ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 06:50

Akuzat për shpenzimet marramendëse, reagon ministrja Gjonaj

Akuzat për shpenzimet marramendëse, reagon ministrja Gjonaj
Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka reaguar në lidhje me akuzat e bëra në disa media në lidhje me shpenzimet e kryera prej kësaj të fundit në disa hotele jashtë vendit. Në një postim në Facebook, Gjonaj thekson se ...
VizionPlus | 25-Aug-2019 18:54
Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka reaguar në lidhje me akuzat e bëra në disa media në lidhje me shpenzimet e kryera prej kësaj të fundit në disa hotele jashtë vendit. Në një postim në Facebook, Gjonaj thekson se ...

Reagon ministrja Gjonaj: Vlera 700 euro e hotelit nuk ishte për 1 natë por për 2 netë
Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj me anë të një postimi në “Facebook” ka reaguar, pasi në media u përfol se ajo ka paguar 700 euro për të qëndruar një natë në një hotel në Itali. Gjonaj shprehet se fatura e publikuar ...
Telegraf | 25-Aug-2019 18:09
Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj me anë të një postimi në “Facebook” ka reaguar, pasi në media u përfol se ajo ka paguar 700 euro për të qëndruar një natë në një hotel në Itali. Gjonaj shprehet se fatura e publikuar ...

“700 euro dhoma e hotelit”, reagon Gjonaj: Urdhërova kontroll
mapo.al Pas akuzave për shpenzime luksi, me fatura që shkojnë deri në 700 euro një dhomë hoteli, ka ardhur reagimi i Ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj, përmes një statusi në rrjetin social ‘Facebook’. Ajo deklaron ...
Mapo | 25-Aug-2019 17:35
mapo.al Pas akuzave për shpenzime luksi, me fatura që shkojnë deri në 700 euro një dhomë hoteli, ka ardhur reagimi i Ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj, përmes një statusi në rrjetin social ‘Facebook’. Ajo deklaron ...

“700 euro nata dhoma e hotelit”, Gjonaj iu përgjigjet akuzave: E vërteta është krejt ndryshme
Ministrja e Drejtësisë Etild Gjonaj ka hedhur poshtë lajmin që qarkulloi në disa media se ajo kishte shpenzuar 700 euro për të fjetur një natë në një hotel gjatë udhëtimeve zyrtare. Në një shënim në facebook Gjonaj ...
GazetaTema | 25-Aug-2019 17:35
Ministrja e Drejtësisë Etild Gjonaj ka hedhur poshtë lajmin që qarkulloi në disa media se ajo kishte shpenzuar 700 euro për të fjetur një natë në një hotel gjatë udhëtimeve zyrtare. Në një shënim në facebook Gjonaj ...

Shpenzime marramendëse? Reagon Gjonaj: Ishin për të gjithë stafin
Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj me anë të një postimi në “Facebook” ka reaguar, pasi në media u përfol se ajo ka paguar 700 euro për të qëndruar një natë në një hotel në Itali. Gjonaj shprehet se fatura e publikuar ...
BalkanWeb | 25-Aug-2019 17:35
Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj me anë të një postimi në “Facebook” ka reaguar, pasi në media u përfol se ajo ka paguar 700 euro për të qëndruar një natë në një hotel në Itali. Gjonaj shprehet se fatura e publikuar ...

Akuzat për shpenzimet marramendëse, reagon ministrja Gjonaj
Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka reaguar në lidhje me akuzat e bëra në disa media në lidhje me shpenzimet e kryera prej kësaj të fundit në disa hotele jashtë vendit. Në një postim në Facebook, Gjonaj thekson se ...
Medial | 25-Aug-2019 19:21
Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka reaguar në lidhje me akuzat e bëra në disa media në lidhje me shpenzimet e kryera prej kësaj të fundit në disa hotele jashtë vendit. Në një postim në Facebook, Gjonaj thekson se ...

Akuzat për shpenzime luksi, Gjonaj: Të dhënat u servirën jo të plota, çdo procedurë në zbatim të ligjit
TIRANË, 25 gusht/MEDIAL/ Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka përgënjeshtruar akuzat në drejtim të saj për shpenzime luksi. Përmes një reagimi publik, Gjonaj thotë se “e ndjej për detyrë që të bëj një sqarim publik ...
Medial | 25-Aug-2019 19:21
TIRANË, 25 gusht/MEDIAL/ Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka përgënjeshtruar akuzat në drejtim të saj për shpenzime luksi. Përmes një reagimi publik, Gjonaj thotë se “e ndjej për detyrë që të bëj një sqarim publik ...

Hotel 700 euro nata, ministrja: Janë shpenzimet e gjithë stafit
Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj ka bërë një reagim publik lidhur me lajmin, i cili qarkullon në disa media prej dy ditësh, ku thuhet se ajo paguan 700 euro një dhomë hoteli në udhëtimet e saj jashtë vendit. Gjonaj ...
Gazeta Dita | 25-Aug-2019 18:51
Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj ka bërë një reagim publik lidhur me lajmin, i cili qarkullon në disa media prej dy ditësh, ku thuhet se ajo paguan 700 euro një dhomë hoteli në udhëtimet e saj jashtë vendit. Gjonaj ...

700 euro nata/ Ministrja Gjonaj sqaron faturën: Nuk është vetëm e imja
Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, në një reagim të gjatë ka folur për një faturë që është publikuar fillimisht nga “Faktoje.al”, dhe tregonte se ajo kishte firmosur një faturë fjetjeje në një hotel në Romë, vetëm ...
Dritare | 25-Aug-2019 18:25
Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, në një reagim të gjatë ka folur për një faturë që është publikuar fillimisht nga “Faktoje.al”, dhe tregonte se ajo kishte firmosur një faturë fjetjeje në një hotel në Romë, vetëm ...

Ministrja Gjonaj: e vërteta e “700 euro nata”, për mua që kam udhëtuar me tren
E bërë virale me akuzën se ka shpenzuar 700 euro për një natë hotel në një shërbim jashtë vendit, ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj ka reaguar duke hedhur poshtë atë që është shkruar nga një media, ndërkohë që ka ...
Tesheshi | 25-Aug-2019 18:19
E bërë virale me akuzën se ka shpenzuar 700 euro për një natë hotel në një shërbim jashtë vendit, ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj ka reaguar duke hedhur poshtë atë që është shkruar nga një media, ndërkohë që ka ...

Gjonaj heton veten për hotelet me pesë yje
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Pas stuhisë mediatike që shoqëroi publikimin e Faktoje të faturave të udhëtimeve të Ministres së Drejtësisë, Gjonaj u ankua ...
Reporter | 25-Aug-2019 18:19
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Pas stuhisë mediatike që shoqëroi publikimin e Faktoje të faturave të udhëtimeve të Ministres së Drejtësisë, Gjonaj u ankua ...

Reagon Etilda Gjonaj: E vërteta e qëndrimit në hotele me 700 euro/nata
Pak ditë pas publikimit të disa faturave të ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj për udhëtimet e saj jashtë vendit ka ardhur edhe reagimi i kësaj të fundit. Në një postimtë gjatë në Facebook, ajo justifikohet ...
Lapsi | 25-Aug-2019 17:50
Pak ditë pas publikimit të disa faturave të ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj për udhëtimet e saj jashtë vendit ka ardhur edhe reagimi i kësaj të fundit. Në një postimtë gjatë në Facebook, ajo justifikohet ...

“700 Euro nata në hotel”, reagon Gjonaj: Janë shpenzime për të gjithë stafin
Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj ka reaguar pas lajmit se ajo ka paguar 700 euro për të qëndruar një natë në një hotel në Itali. Gjonaj shprehet se fatura e publikuar në media nuk është vetëm për të, por për të ...
Gazeta Express | 25-Aug-2019 18:14
Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj ka reaguar pas lajmit se ajo ka paguar 700 euro për të qëndruar një natë në një hotel në Itali. Gjonaj shprehet se fatura e publikuar në media nuk është vetëm për të, por për të ...

Gjonaj reagon për shpenzimet luksoze: Hotelet përcaktohen nga ftuesit, po hedhin baltë mbi mua
Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj ka sqaruar të vërtetën e shpenzimeve luksoze që ajo ka bërë gjatë udhëtimeve jashtë vendit me lekët e taksapaguesve shqiptare. Në një status në Facebook, ajo shkruan se e ndien për ...
Politiko | 25-Aug-2019 18:06
Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj ka sqaruar të vërtetën e shpenzimeve luksoze që ajo ka bërë gjatë udhëtimeve jashtë vendit me lekët e taksapaguesve shqiptare. Në një status në Facebook, ajo shkruan se e ndien për ...

Jari dyshon se sulmi ndaj Etildës është lojë kundër Lulit
Pasi një protal i ri nxorri faturat tatimore të udhëtimeve jashtë Shqipërisë të Ministres së Drejtësisë, pati një entuziazëm nga demokratët. Por Jari e shikon me dyshim këtë punë. Të nderuar demokratë! Jari ju sqaron. E ...
GazetaTema | 24-Aug-2019 20:52
Pasi një protal i ri nxorri faturat tatimore të udhëtimeve jashtë Shqipërisë të Ministres së Drejtësisë, pati një entuziazëm nga demokratët. Por Jari e shikon me dyshim këtë punë. Të nderuar demokratë! Jari ju sqaron. E ...

Faturat e ministres dhe fatura që merr shtypi nga spekulimi
Nga Mero Baze Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, është gjendur përballë një sulmi në dukje të faktuar, lidhur me udhëtimet e saj të shtrenjta dhe faturat e hoteleve, që në fakt ngjall mjaft interes për publikun. ...
GazetaTema | 24-Aug-2019 20:35
Nga Mero Baze Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, është gjendur përballë një sulmi në dukje të faktuar, lidhur me udhëtimet e saj të shtrenjta dhe faturat e hoteleve, që në fakt ngjall mjaft interes për publikun. ...

Akuzat për shpenzime të larta, ministrja Gjonaj tregon si qëndron e vërteta
Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka sqaruar qytetarët lidhur me një lajm të dalë dje nga disa prej mediave në vend ku ajo akuzohet se gjatë një vizite zyrtare në Itali ajo ka fjetur në një hotel të shtrenjtë. ...
Lexo | 25-Aug-2019 17:29
Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka sqaruar qytetarët lidhur me një lajm të dalë dje nga disa prej mediave në vend ku ajo akuzohet se gjatë një vizite zyrtare në Itali ajo ka fjetur në një hotel të shtrenjtë. ...

Fjetja luksoze e Etildës bëhet çështje qeveritare
mapo.al Një pjesë e madhe e medias së shkruar në vend, ka nxjerrë dje një lajm, lidhur me faturat e kripura jashtë cdo përfytyrimi, të hoteleve të Ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj, kur ajo udhëton për arsye pune ...
Mapo | 24-Aug-2019 17:37
mapo.al Një pjesë e madhe e medias së shkruar në vend, ka nxjerrë dje një lajm, lidhur me faturat e kripura jashtë cdo përfytyrimi, të hoteleve të Ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj, kur ajo udhëton për arsye pune ...

Faturat e ministres dhe fatura që merr shtypi nga spekulimi
Nga Mero Baze Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, është gjendur përballë një sulmi në dukje të faktuar, lidhur me udhëtimet e saj të shtrenjta dhe faturat e hoteleve, që në fakt ngjall mjaft interes për publikun. ...
Dritare | 24-Aug-2019 21:44
Nga Mero Baze Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, është gjendur përballë një sulmi në dukje të faktuar, lidhur me udhëtimet e saj të shtrenjta dhe faturat e hoteleve, që në fakt ngjall mjaft interes për publikun. ...

Plas rrjeti/ ‘Unë fle në hotele 700 euro nata, po ju? Qytetarët ‘kryqëzojnë’ ministren e Ramës (FOTO)
Në disa media njëkohësisht është botuar dje një investigim lidhur me paratë që i kushton taksapaguesve dëshira e papërmbajtur për luks e ministres së drejtësisë Etilda Gjonaj. Faktoje.al ka arritur të sigurojë faturat e ...
Standard | 24-Aug-2019 21:42
Në disa media njëkohësisht është botuar dje një investigim lidhur me paratë që i kushton taksapaguesve dëshira e papërmbajtur për luks e ministres së drejtësisë Etilda Gjonaj. Faktoje.al ka arritur të sigurojë faturat e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved