ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/01/2020 09:52

3 mjete për shuarjen e flakëve… Situatë kritike në Gjirokastër, zjarri masiv rrezikon banesa

3 mjete për shuarjen e flakëve… Situatë kritike në Gjirokastër, zjarri masiv rrezikon banesa
Një zjarr i madh ka rënë në fshatin Mashkullorë 5 km në veri të Gjirokastrës. Forcat e PMNZSH janë vënë në lëvizje për të vënë nën kontroll flakët të. Burime për Faxweb.al bëjnë me dije se nga flakët masive rrezikohen 2 ...
Standard | 11-Sep-2019 09:10
Një zjarr i madh ka rënë në fshatin Mashkullorë 5 km në veri të Gjirokastrës. Forcat e PMNZSH janë vënë në lëvizje për të vënë nën kontroll flakët të. Burime për Faxweb.al bëjnë me dije se nga flakët masive rrezikohen 2 ...

Gjirokastër/ Zjarri masiv rrezikon banesa, biznese dhe stane bagëtish
Një zjarr i madh ka rënë në fshatin Mashkullorë 5 km në veri të Gjirokastrës. Forcat e PMNZSH janë vënë në lëvizje për të vënë nën kontroll flakët të. Burime për Faxëeb.al bëjnë me dije se nga flakët masive rrezikohen 2 ...
Lajmi i Fundit | 10-Sep-2019 20:36
Një zjarr i madh ka rënë në fshatin Mashkullorë 5 km në veri të Gjirokastrës. Forcat e PMNZSH janë vënë në lëvizje për të vënë nën kontroll flakët të. Burime për Faxëeb.al bëjnë me dije se nga flakët masive rrezikohen 2 ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved