ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 00:43

‘Arena Kombëtare’ po bëhet gati, këto janë pamjet e fundit

‘Arena Kombëtare’ po bëhet gati, këto janë pamjet e fundit
Stadiumi “Arena Kombëtare” është shumë afër përfundimit, shkruan zeri.info Tashmë ka filluar shtrimi i fushës dhe tapetit të gjelbër, njofton Federata Shqiptare e Futbollit. Stadiumi “Arena Kombëtare” ishte ...
Zeri | 11-Sep-2019 19:41
Stadiumi “Arena Kombëtare” është shumë afër përfundimit, shkruan zeri.info Tashmë ka filluar shtrimi i fushës dhe tapetit të gjelbër, njofton Federata Shqiptare e Futbollit. Stadiumi “Arena Kombëtare” ishte ...

Plasi skandali për adoleshentin që pi cigare në stadium, por gabohen të tërë
Sapo kishte mbaruar ndeshja midis Bursasporit dhe gjigantëve të Fenerbahçes në Turqi, por telespektatorët nuk pyesnin më për rezultatin por shkruanin të indinjuar për pamjet që transmetoheshin live në televizor. Dy ...
Lexo | 11-Sep-2019 19:37
Sapo kishte mbaruar ndeshja midis Bursasporit dhe gjigantëve të Fenerbahçes në Turqi, por telespektatorët nuk pyesnin më për rezultatin por shkruanin të indinjuar për pamjet që transmetoheshin live në televizor. Dy ...

Ylli i Chelseat: Nëna ime qau kur u abuzova në baza racore
Sulmuesi i Chelseat, Tammy Abraham ka zbuluar se nëna e tij kishte shpërthyer në lot pasi ai u fye në baza racore në rrjetet sociale, transmeton zeri.info Abraham e humbi penalltinë në Superkupën e Evropës ndaj ...
Zeri | 11-Sep-2019 18:00
Sulmuesi i Chelseat, Tammy Abraham ka zbuluar se nëna e tij kishte shpërthyer në lot pasi ai u fye në baza racore në rrjetet sociale, transmeton zeri.info Abraham e humbi penalltinë në Superkupën e Evropës ndaj ...

‘Tërmet’ në rrjete sociale pas pamjeve të një ‘fëmije’ duke pirë cigare në stadium, por raportimet thonë se është 36-vjeçar
Pamjet e një “djali të ri” duke pirë cigare gjatë një ndeshje bamirësie shkaktuan “tërmet” në rrjetet sociale, transmeton zeri.info Sidoqoftë, raportohet se i riu që mori vëmendjen e tifozëve të futbollit në fakt......
Zeri | 10-Sep-2019 15:02
Pamjet e një “djali të ri” duke pirë cigare gjatë një ndeshje bamirësie shkaktuan “tërmet” në rrjetet sociale, transmeton zeri.info Sidoqoftë, raportohet se i riu që mori vëmendjen e tifozëve të futbollit në fakt......

Babai i kërkoi ta hiqte foton lakuriqe, Bebe Rexha iu përgjigj kështu?
Babai i këngëtares shqiptare Bebe Rexha, i kishte thënë asaj ta largonte nga rrjetet sociale një foto gati tërësisht lakuriqe, të cilën ajo e kishte publikuar për datëlindjen e saj, transmeton Zeri.info. Ylli i hitit ...
Zeri | 10-Sep-2019 14:44
Babai i këngëtares shqiptare Bebe Rexha, i kishte thënë asaj ta largonte nga rrjetet sociale një foto gati tërësisht lakuriqe, të cilën ajo e kishte publikuar për datëlindjen e saj, transmeton Zeri.info. Ylli i hitit ...

Asociacioni i Arkitektëve mohon të jetë shkarkuar Valdet Osmani
Asociacioni i Arkitektëve të Kosovës përmes një komunikate për media thotë se ata nuk kanë ftuar dhe as nuk kanë mbajtur ndonjë mbledhje të jashtëzakonshme duke i quajtur mashtrues personat të cilët dje ftuan mediat në ...
InFokusi | 10-Sep-2019 07:12
Asociacioni i Arkitektëve të Kosovës përmes një komunikate për media thotë se ata nuk kanë ftuar dhe as nuk kanë mbajtur ndonjë mbledhje të jashtëzakonshme duke i quajtur mashtrues personat të cilët dje ftuan mediat në ...

Asociacioni i Arkitektëve mohon të jetë shkarkuar Valdet Osmani
Asociacioni i Arkitektëve të Kosovës përmes një komunikate për media thotë se ata nuk kanë ftuar dhe as nuk kanë mbajtur ndonjë mbledhje të jashtëzakonshme duke i quajtur mashtrues personat të cilët dje ftuan mediat në ...
Kosova Press | 10-Sep-2019 07:08
Asociacioni i Arkitektëve të Kosovës përmes një komunikate për media thotë se ata nuk kanë ftuar dhe as nuk kanë mbajtur ndonjë mbledhje të jashtëzakonshme duke i quajtur mashtrues personat të cilët dje ftuan mediat në ...

Asociacioni i Arkitektëve të Kosovës demanton lajmet se është shkarkuar kryetari Valdet Osmani
Kryesia e Asociacionit të Arkitektëve të Kosovës, ka demantuar lajmet se kryetari Valdet Osmani është shkarkuar nga pozita e tij. Në njoftimin e bërë për media nga kryesia e Asociacionit të Arkitektëve të Kosovës bëhet ...
Telegrafi | 09-Sep-2019 21:30
Kryesia e Asociacionit të Arkitektëve të Kosovës, ka demantuar lajmet se kryetari Valdet Osmani është shkarkuar nga pozita e tij. Në njoftimin e bërë për media nga kryesia e Asociacionit të Arkitektëve të Kosovës bëhet ...

Asociacioni i Arkitektëve demanton lajmin se është shkarkuar drejtori Valdet Osmani
Asociacioni i Arkitektëve të Kosovës e ka demantuar lajmin se është shkarkuar kryetari i saj, Valdet Osmani, për të cilin kishte raportuar edhe "Zeri.info". Sipas këtij institucioni, Osmani nuk është shkarkuar dhe madje ...
Zeri | 09-Sep-2019 22:37
Asociacioni i Arkitektëve të Kosovës e ka demantuar lajmin se është shkarkuar kryetari i saj, Valdet Osmani, për të cilin kishte raportuar edhe "Zeri.info". Sipas këtij institucioni, Osmani nuk është shkarkuar dhe madje ...

Shkarkohet kryetari i deritanishëm i Asociacionit të Arkitektëve të Kosovës
Kryetari i deritanishëm i Asociacionit të Arkitektëve të Kosovës, Valdet Osmani, i zgjedhur me vendim të Gjykatës së Apelit, në mbledhjen e jashtëzakonshme, me 31 vota pro dhe asnjë kundër, është shkarkuar. Anëtari i ...
Telegrafi | 09-Sep-2019 20:34
Kryetari i deritanishëm i Asociacionit të Arkitektëve të Kosovës, Valdet Osmani, i zgjedhur me vendim të Gjykatës së Apelit, në mbledhjen e jashtëzakonshme, me 31 vota pro dhe asnjë kundër, është shkarkuar. Anëtari i ...

Shkarkohet kryetari i Asociacionit të Arkitektëve
Kryetari i deritanishëm i Asociacionit të Arkitektëve të Kosovës, Valdet Osmani, i zgjedhur me vendim të Gjykatës së Apelit, në mbledhjen e jashtëzakonshme, me 31 vota pro dhe asnjë kundër, është shkarkuar. Anëtari i ...
Gazeta Observer | 09-Sep-2019 22:06
Kryetari i deritanishëm i Asociacionit të Arkitektëve të Kosovës, Valdet Osmani, i zgjedhur me vendim të Gjykatës së Apelit, në mbledhjen e jashtëzakonshme, me 31 vota pro dhe asnjë kundër, është shkarkuar. Anëtari i ...

?Asociacioni i Arkitektëve shkarkon Valdet Osmanin
Me 31 vota për dhe asnjë kundër, në një mbledhje të jashtëzakonshme, Kuvendi i Asociacionit të Arkitektëve të Kosovës ka shkarkuar nga pozita Valdet Osmanin, i zgjedhur me vendim të Gjykatës Themelore.
Kosova Press | 09-Sep-2019 19:56
Me 31 vota për dhe asnjë kundër, në një mbledhje të jashtëzakonshme, Kuvendi i Asociacionit të Arkitektëve të Kosovës ka shkarkuar nga pozita Valdet Osmanin, i zgjedhur me vendim të Gjykatës Themelore.

Shkarkohet kryetari i deritanishëm i Asociacionit të Arkitektëve të Kosovës
Kryetari i deritanishëm i Asociacionit të Arkitektëve të Kosovës, Valdet Osmani, i zgjedhur me vendim të Gjykatës së Apelit, në mbledhjen e jashtëzakonshme, me 31 vota pro dhe asnjë kundër, është shkarkuar. Anëtari i ...
Arbresh | 09-Sep-2019 19:41
Kryetari i deritanishëm i Asociacionit të Arkitektëve të Kosovës, Valdet Osmani, i zgjedhur me vendim të Gjykatës së Apelit, në mbledhjen e jashtëzakonshme, me 31 vota pro dhe asnjë kundër, është shkarkuar. Anëtari i ...

Shkarkohet kryetari i Asociacionit të Arkitektëve të Kosovës
Kryetari i deritanishëm i Asociacionit të Arkitektëve të Kosovës, Valdet Osmani, i zgjedhur me vendim të Gjykatës së Apelit, në mbledhjen e jashtëzakonshme, me 31 vota pro dhe asnjë kundër, është shkarkuar. Anëtari i ...
Zeri | 09-Sep-2019 19:23
Kryetari i deritanishëm i Asociacionit të Arkitektëve të Kosovës, Valdet Osmani, i zgjedhur me vendim të Gjykatës së Apelit, në mbledhjen e jashtëzakonshme, me 31 vota pro dhe asnjë kundër, është shkarkuar. Anëtari i ...

Shkarkohet kryetari i deritanishëm i Asociacionit të Arkitektëve të Kosovës
Kryetari i deritanishëm i Asociacionit të Arkitektëve të Kosovës, Valdet Osmani, i zgjedhur me vendim të Gjykatës së Apelit, në mbledhjen e jashtëzakonshme, me 31 vota pro dhe asnjë kundër, është shkarkuar. Anëtari i ...
Indeks Online | 09-Sep-2019 19:15
Kryetari i deritanishëm i Asociacionit të Arkitektëve të Kosovës, Valdet Osmani, i zgjedhur me vendim të Gjykatës së Apelit, në mbledhjen e jashtëzakonshme, me 31 vota pro dhe asnjë kundër, është shkarkuar. Anëtari i ...

Shkarkohet kryetari i deritanishëm i Asociacionit të Arkitektëve të Kosovës
Kryetari i deritanishëm i Asociacionit të Arkitektëve të Kosovës, Valdet Osmani, i zgjedhur me vendim të Gjykatës Temelore, në mbledhjen e jashtëzakonshme, me 31 vota pro dhe asnjë kundër, është shkarkuar.
Kosova Press | 09-Sep-2019 19:06
Kryetari i deritanishëm i Asociacionit të Arkitektëve të Kosovës, Valdet Osmani, i zgjedhur me vendim të Gjykatës Temelore, në mbledhjen e jashtëzakonshme, me 31 vota pro dhe asnjë kundër, është shkarkuar.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved