ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/09/2019 01:12

800 krerë lopë, ministri Çuçi viziton kompleksin blegtoral më të madh në rajon

800 krerë lopë, ministri Çuçi viziton kompleksin blegtoral më të madh në rajon
Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Bledi Çuçi, vizitoi në Lushnje kompleksin më të madh blegtoral me gjedh jo vetëm në vend, por edhe një nga më të mëdhenjtë në rajon. Ferma ‘Vjen’ ka rreth 800 krerë lopë, ...
Medial | 11-Sep-2019 17:06
Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Bledi Çuçi, vizitoi në Lushnje kompleksin më të madh blegtoral me gjedh jo vetëm në vend, por edhe një nga më të mëdhenjtë në rajon. Ferma ‘Vjen’ ka rreth 800 krerë lopë, ...

800 krerë lopë, ministri Çuçi viziton kompleksin blegtoral më të madh në rajon
Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Bledi Çuçi, vizitoi në Lushnje kompleksin më të madh blegtoral me gjedh jo vetëm në vend, por edhe një nga më të mëdhenjtë në rajon. Ferma ‘Vjen’ ka rreth 800 krerë lopë, ...
RTSH | 11-Sep-2019 16:56
Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Bledi Çuçi, vizitoi në Lushnje kompleksin më të madh blegtoral me gjedh jo vetëm në vend, por edhe një nga më të mëdhenjtë në rajon. Ferma ‘Vjen’ ka rreth 800 krerë lopë, ...

800 krerë lopë, ministri Çuçi viziton kompleksin blegtoral më të madh në rajon: Është mbështetur me fonde për blerjen e makinerisë moderne që përgatit ushqimin e lopëve
Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, z.Bledi Çuçi vizitoi në Lushnje kompleksin më të madh blegtoral me gjedh jo vetëm në vend, por edhe një nga më të mëdhenjtë në rajon. Ferma ‘Vjen’ ka rreth 800 krerë lopë, ...
Telegraf | 10-Sep-2019 14:48
Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, z.Bledi Çuçi vizitoi në Lushnje kompleksin më të madh blegtoral me gjedh jo vetëm në vend, por edhe një nga më të mëdhenjtë në rajon. Ferma ‘Vjen’ ka rreth 800 krerë lopë, ...

Ministri Çuçi në kompleksin blegtoral më të madh në rajon: “Modeli i investimit rrit prodhimin dhe përfitimet për fermerët”
Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Bledi Çuçi vizitoi në Lushnjë kompleksin më të madh blegtoral me gjedh jo vetëm në vend, por edhe një nga më të mëdhenjtë në rajon. Ferma ‘Vjen’ ka rreth 800 krerë lopë, ...
ScanTv | 10-Sep-2019 14:46
Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Bledi Çuçi vizitoi në Lushnjë kompleksin më të madh blegtoral me gjedh jo vetëm në vend, por edhe një nga më të mëdhenjtë në rajon. Ferma ‘Vjen’ ka rreth 800 krerë lopë, ...

Ministri Çuçi në Divjakë, njihuni me serrën më të madhe në Ballkanin Perëndimor, prodhon çdo vit mbi 15 milionë fidanë
Serra më e madhe për kultivimin e fidanëve në Ballkanin Perëndimor është në Shqipëri. Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Bledi Çuçi vizitoi “Lisar Seedlings” në Divjakë, ku në një sipërfaqe prej 3.6 hektarësh ...
GazetaTema | 10-Sep-2019 14:23
Serra më e madhe për kultivimin e fidanëve në Ballkanin Perëndimor është në Shqipëri. Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Bledi Çuçi vizitoi “Lisar Seedlings” në Divjakë, ku në një sipërfaqe prej 3.6 hektarësh ...

800 krerë lopë, ministri Çuçi viziton kompleksin blegtoral më të madh në rajon: Është mbështetur me fonde për blerjen e makinerisë moderne që përgatit ushqimin e lopëve
Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, z.Bledi Çuçi vizitoi në Lushnje kompleksin më të madh blegtoral me gjedh jo vetëm në vend, por edhe një nga më të mëdhenjtë në rajon. Ferma ‘Vjen’ ka rreth 800 krerë lopë, ...
Lexo | 10-Sep-2019 14:38
Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, z.Bledi Çuçi vizitoi në Lushnje kompleksin më të madh blegtoral me gjedh jo vetëm në vend, por edhe një nga më të mëdhenjtë në rajon. Ferma ‘Vjen’ ka rreth 800 krerë lopë, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved