ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 05:19

Shpronësimet pengojnë unazën, autoritetet premtojnë se problemi zgjidhet në tetor

Shpronësimet pengojnë unazën, autoritetet premtojnë se problemi zgjidhet në tetor
Ndërtimi i pjesës Lindore të Unazës së Madhe në kryeqytet ka vijuar edhe këto muaj të verës. Autoritetet e quajtën ecurinë e investimit si të kënaqshëm, duke pranuar se i vetmi problem lidhet me shpronësimet. “Ecuria e ...
VizionPlus | 25-Aug-2019 18:41
Ndërtimi i pjesës Lindore të Unazës së Madhe në kryeqytet ka vijuar edhe këto muaj të verës. Autoritetet e quajtën ecurinë e investimit si të kënaqshëm, duke pranuar se i vetmi problem lidhet me shpronësimet. “Ecuria e ...

Punimet në pjesën Lindore të Unazës së Madhe: Brenda tetorit zgjidhje problemit të shpronësimeve
Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku, së bashku me Drejtoreshën e Autoritetit Rrugor Shqiptar, Sonila Qato, inspektuan punimet që po bëhen në pjesën Lindore të Unazës së Madhe. “Ecuria e punimeve ...
Monitor | 25-Aug-2019 15:47
Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku, së bashku me Drejtoreshën e Autoritetit Rrugor Shqiptar, Sonila Qato, inspektuan punimet që po bëhen në pjesën Lindore të Unazës së Madhe. “Ecuria e punimeve ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved