ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 09:06

“Fitonin 20 mijë euro një muaj”, shkatërrohet banda shqiptaro – italiane e trafikut të drogës në Itali

“Fitonin 20 mijë euro një muaj”, shkatërrohet banda shqiptaro – italiane e trafikut të drogës në Itali
TORINO Policia italiane në Vallete, zopnë periferike në Torino sekuestroi kokainë, hashash dhe marijuanë duke fituar deri në 20 000 euro në muaj. Forcat policore italiane kanë ç’montuar bandën kriminale, në përbërje të ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 20:22
TORINO Policia italiane në Vallete, zopnë periferike në Torino sekuestroi kokainë, hashash dhe marijuanë duke fituar deri në 20 000 euro në muaj. Forcat policore italiane kanë ç’montuar bandën kriminale, në përbërje të ...

“Fitonin 20 mijë euro një muaj”, shkatërrohet banda shqiptaro – italiane e trafikut të dro.gës në Itali
TORINO Policia italiane në Vallete, zopnë periferike në Torino sekuestroi kokainë, hashash dhe marijuanë duke fituar deri në 20 000 euro në muaj. Forcat policore italiane kanë ç’montuar bandën kriminale, në përbërje të ...
Medial | 10-Sep-2019 20:36
TORINO Policia italiane në Vallete, zopnë periferike në Torino sekuestroi kokainë, hashash dhe marijuanë duke fituar deri në 20 000 euro në muaj. Forcat policore italiane kanë ç’montuar bandën kriminale, në përbërje të ...

Nga zonat e ‘blinduara’ tek taksat për karburantin, kapet trafikanti shqiptar i drogës në Itali
Arrestohet një shqiptar që bënte pjesë në një bandë trafikantësh droge, shpërndarës të lëndëve narkotike madje edhe për personat që ishin në arrest shtëpie. Me një kusht, këta të fundit do paguanin tarifën e ...
Telegraf | 10-Sep-2019 12:25
Arrestohet një shqiptar që bënte pjesë në një bandë trafikantësh droge, shpërndarës të lëndëve narkotike madje edhe për personat që ishin në arrest shtëpie. Me një kusht, këta të fundit do paguanin tarifën e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved