ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 06:40

Shembja e digës/ Reagon Rama: Bukuria e magjishme e kanionit të Holtës nuk mund të preket

Shembja e digës/ Reagon Rama: Bukuria e magjishme e kanionit të Holtës nuk mund të preket
Pas shembjes së digës prej betoni në kanionin e Holtës, ka reaguar vetë kryeministri i vendit, Edi Rama, i cili shprehet se bukuria e magjishme e kanionit të Holtës nuk mund të preket dhe nuk do të preket.
Top Channel | 23-Aug-2019 16:55
Pas shembjes së digës prej betoni në kanionin e Holtës, ka reaguar vetë kryeministri i vendit, Edi Rama, i cili shprehet se bukuria e magjishme e kanionit të Holtës nuk mund të preket dhe nuk do të preket.

“Për ne po-ja është po dhe jo-ja është jo”, Rama: Bukuria e magjishme e kanionit të Holtës s’do të preket, dhamë fjalën publikisht që jo
Kryeminsitri Edi Rama ka reaguar pas shembjes së digës se HEC-it pranë Kanionit të Holtës. Në një shënim në facebook, Rama shkruan se bukuria e kanionit të Holtës nuk do të preket dhe se për këtë e ka dhënë fjalën ...
GazetaTema | 23-Aug-2019 16:28
Kryeminsitri Edi Rama ka reaguar pas shembjes së digës se HEC-it pranë Kanionit të Holtës. Në një shënim në facebook, Rama shkruan se bukuria e kanionit të Holtës nuk do të preket dhe se për këtë e ka dhënë fjalën ...

Titujt ekonomikë të shtypit të shkruar, 25 gusht 2019
SHQIPTARJA Si ndryshon pagesa për aftësinë e kufizuar dhe kujdestarinë PD vazhdon akuzat për Agim Kajmakun, 3 pyetje Edi Ramës Vrasja e Indrit Çelajt, prokuroria kërkon burg për babain e dy vrasësve Shpërthen një pikë ...
ScanTv | 25-Aug-2019 10:19
SHQIPTARJA Si ndryshon pagesa për aftësinë e kufizuar dhe kujdestarinë PD vazhdon akuzat për Agim Kajmakun, 3 pyetje Edi Ramës Vrasja e Indrit Çelajt, prokuroria kërkon burg për babain e dy vrasësve Shpërthen një pikë ...

Prishja e Hec-it të Holtës, Rama: Themi atë që bëjmë dhe bëjmë atë që themi
Ka reaguar edhe kryeministri Rama i cili ka postuar në rrjetet sociale disa foto nga momenti i prishjes së HEC-it të Holtës, duke kujtuar premtimin që kishte dhënë. “Bukuria e magjishme e kanionit të Holtës nuk mund të ...
ABCNews | 23-Aug-2019 17:33
Ka reaguar edhe kryeministri Rama i cili ka postuar në rrjetet sociale disa foto nga momenti i prishjes së HEC-it të Holtës, duke kujtuar premtimin që kishte dhënë. “Bukuria e magjishme e kanionit të Holtës nuk mund të ...

Kanionit të Holtës i rikthehet magjia e bukurisë, shembet diga
Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se bukuria e magjishme e kanionit të Holtës nuk mund të preket dhe nuk do të preket. Në një reagim pas aksionit të ndërmarrë për shembjen e digës së betonit në kanionin e Holtës, ku ...
EkonomiaOnline | 24-Aug-2019 10:25
Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se bukuria e magjishme e kanionit të Holtës nuk mund të preket dhe nuk do të preket. Në një reagim pas aksionit të ndërmarrë për shembjen e digës së betonit në kanionin e Holtës, ku ...

“Për ne po-ja është po”, Edi Rama: Bukuria e Holtës nuk preket
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas prishjes së digës së HEC-it në Kanionit të Holtës. Ai shprehet se kjo bukuri e magjishme e Kanionit të Holtës nuk preket dhe nuk do të preket kurrë. Sipas shefit të qeverisë, fjala e ...
BalkanWeb | 23-Aug-2019 16:08
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas prishjes së digës së HEC-it në Kanionit të Holtës. Ai shprehet se kjo bukuri e magjishme e Kanionit të Holtës nuk preket dhe nuk do të preket kurrë. Sipas shefit të qeverisë, fjala e ...

Titujt ekonomikë të shtypit të shkruar, 24 gusht 2019
MAPO Anti-informaliteti, anët e errëta të një aksioni Milionat që Shqipëria e varfër u fal miliarderëve Arta Marku, jo shumë e përkohshme, por shumë politike Pakti Hitler – Stalin, 80 vjet më parë, pasojat ndihen edhe ...
ScanTv | 24-Aug-2019 09:56
MAPO Anti-informaliteti, anët e errëta të një aksioni Milionat që Shqipëria e varfër u fal miliarderëve Arta Marku, jo shumë e përkohshme, por shumë politike Pakti Hitler – Stalin, 80 vjet më parë, pasojat ndihen edhe ...

Shembja e digës në Gramsh/ Rama: Bukuria e magjishme e kanionit të Holtës nuk mund të preket
TIRANË, 23 gusht/MEDIAL/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot, se bukuria e magjishme e kanionit të Holtës nuk mund të preket dhe nuk do të preket. Në një reagim pas aksionit të ndërmarrë për shembjen e digës së betonit ...
Medial | 24-Aug-2019 01:20
TIRANË, 23 gusht/MEDIAL/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot, se bukuria e magjishme e kanionit të Holtës nuk mund të preket dhe nuk do të preket. Në një reagim pas aksionit të ndërmarrë për shembjen e digës së betonit ...

Qeveria shkatërron digën e HEC-it të anulluar të Holtës, Rama lutet për durim
Qeveria vendosi që të shkatërrojë digën e HEC-it të Holtës në Gramsh, kundërshtuar fort nga banorët. Kreu i saj Rama, e ka shfrytëzuar këtë zhvillim për të kërkuar më shumë durim nga njerëzit, në raport me premtimet e ...
Tesheshi | 23-Aug-2019 18:23
Qeveria vendosi që të shkatërrojë digën e HEC-it të Holtës në Gramsh, kundërshtuar fort nga banorët. Kreu i saj Rama, e ka shfrytëzuar këtë zhvillim për të kërkuar më shumë durim nga njerëzit, në raport me premtimet e ...

Rama: Bukuria e magjishme e kanionit të Holtës nuk mund të preket
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas nisjes së prishjes së Hec-eve në Kanionin e Holtës. Në një postim në “Facebook”, Rama shprehet se bukuria e magjishme e kanionit të Holtës nuk mund të preket dhe nuk do të preket. ...
VizionPlus | 23-Aug-2019 16:26
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas nisjes së prishjes së Hec-eve në Kanionin e Holtës. Në një postim në “Facebook”, Rama shprehet se bukuria e magjishme e kanionit të Holtës nuk mund të preket dhe nuk do të preket. ...

Rama: E bëjmë atë që themi, ju lutem vetëm pak më shuam durim
Kryeministri Edi Rama ka shfrytëzuar aksionin e autoriteteve vendore të Bashkisë së Gramshit për të shembur digën në Kanionin e Holtës për të kërkaur më shumë durim nga shqiptarët. Në një status në Facebook, ai shkroi ...
Politiko | 23-Aug-2019 17:18
Kryeministri Edi Rama ka shfrytëzuar aksionin e autoriteteve vendore të Bashkisë së Gramshit për të shembur digën në Kanionin e Holtës për të kërkaur më shumë durim nga shqiptarët. Në një status në Facebook, ai shkroi ...

KM kërkon “pak durim në përgjithësi” (një postim dhe disa vendime)
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas prishjes së digës së HEC-it në Kanionit të Holtës. Sipas numrit një të qeverisë, fjala e dhënë nuk zhbëhet, ndërsa kërkon prej qytetarëve të kenë pak më shumë durim. “ Bukuria e ...
Gazeta Dita | 23-Aug-2019 17:06
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas prishjes së digës së HEC-it në Kanionit të Holtës. Sipas numrit një të qeverisë, fjala e dhënë nuk zhbëhet, ndërsa kërkon prej qytetarëve të kenë pak më shumë durim. “ Bukuria e ...

“Për ne po-ja është po”, Edi Rama: Bukuria e Holtës nuk preket
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas prishjes së digës së HEC-it në Kanionit të Holtës. Ai shprehet se kjo bukuri e magjishme e Kanionit të Holtës nuk preket dhe nuk do të preket kurrë. Sipas shefit të qeverisë, fjala e ...
Lexo | 23-Aug-2019 16:32
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas prishjes së digës së HEC-it në Kanionit të Holtës. Ai shprehet se kjo bukuri e magjishme e Kanionit të Holtës nuk preket dhe nuk do të preket kurrë. Sipas shefit të qeverisë, fjala e ...

Rama publikon fotot: Kanioni i Holtës nuk preket, prishet HEC-i (FOTO)
Bukuria e magjishme e kanionit të Holtës nuk mund të preket dhe nuk do të preket
Lajmi i Fundit | 23-Aug-2019 16:28
Bukuria e magjishme e kanionit të Holtës nuk mund të preket dhe nuk do të preket

Prishet diga e ndërtuar për HEC në Kanionin e Holtës
Pas vendimit të qeverisë muaj më parë për pezullimin e lejes së ndërtimit të një HEC-i në Kanionin e Holtes, këtë të premte aksioni qeveritar ka shkuar edhe më tej. Që në orët e mëngjesit nisi puna për shkatërrimin e ...
VizionPlus | 23-Aug-2019 15:06
Pas vendimit të qeverisë muaj më parë për pezullimin e lejes së ndërtimit të një HEC-i në Kanionin e Holtes, këtë të premte aksioni qeveritar ka shkuar edhe më tej. Që në orët e mëngjesit nisi puna për shkatërrimin e ...

Gramsh, nisi prishja e HEC-it  në kanionin e Holtës
Që në orët e para të mëngjesit të kësaj të premte ka nisur prishja e digave prej betoni që ishin ngritur për ndërtimin e Hidrocentralit në kanionin e Holtës në Gramsh. Kryebashkiaku i Gramshit Klodian Taçe në një ...
ABCNews | 23-Aug-2019 15:26
Që në orët e para të mëngjesit të kësaj të premte ka nisur prishja e digave prej betoni që ishin ngritur për ndërtimin e Hidrocentralit në kanionin e Holtës në Gramsh. Kryebashkiaku i Gramshit Klodian Taçe në një ...

Shembet HEC-i në Kanionin e Holtës, Bonati: Iu përgjigjëm shqetësimit të qytetarëve
TIRANË, 23 gusht /MEDIAL/- HEC-i i parashikuar për t’u ndërtuar në afërsi të Kanionit të Holtës në Bashkinë e Gramshit nuk do të ndërtohet. Pas dëgjesave me banorët, Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë së bashku ...
Medial | 23-Aug-2019 15:34
TIRANË, 23 gusht /MEDIAL/- HEC-i i parashikuar për t’u ndërtuar në afërsi të Kanionit të Holtës në Bashkinë e Gramshit nuk do të ndërtohet. Pas dëgjesave me banorët, Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë së bashku ...

Prishet diga e ndërtuar për HEC në Kanionin e Holtës
Pas vendimit të qeverisë muaj më parë për pezullimin e lejes së ndërtimit të një HEC-i në Kanionin e Holtes, këtë të premte aksioni qeveritar ka shkuar edhe më tej. Që në orët e mëngjesit nisi puna për shkatërrimin e ...
Medial | 23-Aug-2019 15:21
Pas vendimit të qeverisë muaj më parë për pezullimin e lejes së ndërtimit të një HEC-i në Kanionin e Holtes, këtë të premte aksioni qeveritar ka shkuar edhe më tej. Që në orët e mëngjesit nisi puna për shkatërrimin e ...

Shembet HEC-i në Kanionin e Holtës, Bonati: Ju përgjigjëm shqetësimit të qytetarëve
HEC-i i parashikuar për t’u ndërtuar në afërsi të Kanionit të Holtës në Bashkinë e Gramshit nuk do të ndërtohet. Pas dëgjesave me banorët, Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë së bashku me autoritetet e tjera, ka ...
Monitor | 23-Aug-2019 14:58
HEC-i i parashikuar për t’u ndërtuar në afërsi të Kanionit të Holtës në Bashkinë e Gramshit nuk do të ndërtohet. Pas dëgjesave me banorët, Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë së bashku me autoritetet e tjera, ka ...

Shembja e digës së HEC-it në kanionin e Holtës, PD: Investitori është mik i Taulant Ballës
Bashkia e Gramshit ka zbatuar ditën e sotme vendimin për shembjen e digës së betonit në Kanionin e Holtës, ku ishte parashikuar ngritja e një hidrocentrali. Ndërtimi i HEC-it u kundërshtua ashpër disa muaj më parë nga ...
Lapsi | 23-Aug-2019 14:28
Bashkia e Gramshit ka zbatuar ditën e sotme vendimin për shembjen e digës së betonit në Kanionin e Holtës, ku ishte parashikuar ngritja e një hidrocentrali. Ndërtimi i HEC-it u kundërshtua ashpër disa muaj më parë nga ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved