ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 10/04/2020 01:28

Qëlloi me automatik në ajër, kapet në flagrancë i riu shkodran

Qëlloi me automatik në ajër, kapet në flagrancë i riu shkodran
Telefonata në 112 nga banorët dhe reagimi në kohë i policisë vuri në pranga 24-vjeçarin për armëmbajtje pa leje dhe prishje të qetësisë publike, duke krijuar panik tek banorët dhe pushuesit. Në pranga ka rënë shtetasi ...
Top Channel | 25-Aug-2019 14:19
Telefonata në 112 nga banorët dhe reagimi në kohë i policisë vuri në pranga 24-vjeçarin për armëmbajtje pa leje dhe prishje të qetësisë publike, duke krijuar panik tek banorët dhe pushuesit. Në pranga ka rënë shtetasi ...

“Nxori armën nga brezi, ja mbështeti në kokë dhe e qëlloi”: Zbardhet dëshmia e dy punëtorëve në vilën ku u vra Indrit Çelaj
Zbardhen dy dëshmitë kyçë që ndihmuan hetuesit për të hedhur dritë mbi vrasjen e punëtorit të kondicionerëve Indrit Çelaj, brenda vilës luksoze të Bujar Kusit në zemër të Tiranës. News 24 sjell të plota dëshmitë e dy ...
GazetaTema | 25-Aug-2019 15:03
Zbardhen dy dëshmitë kyçë që ndihmuan hetuesit për të hedhur dritë mbi vrasjen e punëtorit të kondicionerëve Indrit Çelaj, brenda vilës luksoze të Bujar Kusit në zemër të Tiranës. News 24 sjell të plota dëshmitë e dy ...

Vrasja e Çelajt/ Zbardhen dëshmitë e punëtorëve, si nisi sherri
TIRANË Zbardhen dy dëshmitë kyçë që ndihmuan hetuesit për të hedhur dritë mbi vrasjen e punëtorit të kondicionerëve Indrit Çelaj, brenda vilës luksoze të Bujar Kusit në zemër të Tiranës. News 24 sjell të plota dëshmitë ...
BalkanWeb | 25-Aug-2019 14:11
TIRANË Zbardhen dy dëshmitë kyçë që ndihmuan hetuesit për të hedhur dritë mbi vrasjen e punëtorit të kondicionerëve Indrit Çelaj, brenda vilës luksoze të Bujar Kusit në zemër të Tiranës. News 24 sjell të plota dëshmitë ...

Debati mes Griseldo Kusit e Indrit Çelajt që solli vrasjen, dëshmitë
mapo.al Zbardhen dy dëshmitë kyçë që ndihmuan hetuesit për të hedhur dritë mbi vrasjen e punëtorit të kondicionerëve Indrit Çelaj, brenda vilës luksoze të Bujar Kusit në zemër të Tiranës. Sipas tyre, e gjitha ndodhi, në ...
Mapo | 25-Aug-2019 14:15
mapo.al Zbardhen dy dëshmitë kyçë që ndihmuan hetuesit për të hedhur dritë mbi vrasjen e punëtorit të kondicionerëve Indrit Çelaj, brenda vilës luksoze të Bujar Kusit në zemër të Tiranës. Sipas tyre, e gjitha ndodhi, në ...

Terrorizonte pushuesit e banorët, pranga të riut në Shkodër
SHKODËR Një 24-vjeçar është vënë në pranga nga Policia e Shkodrës për veprën penale “armëmbajtje pa leje”. Ka qenë telefonata e banorëve që ka vënë në lëvizje policinë e Shkodrës, e cila arriti të arrestojë në ...
BalkanWeb | 25-Aug-2019 12:19
SHKODËR Një 24-vjeçar është vënë në pranga nga Policia e Shkodrës për veprën penale “armëmbajtje pa leje”. Ka qenë telefonata e banorëve që ka vënë në lëvizje policinë e Shkodrës, e cila arriti të arrestojë në ...

Të shtëna me armë në Shkodër, policia arreston autorin
mapo.al Policia e Shkodrës ka arrestuar një 24-vjeçar, i cili qëllonte me armë zjarri në ajër, në fshatin Theth. I riu përdorte një kallshnikov për të qëlluar me armë gjatë natës dhe u arrestua pas denoncimit të ...
Mapo | 25-Aug-2019 12:41
mapo.al Policia e Shkodrës ka arrestuar një 24-vjeçar, i cili qëllonte me armë zjarri në ajër, në fshatin Theth. I riu përdorte një kallshnikov për të qëlluar me armë gjatë natës dhe u arrestua pas denoncimit të ...

DETAJET: Terrorizoi pushuesit dhe banorët në Theth duke qëlluar me kallashnikov, arrestohet 24 vjeçari
Policia ka arrestuar një 24 vjeçar pasi ky i fundit ka qëlluar me armë zjarri në ajër në zonën e Dukagjinit. Pas telefonatave nga banorët, forcat e rendit kanë ndërhyrë duke e arrestuar të riun banues në fshatin Theth. ...
GazetaTema | 25-Aug-2019 12:24
Policia ka arrestuar një 24 vjeçar pasi ky i fundit ka qëlluar me armë zjarri në ajër në zonën e Dukagjinit. Pas telefonatave nga banorët, forcat e rendit kanë ndërhyrë duke e arrestuar të riun banues në fshatin Theth. ...

Vrasja e Çelës, Gjykata lë në burg 3 prej të arrestuarve
Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për tre nga katër të arrestuarit në lidhje me vrasjen e teknikut të kondicionerëve, Indrit Çelës, ngjarje kjo që tronditi opinion publik. Kështu togat e ...
BalkanWeb | 25-Aug-2019 11:39
Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për tre nga katër të arrestuarit në lidhje me vrasjen e teknikut të kondicionerëve, Indrit Çelës, ngjarje kjo që tronditi opinion publik. Kështu togat e ...

Zbardhet dëshmia e dy punëtorëve në vilën ku u vra Indrit Çelaj. Kë akuzojnë ata si autor të krimit të rëndë, detaje për sherrin
Dy prej punëtorëve në vilën e familjes Kusi ku u vra tre ditë më parë 26 vjeçarit Indrit Çelaj kanë zbardhur detaje se si një vrimë për shkarkimin e tubit të kondicionerit përfundoi në vrasje. Ngjarja ka ndodhur në një ...
Telegraf | 25-Aug-2019 14:33
Dy prej punëtorëve në vilën e familjes Kusi ku u vra tre ditë më parë 26 vjeçarit Indrit Çelaj kanë zbardhur detaje se si një vrimë për shkarkimin e tubit të kondicionerit përfundoi në vrasje. Ngjarja ka ndodhur në një ...

Vrasja e Çelës me plumb në kokë, Gjykata lë në burg 3 prej të arrestuarve
Gjykata e Tiranës ka lënë në burg tre nga katër të arrestuarit për vrasjen e të riut Indrit Çelaj. Prapa hekurave mbeten shtetasit Bujar Kusi, babai i autorëve të ngjarjes, Ferdinand Bakalli dhe Ali Sula, ndërkohë që ...
GazetaTema | 25-Aug-2019 11:47
Gjykata e Tiranës ka lënë në burg tre nga katër të arrestuarit për vrasjen e të riut Indrit Çelaj. Prapa hekurave mbeten shtetasit Bujar Kusi, babai i autorëve të ngjarjes, Ferdinand Bakalli dhe Ali Sula, ndërkohë që ...

Vrasja e Çelës, Gjykata pritet të japë masën për 4 të arrestuarit
Gjykata e Tiranës pritet të japë sot masën e sigurisë për katër të arrestuarit në lidhje me ngjarjen e rëndë, ku i riu, Indrit Çela u qëllua tre ditë më parë me plumb në kokë teksa po punonte për kondicionimin e një ...
BalkanWeb | 25-Aug-2019 10:43
Gjykata e Tiranës pritet të japë sot masën e sigurisë për katër të arrestuarit në lidhje me ngjarjen e rëndë, ku i riu, Indrit Çela u qëllua tre ditë më parë me plumb në kokë teksa po punonte për kondicionimin e një ...

Lihet në burg Bujar Kusi, babai i dy vëllezërve vrasës
mapo.al Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë “Arrest me burg” për Bujar Kusin, babain e dy vëllezërve që vranë me plumb në kokë Indrit Çeljan. Në burg është lënë edhe Ferdinand Bakkali dhe Ali Sula. Ndërkohë Luan ...
Mapo | 25-Aug-2019 11:31
mapo.al Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë “Arrest me burg” për Bujar Kusin, babain e dy vëllezërve që vranë me plumb në kokë Indrit Çeljan. Në burg është lënë edhe Ferdinand Bakkali dhe Ali Sula. Ndërkohë Luan ...

Terrorizoi pushuesit e banorët, pranga të riut në Theth
Një 24 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Shkodrës pasi u qëlloi me armë zjarri pa lejë duke terrorizuar banorët e Thethit. 24 vjeçari I arrestuar është me inicialet K. H., banues në fshatin Theth, Shkodër. Sipas ...
VizionPlus | 25-Aug-2019 12:43
Një 24 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Shkodrës pasi u qëlloi me armë zjarri pa lejë duke terrorizuar banorët e Thethit. 24 vjeçari I arrestuar është me inicialet K. H., banues në fshatin Theth, Shkodër. Sipas ...

Përplas këmbësoren, largohet nga vendngjarja autori
Ditën e sotme, rreth orës 12:30, në vendin e quajtur "Patos fshat", një mjet tip "Audi" ka përplasur këmbësoren A.M, 47 vjeçe, banuese në Cakran dhe është larguar nga vendngjarja.
Top Channel | 24-Aug-2019 14:04
Ditën e sotme, rreth orës 12:30, në vendin e quajtur "Patos fshat", një mjet tip "Audi" ka përplasur këmbësoren A.M, 47 vjeçe, banuese në Cakran dhe është larguar nga vendngjarja.

Vrasja e Çelajt, Prokuroia kërkon arrest me burg ndaj 4 të ndaluarve
mapo.al Sipas raportimeve në media, mësohet se Prokuroria ka dërguar në Gjykatë, kërkesën për masën e sigurisë ndaj katër të arrestuarve në lidhje me vrasjen e Indrit Çelajt dy ditë më parë në Tiranë. Bëhet me dije se ...
Mapo | 24-Aug-2019 17:50
mapo.al Sipas raportimeve në media, mësohet se Prokuroria ka dërguar në Gjykatë, kërkesën për masën e sigurisë ndaj katër të arrestuarve në lidhje me vrasjen e Indrit Çelajt dy ditë më parë në Tiranë. Bëhet me dije se ...

Fier/Përplas këmbësoren me ‘Audi” dhe largohet, 47-vjeçarja rëndë
Një tjetër aksident rrugor ka ndodhur sot në Fier. Policia njofton se në vendin e quajtur “Patos fshat” një mjet tip “Audi” ka përplasur këmbësoren A. M., 47 vjeçe, e cila ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. ...
BalkanWeb | 24-Aug-2019 13:39
Një tjetër aksident rrugor ka ndodhur sot në Fier. Policia njofton se në vendin e quajtur “Patos fshat” një mjet tip “Audi” ka përplasur këmbësoren A. M., 47 vjeçe, e cila ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. ...

Vrasja e Indrit Çelajt, gjykata lë në burg 3 prej të arrestuarve
Gjykata e Tiranës ka lënë në burg tre nga katër të arrestuarit për vrasjen e 26-vjeçarit, Indrit Çelaj, i cili u qëllua pak ditë më pare me plumb në kokë në vilën ku punonte për montimin e kondicionerëve. Gjykata ...
VizionPlus | 25-Aug-2019 11:50
Gjykata e Tiranës ka lënë në burg tre nga katër të arrestuarit për vrasjen e 26-vjeçarit, Indrit Çelaj, i cili u qëllua pak ditë më pare me plumb në kokë në vilën ku punonte për montimin e kondicionerëve. Gjykata ...

Vrasja e Indrit Çelajt, KshH: Të heton gjyqtarët që liruan vrasësit
mapo.al Komiteti Shqiptar i Helsinkit ka kërkuar që të hetohen gjyqtarët që liruan vëllezërit Kusi, të cilët dy ditë më parë vranë të riun Indrit Çelaj, pas një debati për rrjedhjen e ujit nga kondicioneri. “ KShH, në ...
Mapo | 24-Aug-2019 13:54
mapo.al Komiteti Shqiptar i Helsinkit ka kërkuar që të hetohen gjyqtarët që liruan vëllezërit Kusi, të cilët dy ditë më parë vranë të riun Indrit Çelaj, pas një debati për rrjedhjen e ujit nga kondicioneri. “ KShH, në ...

“Audi” përplas këmbësoren, shoferi arratiset
Një 47-vjeçare ka mbetur e plagosur rëndë, pasi është përplasur nga një makine tip “Audi”. Policia ben me dije se aksidenti ka ndodhur sot ne vendin e quajtur “Patos fshat”. “Një mjet tip “Audi” ka përplasur këmbësoren ...
GazetaTema | 24-Aug-2019 13:45
Një 47-vjeçare ka mbetur e plagosur rëndë, pasi është përplasur nga një makine tip “Audi”. Policia ben me dije se aksidenti ka ndodhur sot ne vendin e quajtur “Patos fshat”. “Një mjet tip “Audi” ka përplasur këmbësoren ...

“Pse ishin lënë të lirë”? KSHH: Të hetohen zyrtarët e dosjes “Kusi”
Komiteti Shqiptar i Helsinkit ka reaguar ashpër pas vrasjes së 26-vjeçarit Indrit Çelaj, ngjarje që tronditi kryeqytetin dy ditë më parë. KSHH kritikon ashpër drejtësinë shqiptare, e cila ka lënë të lirë autorët e ...
BalkanWeb | 24-Aug-2019 13:00
Komiteti Shqiptar i Helsinkit ka reaguar ashpër pas vrasjes së 26-vjeçarit Indrit Çelaj, ngjarje që tronditi kryeqytetin dy ditë më parë. KSHH kritikon ashpër drejtësinë shqiptare, e cila ka lënë të lirë autorët e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved