ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/01/2020 08:05

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, 1 i plagosur

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, 1 i plagosur
KOSOVË Sot rreth orës 17:00 janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në rrugën “Azem Bejta” në Prishtinë, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një person. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zyrtarja e Policisë për ...
BalkanWeb | 25-Aug-2019 20:18
KOSOVË Sot rreth orës 17:00 janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në rrugën “Azem Bejta” në Prishtinë, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një person. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zyrtarja e Policisë për ...

Ndërpriten kërkimet për gjetjen e personit të fundosur në Batllavë
Pas më shumë se katër orë kërkimesh ende nuk është gjetur trupi i një personi që dyshohet të jetë fundosur sot në liqenin e Batllavës.
Kosova Press | 25-Aug-2019 20:09
Pas më shumë se katër orë kërkimesh ende nuk është gjetur trupi i një personi që dyshohet të jetë fundosur sot në liqenin e Batllavës.

Mbytet një 55 vjeçar në Liqenin e Batllavës
Një 55 vjeçar është mbytur sot në Liqenin e Batllavës. Personi në fjalë ishte duke u freskuar në këtë vend në një kohë kur temperaturat janë shumë të larta. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00. Rastin për Gazetën ...
Gazeta Express | 25-Aug-2019 19:36
Një 55 vjeçar është mbytur sot në Liqenin e Batllavës. Personi në fjalë ishte duke u freskuar në këtë vend në një kohë kur temperaturat janë shumë të larta. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00. Rastin për Gazetën ...

Gjuajtje me armë në Prishtinë, plagoset një person
Gjatë ditës së sotme në Prishtinë ka pasur gjuajtje më armë. Policia e Kosovës ka treguar se në vendin e ngjarjes ka mbetur i plagosur një person. Ende nuk dihen motivet e këtij incidenti. “Rreth orës 17:00 ,kemi ...
TetovaSot | 25-Aug-2019 19:30
Gjatë ditës së sotme në Prishtinë ka pasur gjuajtje më armë. Policia e Kosovës ka treguar se në vendin e ngjarjes ka mbetur i plagosur një person. Ende nuk dihen motivet e këtij incidenti. “Rreth orës 17:00 ,kemi ...

Prishtinë, pamje nga vendi ku ndodhi plagosja e një personi (VIDEO)
Sot rreth orës 17:00 janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në rrugën “Azem Bejta” në Prishtinë, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një person. Klan Kosova ka siguruar një video nga vendi i ngjarjes, ku mund të vërehet ...
Gazeta Monitor | 25-Aug-2019 19:30
Sot rreth orës 17:00 janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në rrugën “Azem Bejta” në Prishtinë, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një person. Klan Kosova ka siguruar një video nga vendi i ngjarjes, ku mund të vërehet ...

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, plagoset një person
Një person është plagosur në këmbë si pasojë e të shtënave me armë zjarri në Prishtinë. Këtë informacion për lajmi.net, e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Ai ka bërë të ditur se i dyshuari ...
Gazeta Monitor | 16-Jul-2017 20:51
Një person është plagosur në këmbë si pasojë e të shtënave me armë zjarri në Prishtinë. Këtë informacion për lajmi.net, e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Ai ka bërë të ditur se i dyshuari ...

Gjuajtje me armë në Prishtinë, plagoset një person
Gjatë ditës së sotme në Prishtinë ka pasur gjuajtje më armë. Policia e Kosovës ka treguar se në vendin e ngjarjes ka mbetur i plagosur një person. Ende nuk dihen motivet e këtij incidenti. “Rreth orës 17:00 ,kemi ...
InFokusi | 25-Aug-2019 19:30
Gjatë ditës së sotme në Prishtinë ka pasur gjuajtje më armë. Policia e Kosovës ka treguar se në vendin e ngjarjes ka mbetur i plagosur një person. Ende nuk dihen motivet e këtij incidenti. “Rreth orës 17:00 ,kemi ...

Prishtinë, pamje nga vendi ku ndodhi plagosja e një personi (VIDEO)
Sot rreth orës 17:00 janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në rrugën “Azem Bejta” në Prishtinë, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një person. Klan Kosova ka siguruar një video nga vendi i ngjarjes, ku mund të vërehet ...
Medial | 25-Aug-2019 19:24
Sot rreth orës 17:00 janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në rrugën “Azem Bejta” në Prishtinë, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një person. Klan Kosova ka siguruar një video nga vendi i ngjarjes, ku mund të vërehet ...

Plagoset një person në Prishtinë
Një person është plagosur mbrëmë rreth orës 22:45 në rrugën“Rexhep Kabashi” në Prishtinë. Sipas policisë, i plagosuri në këtë rast është L. Sh, 28 vjeçar i cili pas plagëve të marra është dërguar në QKUK për trajtim ...
Klan Kosova | 24-Nov-2016 09:12
Një person është plagosur mbrëmë rreth orës 22:45 në rrugën“Rexhep Kabashi” në Prishtinë. Sipas policisë, i plagosuri në këtë rast është L. Sh, 28 vjeçar i cili pas plagëve të marra është dërguar në QKUK për trajtim ...

Të shtëna me armë zjarri, plagoset një person në Prishtinë
Një person është plagosur rreth orës 20:00 në lagjen Kalabria në Prishtinë dhe tani ai është dërguar në QKUK për trajtim të mëtejshëm. Këtë e ka konfirmuar për Indeksonline zëdhënësi i Policiës për rajonin e ...
Indeks Online | 26-Dec-2016 22:09
Një person është plagosur rreth orës 20:00 në lagjen Kalabria në Prishtinë dhe tani ai është dërguar në QKUK për trajtim të mëtejshëm. Këtë e ka konfirmuar për Indeksonline zëdhënësi i Policiës për rajonin e ...

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, një person i plagosur
Sot rreth orës 17:00 janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në rrugën “Azem Bejta” në Prishtinë, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një person. Indeksonline ka kontaktuar Policinë e Kosovës, ku zyrtarja e Policisë për ...
Indeks Online | 25-Aug-2019 19:03
Sot rreth orës 17:00 janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në rrugën “Azem Bejta” në Prishtinë, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një person. Indeksonline ka kontaktuar Policinë e Kosovës, ku zyrtarja e Policisë për ...

Shkrepje me armë në Prishtinë, lëndohet një person
Para pak minutash, në rrugën Azem Bejta në Prishtinë raportohet se është shtënë me armë, shkruan Insajderi. Rastin e kanë bërë të ditur lexuesit e Gazetës Insajderit ndërsa policia e ka konfimuar. “Rreth orës 17:00 ...
Gazeta Monitor | 25-Aug-2019 19:00
Para pak minutash, në rrugën Azem Bejta në Prishtinë raportohet se është shtënë me armë, shkruan Insajderi. Rastin e kanë bërë të ditur lexuesit e Gazetës Insajderit ndërsa policia e ka konfimuar. “Rreth orës 17:00 ...

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, një i plagosur
Sot rreth orës 17:00 janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në rrugën “Azem Bejta” në Prishtinë, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një person. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zyrtarja e Policisë për Informim, ...
Gazeta Observer | 25-Aug-2019 18:57
Sot rreth orës 17:00 janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në rrugën “Azem Bejta” në Prishtinë, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një person. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zyrtarja e Policisë për Informim, ...

Gjuajtje me armë në Prishtinë, plagoset një person
Një person është plagosur dje në Prishtinë. Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka bërë të ditur se viktima e gjinisë mashkullore ka njoftuar se persona të panjohur kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të tij. I ...
Zeri | 24-Jul-2019 10:22
Një person është plagosur dje në Prishtinë. Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka bërë të ditur se viktima e gjinisë mashkullore ka njoftuar se persona të panjohur kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të tij. I ...

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë – një i plagosur
Sot rreth orës 17:00 janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në rrugën “Azem Bejta” në Prishtinë, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një person. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zyrtarja e Policisë për Informim, ...
Klan Kosova | 25-Aug-2019 18:48
Sot rreth orës 17:00 janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në rrugën “Azem Bejta” në Prishtinë, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një person. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zyrtarja e Policisë për Informim, ...

Pamje nga vendi ku dyshohet që u fundos 55 vjeçari në Batllavë
Një person i moshës 55 vjeçare dyshohet të jetë fundosur ne pasditen e sotme në liqenin e Batllavës. Policia e ka konfirmuar për Indeksonline duke thënë se rreth orës 16:00 një person dyshohet të jetë fundosur sot. ...
Indeks Online | 25-Aug-2019 17:46
Një person i moshës 55 vjeçare dyshohet të jetë fundosur ne pasditen e sotme në liqenin e Batllavës. Policia e ka konfirmuar për Indeksonline duke thënë se rreth orës 16:00 një person dyshohet të jetë fundosur sot. ...

Mbytet një person në liqenin e Batllavës
Ilustrim Një person ka humbur jetën në liqenin e Batllavës. Një person është mbytur në liqenin e Batllavës pasditen e sotme. Këtë e ka konfirmuar për lajmi.net, Flora Ahmeti, zëdhënëse e Policisë së Kosovës për rajonin ...
Gazeta Monitor | 25-Aug-2019 17:44
Ilustrim Një person ka humbur jetën në liqenin e Batllavës. Një person është mbytur në liqenin e Batllavës pasditen e sotme. Këtë e ka konfirmuar për lajmi.net, Flora Ahmeti, zëdhënëse e Policisë së Kosovës për rajonin ...

Dyshohet se është fundosur një person në Batllavë
Një person dyshohet se është fundosur në Liqenin e Batllavës. Këtë e ka bërë të ditur për “Zeri.info” zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti. “Rreth ores 16:00 kemi pranuar nje informacion se nje ...
Zeri | 25-Aug-2019 17:44
Një person dyshohet se është fundosur në Liqenin e Batllavës. Këtë e ka bërë të ditur për “Zeri.info” zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti. “Rreth ores 16:00 kemi pranuar nje informacion se nje ...

Fundoset një 55-vjeçar në liqenin e Batllavës
Policia e Kosovës ka njoftuar se një burrë është fundosur në liqenin e Batllavës, njësitet kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po bëjnë hetimet. Ngjarja ka ndodhur sot në orën 16. “Rreth orës 16:00 kemi pranuar një ...
AlbInfo | 25-Aug-2019 17:44
Policia e Kosovës ka njoftuar se një burrë është fundosur në liqenin e Batllavës, njësitet kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po bëjnë hetimet. Ngjarja ka ndodhur sot në orën 16. “Rreth orës 16:00 kemi pranuar një ...

Fundoset një 55 vjeçar në Liqenin e Batllavës, policia nis hetimet
Policia e Kosovës ka njoftuar se një burrë është fundosur në Liqenin e Batllavës. Kanë thënë se kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po bëjnë hetimet. Ngjarja ka ndodhur sot në orën 16. “Rreth ores 16:00 kemi pranuar ...
InFokusi | 25-Aug-2019 17:32
Policia e Kosovës ka njoftuar se një burrë është fundosur në Liqenin e Batllavës. Kanë thënë se kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po bëjnë hetimet. Ngjarja ka ndodhur sot në orën 16. “Rreth ores 16:00 kemi pranuar ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved