ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 08:22

Cilat janë ankesat e turistëve të huaj për Shqipërinë, shërbimi keq

Cilat janë ankesat e turistëve të huaj për Shqipërinë, shërbimi keq
mapo.al Jemi në gusht dhe një pjesë e konsiderueshme e njësive akomoduese në Shqipëri i kanë mbyllur rezervimet që më herët. Shqipëria jonë e bukur, e bekuar me klimë mesdhetare, ka pritur deri më tani jo pak turistë të ...
Mapo | 25-Aug-2019 08:56
mapo.al Jemi në gusht dhe një pjesë e konsiderueshme e njësive akomoduese në Shqipëri i kanë mbyllur rezervimet që më herët. Shqipëria jonë e bukur, e bekuar me klimë mesdhetare, ka pritur deri më tani jo pak turistë të ...

Turizmi në Shqipëri/ Trip Advisor ballafaqon përshtypjet e 130 mijë turistëve që nga shërbimi te infrastruktura
Jemi në gusht dhe një pjesë e konsiderueshme e njësive akomoduese në Shqipëri i kanë mbyllur rezervimet që më herët. Shqipëria jonë e bukur, e bekuar me klimë mesdhetare, ka pritur deri më tani jo pak turistë të huaj. ...
Lexo | 25-Aug-2019 10:33
Jemi në gusht dhe një pjesë e konsiderueshme e njësive akomoduese në Shqipëri i kanë mbyllur rezervimet që më herët. Shqipëria jonë e bukur, e bekuar me klimë mesdhetare, ka pritur deri më tani jo pak turistë të huaj. ...

Trip Advisor, nga shërbimi te infrastruktura, ankesat e turistëve të huaj për Shqipërinë
Turizmi në Shqipëri? Tripadvisor ka mbi 130 mijë përshtypje të të huajve rreth hoteleve në Shqipëri, destinacione atraktive, restorantet etj. Ajo çfarë vijon të mbetet e pandryshuar këtë vit, janë ‘ankesat’ e turistëve ...
Monitor | 24-Aug-2019 22:15
Turizmi në Shqipëri? Tripadvisor ka mbi 130 mijë përshtypje të të huajve rreth hoteleve në Shqipëri, destinacione atraktive, restorantet etj. Ajo çfarë vijon të mbetet e pandryshuar këtë vit, janë ‘ankesat’ e turistëve ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved