ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 14:38

Dhunë në familje, vajza sulmon nënën në Prishtinë

Dhunë në familje, vajza sulmon nënën në Prishtinë
PRISHTINË Sherret në familjet shqiptare sa vijnë e shtohen. Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Prishtinë, ku mësohet se vajza ka sulmuar nënë e saj. Ende nuk dihen shkaqet e përplasjes mes tyre, ndërsa policia ka ...
BalkanWeb | 25-Aug-2019 13:24
PRISHTINË Sherret në familjet shqiptare sa vijnë e shtohen. Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Prishtinë, ku mësohet se vajza ka sulmuar nënë e saj. Ende nuk dihen shkaqet e përplasjes mes tyre, ndërsa policia ka ...

Gjakovë, vrau qenin e tjetrit pasi ia kishte ngrënë një pulë
Dy persona janë arrestuar në fshatin Sopot të Gjakovës të shtunën në mesditë, për shkrepje të armëve e moskujdes ndaj kafshëve. Sipas raportit 24 orësh të policisë, dy burra, një shqiptar dhe një rom, janë arrestuar ...
TetovaSot | 25-Aug-2019 14:34
Dy persona janë arrestuar në fshatin Sopot të Gjakovës të shtunën në mesditë, për shkrepje të armëve e moskujdes ndaj kafshëve. Sipas raportit 24 orësh të policisë, dy burra, një shqiptar dhe një rom, janë arrestuar ...

Theret me thikë një i mitur në Kaçanik
Një person i mitur në Kaçanik ka kërkuar ndihmë mjekësor, pasi që i njëjti sipas tij është therur me thikë nga perona të panjohur. Viktima pas tretmanit mjekësor është intervistuar, ndërsa me vendim të prokurorit është ...
Gazeta Observer | 25-Aug-2019 14:33
Një person i mitur në Kaçanik ka kërkuar ndihmë mjekësor, pasi që i njëjti sipas tij është therur me thikë nga perona të panjohur. Viktima pas tretmanit mjekësor është intervistuar, ndërsa me vendim të prokurorit është ...

?Theret me thikë një i mitur në Kaçanik
Një person i mitur në Kaçanik ka kërkuar ndihmë mjekësor, pasi që i njëjti sipas tij është therur me thikë nga perona të panjohur. Viktima pas tretmanit mjekësor është intervistuar, ndërsa me vendim të prokurorit është ...
TetovaSot | 25-Aug-2019 14:11
Një person i mitur në Kaçanik ka kërkuar ndihmë mjekësor, pasi që i njëjti sipas tij është therur me thikë nga perona të panjohur. Viktima pas tretmanit mjekësor është intervistuar, ndërsa me vendim të prokurorit është ...

Theret me thikë një i mitur në Kaçanik
Një person i mitur në Kaçanik ka kërkuar ndihmë mjekësor, pasi që i njëjti sipas tij është therur me thikë nga perona të panjohur. Viktima pas tretmanit mjekësor është intervistuar, ndërsa me vendim të prokurorit është ...
Alsat-M | 25-Aug-2019 13:51
Një person i mitur në Kaçanik ka kërkuar ndihmë mjekësor, pasi që i njëjti sipas tij është therur me thikë nga perona të panjohur. Viktima pas tretmanit mjekësor është intervistuar, ndërsa me vendim të prokurorit është ...

Gjakovë: Qeni han pulën e fqinjit, pronari i pulës e vret atë, arrestohet
Një person në Gjakovë ka vrarë qenin e fqinjit të tij meqë ia kishte ngrënë një pulë. Rasti ka ndodhur pasditen e së shtunës në fshatin Sopot të Gjakovës. Policia ka bërë të ditur se lidhur me këtë rast janë arrestuar ...
PortaliOnline | 25-Aug-2019 13:51
Një person në Gjakovë ka vrarë qenin e fqinjit të tij meqë ia kishte ngrënë një pulë. Rasti ka ndodhur pasditen e së shtunës në fshatin Sopot të Gjakovës. Policia ka bërë të ditur se lidhur me këtë rast janë arrestuar ...

Theret me thikë një i mitur në Kaçanik
Një person i mitur në Kaçanik ka kërkuar ndihmë mjekësor, pasi që i njëjti sipas tij është therur me thikë nga perona të panjohur. Viktima pas tretmanit mjekësor është intervistuar, ndërsa me vendim të prokurorit është ...
Indeks Online | 25-Aug-2019 13:43
Një person i mitur në Kaçanik ka kërkuar ndihmë mjekësor, pasi që i njëjti sipas tij është therur me thikë nga perona të panjohur. Viktima pas tretmanit mjekësor është intervistuar, ndërsa me vendim të prokurorit është ...

Gjakovari vranë qenin e fqinjit pasi ia hëngri pulën
Një person në Gjakovë ka vrarë qenin e fqinjit të tij meqë ia kishte ngrënë një pulë Rasti ka ndodhur pasditen e së shtunës në fshatin Sopot të Gjakovës. Policia ka bërë të ditur se lidhur me këtë rast janë arrestuar dy ...
InFokusi | 25-Aug-2019 13:38
Një person në Gjakovë ka vrarë qenin e fqinjit të tij meqë ia kishte ngrënë një pulë Rasti ka ndodhur pasditen e së shtunës në fshatin Sopot të Gjakovës. Policia ka bërë të ditur se lidhur me këtë rast janë arrestuar dy ...

Therret me thikë një fëmijë në Kaçanik
Një djalë i mitur, mbrëmë ka kërkuar ndihmë mjekësore, pasi që ka thënë se është therur me thikë nga persona të panjohur. Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 22:00 në Kaçanik, njofton Policia. Fëmija pas tretmanit ...
TetovaSot | 25-Aug-2019 13:38
Një djalë i mitur, mbrëmë ka kërkuar ndihmë mjekësore, pasi që ka thënë se është therur me thikë nga persona të panjohur. Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 22:00 në Kaçanik, njofton Policia. Fëmija pas tretmanit ...

Theret me thikë një i mitur në Kaçanik
Një i mitur nga Kaçaniku të martën ka kërkuar ndihmë mjekësore pasi ishte therur me thikë nga persona të panjohur Viktima ka rapotuar në polici se është sulmuar me thikë nga persona të panjohur, dhe si pasojë e këtij ...
InFokusi | 08-May-2019 11:49
Një i mitur nga Kaçaniku të martën ka kërkuar ndihmë mjekësore pasi ishte therur me thikë nga persona të panjohur Viktima ka rapotuar në polici se është sulmuar me thikë nga persona të panjohur, dhe si pasojë e këtij ...

Prishtinasja rrah nënën e saj
Policia ka arrestuar një femër në Prishtinë. Një femër në Prishtinë është arrestuar pasi dyshohet se ka sulmuar fizikisht nënë e saj, njofton PK. “Është arrestuar e dyshuara femër K-Shqiptare, pasi që e njëjta ka ...
Zeri | 25-Aug-2019 13:26
Policia ka arrestuar një femër në Prishtinë. Një femër në Prishtinë është arrestuar pasi dyshohet se ka sulmuar fizikisht nënë e saj, njofton PK. “Është arrestuar e dyshuara femër K-Shqiptare, pasi që e njëjta ka ...

Vaki kosovare: Vrau qenin e fqinjit se ia hëngri pulën
Një person në Gjakovë ka vrarë qenin e fqinjit të tij meqë ia kishte ngrënë një pulë Rasti ka ndodhur pasditen e së shtunës në fshatin Sopot të Gjakovës. Policia ka bërë të ditur se lidhur me këtë rast janë arrestuar dy ...
Zeri | 25-Aug-2019 13:17
Një person në Gjakovë ka vrarë qenin e fqinjit të tij meqë ia kishte ngrënë një pulë Rasti ka ndodhur pasditen e së shtunës në fshatin Sopot të Gjakovës. Policia ka bërë të ditur se lidhur me këtë rast janë arrestuar dy ...

Vaki kosovare: Vrau qenin e fqinjit se ia hëngri pulën
Një person në Gjakovë ka vrarë qenin e fqinjit të tij meqë ia kishte ngrënë një pulë Rasti ka ndodhur pasditen e së shtunës në fshatin Sopot të Gjakovës. Policia ka bërë të ditur se lidhur me këtë rast janë arrestuar dy ...
Gazeta Express | 25-Aug-2019 13:17
Një person në Gjakovë ka vrarë qenin e fqinjit të tij meqë ia kishte ngrënë një pulë Rasti ka ndodhur pasditen e së shtunës në fshatin Sopot të Gjakovës. Policia ka bërë të ditur se lidhur me këtë rast janë arrestuar dy ...

Shkon në poligon të gjuajtjes, e plagos veten me armë
Një person është vetë plagosur dje me armë në poligonin e gjuajtjes në Prizren. Viktima është dërguar ne Spitalin Prizrenit dhe sipas mjekut është jashtë rrezikut për jetë. Janë konfiskuar tri pistoleta, pesëdhjetë ...
Alsat-M | 25-Aug-2019 13:17
Një person është vetë plagosur dje me armë në poligonin e gjuajtjes në Prizren. Viktima është dërguar ne Spitalin Prizrenit dhe sipas mjekut është jashtë rrezikut për jetë. Janë konfiskuar tri pistoleta, pesëdhjetë ...

Prishtinasja rrah nënën e saj
Një femër në Prishtinë është arrestuar pasi dyshohet se ka sulmuar fizikisht nënë e saj, njofton PK, përcjell . “Është arrestuar e dyshuara femër K-Shqiptare, pasi që e njëjta ka sulmuar fizikisht nënën e saj viktimën ...
Lajminet | 25-Aug-2019 13:10
Një femër në Prishtinë është arrestuar pasi dyshohet se ka sulmuar fizikisht nënë e saj, njofton PK, përcjell . “Është arrestuar e dyshuara femër K-Shqiptare, pasi që e njëjta ka sulmuar fizikisht nënën e saj viktimën ...

Vetëplagoset një person në Prizren
Policia raporton se në poligonin e gjuajtjes është vetë plagosur me armë një mashkull. Viktima është dërguar ne Spitalin Prizrenit dhe sipas mjekut është jashtë rrezikut për jetë, përcjell . “Raportohet se në poligonin ...
Lajminet | 25-Aug-2019 13:10
Policia raporton se në poligonin e gjuajtjes është vetë plagosur me armë një mashkull. Viktima është dërguar ne Spitalin Prizrenit dhe sipas mjekut është jashtë rrezikut për jetë, përcjell . “Raportohet se në poligonin ...

Shkon në poligon të gjuajtjes, e plagos veten me armë
Një person është vetë plagosur dje me armë në poligonin e gjuajtjes në Prizren. Viktima është dërguar ne Spitalin Prizrenit dhe sipas mjekut është jashtë rrezikut për jetë. Janë konfiskuar tri pistoleta, pesëdhjetë ...
Arbresh | 25-Aug-2019 13:01
Një person është vetë plagosur dje me armë në poligonin e gjuajtjes në Prizren. Viktima është dërguar ne Spitalin Prizrenit dhe sipas mjekut është jashtë rrezikut për jetë. Janë konfiskuar tri pistoleta, pesëdhjetë ...

Shkon në poligon të gjuajtjes, e plagos veten me armë
Një person është vetë plagosur dje me armë në poligonin e gjuajtjes në Prizren. Viktima është dërguar ne Spitalin Prizrenit dhe sipas mjekut është jashtë rrezikut për jetë. Janë konfiskuar tri pistoleta, pesëdhjetë ...
Klan Kosova | 25-Aug-2019 12:46
Një person është vetë plagosur dje me armë në poligonin e gjuajtjes në Prizren. Viktima është dërguar ne Spitalin Prizrenit dhe sipas mjekut është jashtë rrezikut për jetë. Janë konfiskuar tri pistoleta, pesëdhjetë ...

Incidentet kriminale të 24 orëve të fundit në Kosovë
RAJONI I PRISHTINËS INCIDENTET KRIMINALE BLERJE, POSEDIM, SHPËRNDARJE DHE SHITJE E PA AUTORIZUAR E NARKOTIKËVE Rr. Idriz Gjilnai, Prishtinë 24.08.2019 – 21:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi që ...
PortaliOnline | 25-Aug-2019 12:43
RAJONI I PRISHTINËS INCIDENTET KRIMINALE BLERJE, POSEDIM, SHPËRNDARJE DHE SHITJE E PA AUTORIZUAR E NARKOTIKËVE Rr. Idriz Gjilnai, Prishtinë 24.08.2019 – 21:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi që ...

Arrestohet pasi sulmon fizikisht nënën dhe vëllanë
Një i dyshuar me probleme psikike është arrestuar dje në Klinë pasi kishte sulmuar fizikisht nënën dhe vëllanë e tij, njofton Klan Kosova. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor ndërsa, me vendim të prokurorit i ...
Klan Kosova | 25-Aug-2019 12:38
Një i dyshuar me probleme psikike është arrestuar dje në Klinë pasi kishte sulmuar fizikisht nënën dhe vëllanë e tij, njofton Klan Kosova. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor ndërsa, me vendim të prokurorit i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved