ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 02:26

Shqipëria/Lumenjtë më të ndotur, Raporti europian: Shkak ujërat e zeza dhe mbeturinat

Shqipëria/Lumenjtë më të ndotur, Raporti europian: Shkak ujërat e zeza dhe mbeturinat
Një raport i fundit i Bashkimit Europian, në lidhje me situatën e lumenjve, thotë se lumenjtë shqiptarë kanë nivelin më të lartë të ndotjes në Europë.
Top Channel | 23-Aug-2019 15:11
Një raport i fundit i Bashkimit Europian, në lidhje me situatën e lumenjve, thotë se lumenjtë shqiptarë kanë nivelin më të lartë të ndotjes në Europë.

Raporti i BE: Lumenjtë në Shqipëri më të ndoturit në Europë
Rrjedhja lirshëm e llojeve të ndryshme të mbetjeve i bën lumenjtë në Shqipëri më të ndoturit në Europe. EUROSTAT ka analizuar situatën dhe ka dalë në këtë konkluzion. Lumenjte në Shqipëri janë më të ndoturit në Europë. ...
ABCNews | 23-Aug-2019 16:49
Rrjedhja lirshëm e llojeve të ndryshme të mbetjeve i bën lumenjtë në Shqipëri më të ndoturit në Europe. EUROSTAT ka analizuar situatën dhe ka dalë në këtë konkluzion. Lumenjte në Shqipëri janë më të ndoturit në Europë. ...

Raporti turpërues i BE: Lumenjtë shqiptarë, “kampionë” të ndotjes në Evropë
Raportet e monitorimit të Bashkimit Europian gjetën nivele të larta të ndotjes në lumenjtë shqiptare me fosfate dhe kimikate Analiza që u publikua nga Eurostat së fundi në kuadër të monitorimit të objektivave të ...
Lapsi | 23-Aug-2019 10:55
Raportet e monitorimit të Bashkimit Europian gjetën nivele të larta të ndotjes në lumenjtë shqiptare me fosfate dhe kimikate Analiza që u publikua nga Eurostat së fundi në kuadër të monitorimit të objektivave të ...

Raporti BE: Lumenjtë shqiptare me nivelin më të lartë të ndotjes
Raportet e monitorimit të Bashkimit Europian gjetën nivele të larta të ndotjes në lumenjtë shqiptare me fosfate dhe kimikate. Analiza që u publikua nga Eurostat së fundi në kuadër të monitorimit të objektivave të ...
BalkanWeb | 23-Aug-2019 09:35
Raportet e monitorimit të Bashkimit Europian gjetën nivele të larta të ndotjes në lumenjtë shqiptare me fosfate dhe kimikate. Analiza që u publikua nga Eurostat së fundi në kuadër të monitorimit të objektivave të ...

BE: Lumenjtë e Shqipërisë më të ndoturit në Europë
Bruksel, 23 gusht 2019 – Raportet e monitorimit të Bashkimit Europian gjetën nivele të larta të ndotjes në lumenjtë shqiptare me fosfate dhe kimikate. Analiza që u publikua nga Eurostat së fundi në kuadër të monitorimit ...
Illyriapress | 23-Aug-2019 10:18
Bruksel, 23 gusht 2019 – Raportet e monitorimit të Bashkimit Europian gjetën nivele të larta të ndotjes në lumenjtë shqiptare me fosfate dhe kimikate. Analiza që u publikua nga Eurostat së fundi në kuadër të monitorimit ...

Raporti i BE: Lumenjtë shqiptarë me nivelin më të lartë të ndotjes
Raportet e monitorimit të Bashkimit Europian gjetën nivele të larta të ndotjes në lumenjtë shqiptare me fosfate dhe kimikate. Analiza që u publikua nga Eurostat së fundi në kuadër të monitorimit të objektivave të ...
Politiko | 23-Aug-2019 09:50
Raportet e monitorimit të Bashkimit Europian gjetën nivele të larta të ndotjes në lumenjtë shqiptare me fosfate dhe kimikate. Analiza që u publikua nga Eurostat së fundi në kuadër të monitorimit të objektivave të ...

Raporti BE: Lumenjtë në Shqipëri me nivelin të lartë ndotje
Raportet e monitorimit të Bashkimit Europian gjetën nivele të larta të ndotjes në lumenjtë shqiptare me fosfate dhe kimikate. Analiza që u publikua nga Eurostat së fundi në kuadër të monitorimit të objektivave të ...
Gazeta Express | 23-Aug-2019 09:28
Raportet e monitorimit të Bashkimit Europian gjetën nivele të larta të ndotjes në lumenjtë shqiptare me fosfate dhe kimikate. Analiza që u publikua nga Eurostat së fundi në kuadër të monitorimit të objektivave të ...

Raporti BE: Lumenjtë shqiptare me nivelin më të lartë të ndotjes në Europë
Raportet e monitorimit të Bashkimit Europian gjetën nivele të larta të ndotjes në lumenjtë shqiptare me fosfate dhe kimikate. Analiza që u publikua nga Eurostat së fundi në kuadër të monitorimit të objektivave të ...
Monitor | 22-Aug-2019 23:03
Raportet e monitorimit të Bashkimit Europian gjetën nivele të larta të ndotjes në lumenjtë shqiptare me fosfate dhe kimikate. Analiza që u publikua nga Eurostat së fundi në kuadër të monitorimit të objektivave të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved