ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2019 06:00

Agim Kajmaku depoziton gjurmët e gishtave

Agim Kajmaku depoziton gjurmët e gishtave
Kryebashkiaku i Vorës, Agim Kajmaku, ka depozituar gjurmët e gishtave në Policinë Shkencore për verifikimin e figurës së tij pasi dyshohet se ka qenë I dënuar nga drejtësia greke. Gjurmët e gishtave janë marrë nën ...
VizionPlus | 11-Sep-2019 12:04
Kryebashkiaku i Vorës, Agim Kajmaku, ka depozituar gjurmët e gishtave në Policinë Shkencore për verifikimin e figurës së tij pasi dyshohet se ka qenë I dënuar nga drejtësia greke. Gjurmët e gishtave janë marrë nën ...

PD e akuzon se fshehu dënimet, Babani flet për “Zërin e Amerikës”: Akuzat janë të qëllimshme, janë bërë nga njerëz të korruptuar
Partia Demokratike e opozitës i kërkoi sot prokurorisë të kryejë verifikime për deklarime të rreme në formularin e dekriminalizimit në lidhje me të kaluarën penale të drejtuesit socialist të bashkisë Vau i Dejës Mark ...
GazetaTema | 10-Sep-2019 16:34
Partia Demokratike e opozitës i kërkoi sot prokurorisë të kryejë verifikime për deklarime të rreme në formularin e dekriminalizimit në lidhje me të kaluarën penale të drejtuesit socialist të bashkisë Vau i Dejës Mark ...

PD nuk heq dorë nga Mark Babani, Bardhi: Kemi prova, së shpejti dalin emra të tjerë të inkriminuar
Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi garantoi opinionin publik se do të bëjë transparencë të plotë për rastin e kandidatit të Edi Ramës për bashkinë e Vaut të Dejës, Mark Babani. I ftuar në studion e A2 CNN, ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 15:10
Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi garantoi opinionin publik se do të bëjë transparencë të plotë për rastin e kandidatit të Edi Ramës për bashkinë e Vaut të Dejës, Mark Babani. I ftuar në studion e A2 CNN, ...

Dënimi i pretenduar në Greqi, Kajmaku dorëzon gjurmët e gishtave
Kryebashkiaku i Vorës, Agim Kajmaku, ka depozituar gjurmët e gishtave në Policinë Shkencore, pas kërkesës së Partisë Demokratike për verifikimin e figurës së tij, për arsye se dyshohet të ketë “llogari të hapura” me ...
Lapsi | 11-Sep-2019 11:27
Kryebashkiaku i Vorës, Agim Kajmaku, ka depozituar gjurmët e gishtave në Policinë Shkencore, pas kërkesës së Partisë Demokratike për verifikimin e figurës së tij, për arsye se dyshohet të ketë “llogari të hapura” me ...

PD kërkon verifikimin e figurës së kryebashkiakut të Vaut Dejës
Partia Demokratike i kërkoi të martën prokurorisë verifikimin e figurës së kryetarit të Bashkisë Vau Dejës, Mark Babani, për të cilin ajo ka dyshime se ka fshehur të shkuarën kriminale. Sipas saj, ndaj tij ka patur ...
Telegrafi | 10-Sep-2019 19:43
Partia Demokratike i kërkoi të martën prokurorisë verifikimin e figurës së kryetarit të Bashkisë Vau Dejës, Mark Babani, për të cilin ajo ka dyshime se ka fshehur të shkuarën kriminale. Sipas saj, ndaj tij ka patur ...

PD akuzon një tjetër kryebashkiak socialist: Mark Babani u arrestua në Itali dhe Maqedoninë Veriore
Partia Demokratike ka kërkuar nga Prokuroria verifikimin e një tjetër kryebashkiaku të Partisë Socialiste. Bëhet fjalë për Mark Babanin, kryetar i Bashkisë së Vaut të Dejës, pasi dyshohet se ai ka fshehur ndalime, ...
GazetaTema | 10-Sep-2019 14:23
Partia Demokratike ka kërkuar nga Prokuroria verifikimin e një tjetër kryebashkiaku të Partisë Socialiste. Bëhet fjalë për Mark Babanin, kryetar i Bashkisë së Vaut të Dejës, pasi dyshohet se ai ka fshehur ndalime, ...

Gazmend Bardhi tregon ‘spiunin’ për dosjen e kryebashkiakut të Vaut të Dejës
Gazmend Bardhi, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, ka qenë i intervistuari i ditës i TV “A2-CNN”, ku denoncimi i inkriminimit të kryetarit të Bashkisë së Vaut të Dejës, Mark Babani, ka qenë në fokus. Ndërsa ...
Lapsi | 10-Sep-2019 20:12
Gazmend Bardhi, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, ka qenë i intervistuari i ditës i TV “A2-CNN”, ku denoncimi i inkriminimit të kryetarit të Bashkisë së Vaut të Dejës, Mark Babani, ka qenë në fokus. Ndërsa ...

Mark Babani: Akuzat e PD shpifje e të turpshme! Gati të përballem më këdo
Partia Demokratike ka denoncuar kryebashkiakun e trete qe sipas saj preket nga dekriminalizimi, Mark Babanin kryetar I bashkise se Vaut te Dejes. Opozita I eshte drejtuar zyrtarisht prokurorise se pergjithshme duke ...
VizionPlus | 10-Sep-2019 15:15
Partia Demokratike ka denoncuar kryebashkiakun e trete qe sipas saj preket nga dekriminalizimi, Mark Babanin kryetar I bashkise se Vaut te Dejes. Opozita I eshte drejtuar zyrtarisht prokurorise se pergjithshme duke ...

Agim Kajmaku depoziton gjurmët e gishtave
Kryebashkiaku i Vorës, Agim Kajmaku, ka depozituar gjurmët e gishtave në Policinë Shkencore për verifikimin e figurës së tij pasi dyshohet se ka qenë I dënuar nga drejtësia greke. Gjurmët e gishtave janë marrë nën ...
Medial | 11-Sep-2019 12:17
Kryebashkiaku i Vorës, Agim Kajmaku, ka depozituar gjurmët e gishtave në Policinë Shkencore për verifikimin e figurës së tij pasi dyshohet se ka qenë I dënuar nga drejtësia greke. Gjurmët e gishtave janë marrë nën ...

Akuzat/ Kajmaku dorëzon shenjat e gishtave, pritet letërporosia nga Greqia
Pas kërkesës së Partisë Demokratike për verifikimin e figurës së kryebashkiakut të Vorës, Agim Kajmaku, ky i fundit ka depozituar gjurmët e gishtave në Policinë Shkencore. Gjurmët, të marra nën administrim nga ...
Politiko | 11-Sep-2019 12:14
Pas kërkesës së Partisë Demokratike për verifikimin e figurës së kryebashkiakut të Vorës, Agim Kajmaku, ky i fundit ka depozituar gjurmët e gishtave në Policinë Shkencore. Gjurmët, të marra nën administrim nga ...

Mark Babani reagon pas akuzave të PD: Në jetën time nuk kam marrë as edhe një gjobë makine. Unë jam hero dhe asnjë intrigant e i poshtër s’mund të më njollosë emrin
Menjëherë pas akuzave të ngritura ndaj tij nga Partia Demokratike, kryetari i Bashkisë së Vaut të Dejës, Mark Babani, ka reaguar për A2 CNN, duke i hedhur poshtë ato. “Jam përpjekur gjithë jetën time të ruaj traditën e ...
GazetaTema | 10-Sep-2019 14:23
Menjëherë pas akuzave të ngritura ndaj tij nga Partia Demokratike, kryetari i Bashkisë së Vaut të Dejës, Mark Babani, ka reaguar për A2 CNN, duke i hedhur poshtë ato. “Jam përpjekur gjithë jetën time të ruaj traditën e ...

Agim Kajmaku dorëzon shenjat e gishtave, pritet letërporosia nga Greqia
Agim Kajmaku dorëzon zyrtarisht në Policinë shkencore shenjat e gishtave. Pas letrës së dërguar në adresën e Bashkisë Vorë, e njëjta letër është dërguar më pas në adresën e tij në Prezë. Prokuroria e Përgjithshme dhe ...
Gazeta Dita | 11-Sep-2019 11:35
Agim Kajmaku dorëzon zyrtarisht në Policinë shkencore shenjat e gishtave. Pas letrës së dërguar në adresën e Bashkisë Vorë, e njëjta letër është dërguar më pas në adresën e tij në Prezë. Prokuroria e Përgjithshme dhe ...

Kajmaku i Vorës dorëzon shenjat e gishtave, më në fund Posta dhe Prokuroria i gjejnë shtëpinë
Agim Kajmaku, kryetari i Bashkisë Vorë ka dorëzuar zyrtarisht shenjat e gishtave në Policinë Shkencore. Dorëzimi i gishtave është bërë pas një letre të dytë dërguar nga Prokuroria e Përgjithshme në adresë të Kajmakut. ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 11:21
Agim Kajmaku, kryetari i Bashkisë Vorë ka dorëzuar zyrtarisht shenjat e gishtave në Policinë Shkencore. Dorëzimi i gishtave është bërë pas një letre të dytë dërguar nga Prokuroria e Përgjithshme në adresë të Kajmakut. ...

“Babani nuk është i fundit”, çfarë paralajmëron Bardhi: Po verifikojmë edhe socialistë të tjerë
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, tha se qëndrimi i Mark Babanit, kreut të Bashkisë së Vaut të Dejës, i cili refuzon akuzat e PD, po vepron njëlloj si me kandidatët e tjerë socialistë të ...
Standard | 11-Sep-2019 09:10
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, tha se qëndrimi i Mark Babanit, kreut të Bashkisë së Vaut të Dejës, i cili refuzon akuzat e PD, po vepron njëlloj si me kandidatët e tjerë socialistë të ...

Babani, socialisti i tretë i inkriminuar, Bardhi: Kush na i jep dosjet
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi ka hedhur poshtë akuzat e mazhorancës së informacionet për kryebashkiakët e inkriminuar i kanë marrë në rrugë jot ë ligjshmë. Në A2 CNN, Bardhi u shpreh se ...
Politiko | 10-Sep-2019 22:28
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi ka hedhur poshtë akuzat e mazhorancës së informacionet për kryebashkiakët e inkriminuar i kanë marrë në rrugë jot ë ligjshmë. Në A2 CNN, Bardhi u shpreh se ...

Akuzat ndaj Babanit/ Bardhi: Rama e dinte, me të dhënat na ndihmuan ndërkombëtarët
Pas dërgimit në Prokurori të kërkesës për nisjen e verifikimeve për figurën e kryebashkiakut të Vaut të Dejës, Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka deklaruar se në ditët në vijim do të bëjë ...
Lapsi | 10-Sep-2019 16:11
Pas dërgimit në Prokurori të kërkesës për nisjen e verifikimeve për figurën e kryebashkiakut të Vaut të Dejës, Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka deklaruar se në ditët në vijim do të bëjë ...

PD kërkon verifikimin e figurës së kryebashkiakut të Vaut Dejës
Partia Demokratike i kërkoi të martën prokurorisë verifikimin e figurës së kryetarit të Bashkisë Vau Dejës, Mark Babani, për të cilin ajo ka dyshime se ka fshehur të shkuarën kriminale. Sipas saj, ndaj tij ka patur ...
EkonomiaOnline | 10-Sep-2019 20:22
Partia Demokratike i kërkoi të martën prokurorisë verifikimin e figurës së kryetarit të Bashkisë Vau Dejës, Mark Babani, për të cilin ajo ka dyshime se ka fshehur të shkuarën kriminale. Sipas saj, ndaj tij ka patur ...

Edhe Mark Babani mohon akuzat: Jam i pastër, nuk kam marrë asnjë gjobë makine
Kryebashkiaku i Vaut të Dejës, Mark Babani ka reaguar pas akuzave të Partisë Demokratike se ka qenë i dëbuar/dënuar në Itali dhe Maqedoninë e Veriut. “Jam i pastër”, deklaron kryebashkiaku socialist.
Top Channel | 10-Sep-2019 12:00
Kryebashkiaku i Vaut të Dejës, Mark Babani ka reaguar pas akuzave të Partisë Demokratike se ka qenë i dëbuar/dënuar në Itali dhe Maqedoninë e Veriut. “Jam i pastër”, deklaron kryebashkiaku socialist.

PD kërkon verifikimin e figurës së kryebashkiakut të Vaut Dejës
Partia Demokratike i kërkoi të martën prokurorisë verifikimin e figurës së kryetarit të Bashkisë Vau Dejës, Mark Babani, për të cilin ajo ka dyshime se ka fshehur të shkuarën kriminale. Sipas saj, ndaj tij ka patur ...
Zeri Amerikes | 10-Sep-2019 19:41
Partia Demokratike i kërkoi të martën prokurorisë verifikimin e figurës së kryetarit të Bashkisë Vau Dejës, Mark Babani, për të cilin ajo ka dyshime se ka fshehur të shkuarën kriminale. Sipas saj, ndaj tij ka patur ...

U akuzua nga PD për fshehje dënimi, Babani flet për “Zërin e Amerikës”: Akuza të qëllimshme të bëra nga njerëz të korruptuar
Partia Demokratike e opozitës i kërkoi sot prokurorisë të kryejë verifikime për deklarime të rreme në formularin e dekriminalizimit në lidhje me të kaluarën penale të drejtuesit socialist të bashkisë Vau i Dejës Mark ...
Lexo | 10-Sep-2019 16:48
Partia Demokratike e opozitës i kërkoi sot prokurorisë të kryejë verifikime për deklarime të rreme në formularin e dekriminalizimit në lidhje me të kaluarën penale të drejtuesit socialist të bashkisë Vau i Dejës Mark ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved