ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 12:07

Al-Khelaifi i lumtur me Icardin: Është sulmues i shkëlqyeshëm, flasin numrat e tij

Al-Khelaifi i lumtur me Icardin: Është sulmues i shkëlqyeshëm, flasin numrat e tij
Pronari i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi ka thënë se klubi i tij ka nënshkruar me një sulmues të shkëlqyeshëm pas transferimit të Mauro Icardit nga Interi. Icardi ishte persona ‘non grata’ në Inter pasi ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 15:39
Pronari i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi ka thënë se klubi i tij ka nënshkruar me një sulmues të shkëlqyeshëm pas transferimit të Mauro Icardit nga Interi. Icardi ishte persona ‘non grata’ në Inter pasi ...

Milani planifikon t’ia ulë pagën Donnarummas në kontratën e re
Milani ka filluar negociatat me Mino Raiola dhe Gianluigi Donnarumma për të zgjatur kontratën e lojtarit, sipas gazetës me bazë në Romë il Corriere dello Sport. Raporti detajon se si kuqezinjtë janë të prirur të zgjasin ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 14:16
Milani ka filluar negociatat me Mino Raiola dhe Gianluigi Donnarumma për të zgjatur kontratën e lojtarit, sipas gazetës me bazë në Romë il Corriere dello Sport. Raporti detajon se si kuqezinjtë janë të prirur të zgjasin ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved