku pastaj me një shumë të madhë të parave u transferua te Barcelona, mirëpo ...

Klopp: E këshillova Coutinhon t’i bashkohet Bayernit
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp e ka pranuar që i ka thënë mesfushorit, Philippe Coutinho t’i bashkohet Bayern Munich. Mesfushori i Barcelonës është huazuar nga gjiganti gjerman me mundësi blerje në sezonin e ...
TetovaSot | 09-Sep-2019 21:14
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp e ka pranuar që i ka thënë mesfushorit, Philippe Coutinho t’i bashkohet Bayern Munich. Mesfushori i Barcelonës është huazuar nga gjiganti gjerman me mundësi blerje në sezonin e ...

Ter Stegen: Shpresoj që Coutinho të kënaqet tek Bayern
Marc Andre Ter – Stegen vazhdon të jetë ‘fans’ i lojtarit të larguar nga ‘Camp Nou’ gjatë verës, Philippe Coutinho. Portieri gjerman ka thënë se shpreson që braziliani të jetë i kënaqur tek Bayern dhe të ketë paraqitje ...
Lajminet | 09-Sep-2019 18:17
Marc Andre Ter – Stegen vazhdon të jetë ‘fans’ i lojtarit të larguar nga ‘Camp Nou’ gjatë verës, Philippe Coutinho. Portieri gjerman ka thënë se shpreson që braziliani të jetë i kënaqur tek Bayern dhe të ketë paraqitje ...

Klopp: E këshillova Coutinhon t’i bashkohet Bayernit
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp e ka pranuar që i ka thënë mesfushorit, Philippe Coutinho t’i bashkohet Bayern Munich.
Kosova Press | 09-Sep-2019 15:30
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp e ka pranuar që i ka thënë mesfushorit, Philippe Coutinho t’i bashkohet Bayern Munich.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved