ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 07:58

“Mos i ndodhtë kujt”! Flet i ati i të riut që u vra me plumb në kokë

“Mos i ndodhtë kujt”! Flet i ati i të riut që u vra me plumb në kokë
Babai i 26-vjeçarit Indrit Çelaj, Baftjar Çelaj, ka reaguar pas vrasjes së të birit me plumb në kokë, teksa po punonte në vilën e familjes Kusi, në “Myslym Shyri”. I ati i viktimës shprehet se ka marrë vesh lajmin ...
BalkanWeb | 23-Aug-2019 14:41
Babai i 26-vjeçarit Indrit Çelaj, Baftjar Çelaj, ka reaguar pas vrasjes së të birit me plumb në kokë, teksa po punonte në vilën e familjes Kusi, në “Myslym Shyri”. I ati i viktimës shprehet se ka marrë vesh lajmin ...

“Mos i ndodhtë kujt”, reagon babai i të riut që u vra me plumb në kokë: Djali nuk ka pasur asnjë konflikt, ishte nisur për në punë
Babai i 26-vjeçarit Indrit Çelaj, Baftjar Çelaj, ka reaguar pas vrasjes së të birit me plumb në kokë, teksa po punonte në vilën e familjes Kusi, në “Myslym Shyri”. I ati i viktimës në një prononcim pë News 24 shprehet ...
GazetaTema | 23-Aug-2019 15:05
Babai i 26-vjeçarit Indrit Çelaj, Baftjar Çelaj, ka reaguar pas vrasjes së të birit me plumb në kokë, teksa po punonte në vilën e familjes Kusi, në “Myslym Shyri”. I ati i viktimës në një prononcim pë News 24 shprehet ...

Arrestohet “i tmerrshmi” i Durrësit, dyshohet se ka grabitur 13 banesa
Një 34 vjeçar me iniciale D.T., banues në Tiranë, është arrestuar nga Policia e Durrësit pasi dyshohet se është autor i disa grabitjeve në këtë qytet. I dënuar më parë për vjedhje, 34 vjeçari u arrestua sot në flagrancë ...
Top Channel | 23-Aug-2019 14:11
Një 34 vjeçar me iniciale D.T., banues në Tiranë, është arrestuar nga Policia e Durrësit pasi dyshohet se është autor i disa grabitjeve në këtë qytet. I dënuar më parë për vjedhje, 34 vjeçari u arrestua sot në flagrancë ...

Ishte kthyer në makthin e durrsakëve, kapet hajduti nga Tirana
Policia e Durrësit ka arrestuar një 34-vjeçar, i cili akuzohet për disa vjedhje. Në pranga ka rënë shtetasi D. T., i kthyer në makth për qytetarët durrsakë, duke kryer një sërë vjedhjesh në banesa. Policia ka zbardhur ...
BalkanWeb | 23-Aug-2019 14:08
Policia e Durrësit ka arrestuar një 34-vjeçar, i cili akuzohet për disa vjedhje. Në pranga ka rënë shtetasi D. T., i kthyer në makth për qytetarët durrsakë, duke kryer një sërë vjedhjesh në banesa. Policia ka zbardhur ...

I vranë djalin me plumb në kokë, flet babai: S’kishte konflikte
mapo.al Baftjar Çelaj, babi i 26-vjeçarit, Indrit Çelaj i cili u vra dje nga djemtë e pronarit të vilës ku po rregullonte kondicionerin, ka folur për humbjen e madhe të të birit. Ai konfirmoi se djali ishte në punë dhe ...
Mapo | 23-Aug-2019 14:50
mapo.al Baftjar Çelaj, babi i 26-vjeçarit, Indrit Çelaj i cili u vra dje nga djemtë e pronarit të vilës ku po rregullonte kondicionerin, ka folur për humbjen e madhe të të birit. Ai konfirmoi se djali ishte në punë dhe ...

Nga vrasja për 650 € tek atentati, ja krimet e vëllezërve Kusi
Dy vëllezërit, Albano dhe Griseldo Kusi, të cilët vranë me plumb në kokë 26-vjeçarin Indrit Çelaj në vilën e tyre, rezultojnë emra të njohur për drejtësinë shqiptare. Të dy vëllezërit rezultojnë të përfshirë në ngjarje ...
BalkanWeb | 23-Aug-2019 12:49
Dy vëllezërit, Albano dhe Griseldo Kusi, të cilët vranë me plumb në kokë 26-vjeçarin Indrit Çelaj në vilën e tyre, rezultojnë emra të njohur për drejtësinë shqiptare. Të dy vëllezërit rezultojnë të përfshirë në ngjarje ...

Video/ Si u arrestua hajduti i 13 shtëpive në Durrës
mapo.al Policia e Durrësit ka arrestuar një 34-vjeçar, i cili ishte kthyer në makth për qytetarët durrsakë, duke kryer 13 vjedhje banesash. Sipas raportimeve në prangat e Policisë ka rënë shtetasi D.T. Policia njofton ...
Mapo | 23-Aug-2019 14:19
mapo.al Policia e Durrësit ka arrestuar një 34-vjeçar, i cili ishte kthyer në makth për qytetarët durrsakë, duke kryer 13 vjedhje banesash. Sipas raportimeve në prangat e Policisë ka rënë shtetasi D.T. Policia njofton ...

Vranë punëtorin në vilën e tyre, kush janë vëllezërit e rrezikshëm
mapo.al Albano dhe Griselo Kusi janë shpallur në kërkim policor për ngjarjen e rëndë që ndodhi dje në kryeqytet. Policia tha se ata (në bashkëpunim) vranë punëtorin e kondicionerëve teksa ky i fundit punonte për ...
Mapo | 23-Aug-2019 13:25
mapo.al Albano dhe Griselo Kusi janë shpallur në kërkim policor për ngjarjen e rëndë që ndodhi dje në kryeqytet. Policia tha se ata (në bashkëpunim) vranë punëtorin e kondicionerëve teksa ky i fundit punonte për ...

Në kërkim prej një viti, 23 vjeçari arrestohet në Tiranë pas njoftimit të policisë nga qytetarët
Një 23 vjeçar që ishte në kërkim nga policia është arrestuar në flagrancë pasi është raportuar nga qytetarët. Albert Gjonpalaj lindur dhe banues në Tiranë, ishte dënuar më parë për veprën penale “Vjedhja me dhunë”, ...
Top Channel | 23-Aug-2019 11:46
Një 23 vjeçar që ishte në kërkim nga policia është arrestuar në flagrancë pasi është raportuar nga qytetarët. Albert Gjonpalaj lindur dhe banues në Tiranë, ishte dënuar më parë për veprën penale “Vjedhja me dhunë”, ...

Kapet tmerri i Durrësit, “skifteri” që vodhi 13 banesa
Nje 34 vjecar qe ishte kthyer ne tmerrin e familjeve durrsake eshte arrestuar nga forcat e rendit. Hajduti me iniciale D.T. 34 vjec u ndalua ne kuader te operacionit “Periferia”. Pas arrestimit te ketij shtetasi jane ...
VizionPlus | 23-Aug-2019 14:21
Nje 34 vjecar qe ishte kthyer ne tmerrin e familjeve durrsake eshte arrestuar nga forcat e rendit. Hajduti me iniciale D.T. 34 vjec u ndalua ne kuader te operacionit “Periferia”. Pas arrestimit te ketij shtetasi jane ...

Video/ Brenda vilës ku ndodhi vrasja, sherri nisi me grushte
Gazetarja Dorjana Bezat ka zbardhur të tjera detaje për “BalkanWeb” lidhur me ngjarjen që tronditi kryeqytetin një ditë më parë, teksa u qëllua me plumb në kokë në “Myslym Shyri” 26-vjeçarin Indrit Çelaj, i cili ndërroi ...
BalkanWeb | 23-Aug-2019 11:35
Gazetarja Dorjana Bezat ka zbardhur të tjera detaje për “BalkanWeb” lidhur me ngjarjen që tronditi kryeqytetin një ditë më parë, teksa u qëllua me plumb në kokë në “Myslym Shyri” 26-vjeçarin Indrit Çelaj, i cili ndërroi ...

Me pistoletë me vete, arrestohet i riu kërkohej për tentativë vrasje
TIRANE Një 23-vjecar i kërkuar për tentativë vrasje ka rënë sot në prangat e policisë. 23-vjecari Albert Gjonpalaj, është arrestuar në një lokal në kryeqytet, ndërsa mbante me vete në cantën e dorës një pistoletë, me 5 ...
BalkanWeb | 23-Aug-2019 11:35
TIRANE Një 23-vjecar i kërkuar për tentativë vrasje ka rënë sot në prangat e policisë. 23-vjecari Albert Gjonpalaj, është arrestuar në një lokal në kryeqytet, ndërsa mbante me vete në cantën e dorës një pistoletë, me 5 ...

Nga grushtet te armët, si u vra i riu, ç’ndodhi në katin I të vilës
Gazetarja Dorjana Bezat ka zbardhur të tjera detaje për “BalkanWeb” lidhur me ngjarjen që tronditi kryeqytetin një ditë më parë, teksa u qëllua me plumb në kokë në “Myslym Shyri” 26-vjeçarin Indrit Çelaj, i cili ndërroi ...
BalkanWeb | 23-Aug-2019 11:25
Gazetarja Dorjana Bezat ka zbardhur të tjera detaje për “BalkanWeb” lidhur me ngjarjen që tronditi kryeqytetin një ditë më parë, teksa u qëllua me plumb në kokë në “Myslym Shyri” 26-vjeçarin Indrit Çelaj, i cili ndërroi ...

“Aleati”/ Arrestohet i shumëkërkuari për tentativë vrasje (Emri)
mapo.al Një 23 vjeçar i kërkuar për tentativë vrasje ka rënë sot në prangat e policisë. Operacioni i koduar, “Aleati” është finalizuar nga Komisariati i Policisë Nr. 6. 23-vjeçari Albert Gjonpalaj, është arrestuar në ...
Mapo | 23-Aug-2019 11:37
mapo.al Një 23 vjeçar i kërkuar për tentativë vrasje ka rënë sot në prangat e policisë. Operacioni i koduar, “Aleati” është finalizuar nga Komisariati i Policisë Nr. 6. 23-vjeçari Albert Gjonpalaj, është arrestuar në ...

Plumb kokës se kondicioneri nuk ftohte mirë, dy vëllezërit me preçedente kriminal
Tekniku i kondicionerit Indrit Çelaj i cili u plagos me plumb në kokë mesditën e së enjtes teksa po punonte në një vilë në rrugën “ Muhamet Gjollesha ” në kryeqytet nuk mundi ti mbijetojë plagëve të marra, duke nderruar ...
VizionPlus | 23-Aug-2019 12:41
Tekniku i kondicionerit Indrit Çelaj i cili u plagos me plumb në kokë mesditën e së enjtes teksa po punonte në një vilë në rrugën “ Muhamet Gjollesha ” në kryeqytet nuk mundi ti mbijetojë plagëve të marra, duke nderruar ...

Dalin emrat e autorëve të krimit, i kërkuan shokut të mbante fajin
TIRANË Gazetarja e “BalkanWeb” , Dorjana Bezat, ka zbardhur detaje të reja, lidhur me vrasjen e 26-vjeçarit Indrit Çelaj nga dy djemtë e pronarit të vilës, në të cilën po punonte për kondicionim. Gazetarja Bezat ...
BalkanWeb | 23-Aug-2019 11:03
TIRANË Gazetarja e “BalkanWeb” , Dorjana Bezat, ka zbardhur detaje të reja, lidhur me vrasjen e 26-vjeçarit Indrit Çelaj nga dy djemtë e pronarit të vilës, në të cilën po punonte për kondicionim. Gazetarja Bezat ...

Kërkohej për tentativë vrasje, arrestohet me pistoletë në çantë
Policia arrestoi një 23 vjeçar i shpallur në kërkim për vrasje në tentativë dhe armbajtje pa leje. Albert Gjonpalaj u arrestua gjatë operacionit të koduar “ Aleati ” teksa ndodhej ne nje lokal ne rrugen “Teodor Keko”. ...
VizionPlus | 23-Aug-2019 11:53
Policia arrestoi një 23 vjeçar i shpallur në kërkim për vrasje në tentativë dhe armbajtje pa leje. Albert Gjonpalaj u arrestua gjatë operacionit të koduar “ Aleati ” teksa ndodhej ne nje lokal ne rrugen “Teodor Keko”. ...

I vranë djalin me plumb në kokë, babai: Mos i ndodh kujt kjo që më ndodhi mua
Prindërit e Indrit Çelës të cilët jetojnë në Ngraçan të Mallakastrës janë të shokuar pas asaj çfarë u ka ndodhur me djalin e tyre vetëm 26 vjeç. Babai thotë mos i ndodhë kujt kjo që më ndodhi mua. Vrasja e të birit ...
ABCNews | 23-Aug-2019 16:25
Prindërit e Indrit Çelës të cilët jetojnë në Ngraçan të Mallakastrës janë të shokuar pas asaj çfarë u ka ndodhur me djalin e tyre vetëm 26 vjeç. Babai thotë mos i ndodhë kujt kjo që më ndodhi mua. Vrasja e të birit ...

Flet babai i 26-vjeçarit të vrarë në Tiranë: Ku do kërkoj drejtësi? Gjykatës e politikanë janë të ndyrë
Baftjar Çela, babai i 26-vjeçarit Indrit Çela, i cili ndërroi jetë mëngjesin e sotëm në spitalin e Traumës, pasi u qëllua me plumb në kokë pas një konflikti të çastit nga vëllezërit Griseldo dhe Albano Kusi, teksa po ...
Lapsi | 23-Aug-2019 16:01
Baftjar Çela, babai i 26-vjeçarit Indrit Çela, i cili ndërroi jetë mëngjesin e sotëm në spitalin e Traumës, pasi u qëllua me plumb në kokë pas një konflikti të çastit nga vëllezërit Griseldo dhe Albano Kusi, teksa po ...

Me pistoletë me vete, arrestohet i riu kërkohej për tentative vrasje
Një 23 vjecar i kërkuar për tentativë vrasje ka rënë sot në prangat e policisë. Operacioni i konduar, “Aleati” është finalizuar nga Komisariati i Policisë Nr. 6, falë bashkëpunimit me qytetarët. 23-vjecari me inicialet ...
Telegraf | 23-Aug-2019 11:44
Një 23 vjecar i kërkuar për tentativë vrasje ka rënë sot në prangat e policisë. Operacioni i konduar, “Aleati” është finalizuar nga Komisariati i Policisë Nr. 6, falë bashkëpunimit me qytetarët. 23-vjecari me inicialet ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved