ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 18:35

Bezos përballë Musk – dy stile të ndryshme të udhëheqjes

Bezos përballë Musk – dy stile të ndryshme të udhëheqjes
Cilido që të jetë mendimi juaj mbi Jeff Bezos dhe Elon Musk, është e vështirë të vësh në dyshim suksesin e tyre në krijimin dhe drejtimin e bizneseve me objektiva të guximshme. Bezos drejton Amazon dhe kompaninë ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 13:57
Cilido që të jetë mendimi juaj mbi Jeff Bezos dhe Elon Musk, është e vështirë të vësh në dyshim suksesin e tyre në krijimin dhe drejtimin e bizneseve me objektiva të guximshme. Bezos drejton Amazon dhe kompaninë ...

Jeff Bezos vs. Elon Musk, dy stile udhëheqje të ndryshme
Elon Musk drejton Tesla dhe SpaceX, kompanine qe synon te kolonizoje Marsin. Se bashku, te dyja kompanite, kane gjeneruar me shume se 1.000 miliarde dollare ne vlere tregu ne dhjete vitet e fundit. Nuk eshte çudi qe ...
ikub.al | 10-Sep-2019 21:18
Elon Musk drejton Tesla dhe SpaceX, kompanine qe synon te kolonizoje Marsin. Se bashku, te dyja kompanite, kane gjeneruar me shume se 1.000 miliarde dollare ne vlere tregu ne dhjete vitet e fundit. Nuk eshte çudi qe ...

Jeff Bezos vs. Elon Musk, dy stile udhëheqje të ndryshme
Cilido që të jetë mendimi juaj mbi Jeff Bezos dhe Elon Musk, është e vështirë të vësh në dyshim suksesin e tyre në krijimin dhe drejtimin e shoqërive me objektiva të guximshme. Jeff Bezos drejton Amazon dhe kompaninë ...
Monitor | 09-Sep-2019 17:11
Cilido që të jetë mendimi juaj mbi Jeff Bezos dhe Elon Musk, është e vështirë të vësh në dyshim suksesin e tyre në krijimin dhe drejtimin e shoqërive me objektiva të guximshme. Jeff Bezos drejton Amazon dhe kompaninë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved