ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 03:09

14:13 Postimet më interesante dhe qesharake të shqiptarëve gjatë lojës dramatike me Anglinë Reagimet më interesante nga shqiptarët...

14:13 Postimet më interesante dhe qesharake të shqiptarëve gjatë lojës dramatike me Anglinë Reagimet më interesante nga shqiptarët...
Reagimet më interesante nga shqiptarët për lojën me Anglinë. Ndeshja dramatike e Kosovës me Anglinë në Southampton ka marrë padyshim vëmendjen më të madhe të fansave të futbollit gjatë mbrëmjes së 10 shtatorit, kur kanë ...
Kosova Sot | 11-Sep-2019 14:23
Reagimet më interesante nga shqiptarët për lojën me Anglinë. Ndeshja dramatike e Kosovës me Anglinë në Southampton ka marrë padyshim vëmendjen më të madhe të fansave të futbollit gjatë mbrëmjes së 10 shtatorit, kur kanë ...

Postimet më interesante dhe qesharake të shqiptarëve gjatë lojës dramatike me Anglinë
Reagimet më interesante nga shqiptarët për lojën me Anglinë . Ndeshja dramatike e Kosovës me Anglinë në Southampton ka marrë padyshim vëmendjen më të madhe të fansave të futbollit gjatë mbrëmjes së 10 shtatorit, kur ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 14:09
Reagimet më interesante nga shqiptarët për lojën me Anglinë . Ndeshja dramatike e Kosovës me Anglinë në Southampton ka marrë padyshim vëmendjen më të madhe të fansave të futbollit gjatë mbrëmjes së 10 shtatorit, kur ...

Keane kritikon Anglinë: Skuadra u soll në mënyrë sipërfaqësore ndaj Kosovës
Angli dëfryese pasi shënoi 5 gola ndaj Kosovës? Roy Keane nuk e mendon kështu, madje ish mesfushori irlandez kritikon “Tre Luanët” për brishtësinë e treguar në mbrojtje gjatë ndeshjes së luajtur në Southampton. Pa ...
RTSH | 11-Sep-2019 11:25
Angli dëfryese pasi shënoi 5 gola ndaj Kosovës? Roy Keane nuk e mendon kështu, madje ish mesfushori irlandez kritikon “Tre Luanët” për brishtësinë e treguar në mbrojtje gjatë ndeshjes së luajtur në Southampton. Pa ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved