ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/11/2019 03:08

Pacolli: Ndjehem i tradhtuar nga PSD-ja

Pacolli: Ndjehem i tradhtuar nga PSD-ja
Presidenti i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, në debat Plus në RTV Dukagjini, duke komentuar koalicionin e lidhur me NISMA-a, është shprehur se ndjehet i tradhtuar nga Partia Social Demokrate e udhëhequr nga ...
Telegrafi | 23-Aug-2019 23:23
Presidenti i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, në debat Plus në RTV Dukagjini, duke komentuar koalicionin e lidhur me NISMA-a, është shprehur se ndjehet i tradhtuar nga Partia Social Demokrate e udhëhequr nga ...

Pacolli e Limaj: Kemi qenë njëzëri edhe brenda Qeverisë
Kryetari i Nismës Social Demokrate, Fatmir Limaj, si dhe Presidenti i AKR-së, Behgjet Pacolli, në Debat Plus në RTV Dukagjini, kanë folur rreth koalicionit të lidhur gjatë së premtes, duke bërë të ditur se këto dy ...
Telegrafi | 23-Aug-2019 22:54
Kryetari i Nismës Social Demokrate, Fatmir Limaj, si dhe Presidenti i AKR-së, Behgjet Pacolli, në Debat Plus në RTV Dukagjini, kanë folur rreth koalicionit të lidhur gjatë së premtes, duke bërë të ditur se këto dy ...

Pacolli deklarohet edhe një herë pas koalicionit me Nismën
Kryetari i Aleancës për Kosovën e Re, Behgjet Pacolli, ka thënë se arritja e koalicionit me Nismën Socialdemokrate, ka për qëllim që t’iu ofrohet qytetarëve një alternativë që adreson zhvillimin ekonomik, punësimi, ...
Telegrafi | 23-Aug-2019 18:08
Kryetari i Aleancës për Kosovën e Re, Behgjet Pacolli, ka thënë se arritja e koalicionit me Nismën Socialdemokrate, ka për qëllim që t’iu ofrohet qytetarëve një alternativë që adreson zhvillimin ekonomik, punësimi, ...

Limaj: Me AKR-në u detyruam që të bëjmë koalicion për shkak të blloqeve tjera
“Situata që është krijuar pas dorëheqjes së kryeministrit Ramush Haradinaj, si dhe blloqet që janë krijuar brenda skenës politike, na ka bërë të hyjmë bashkë me AKR, megjithëse shumica e anëtarëve të partisë NISMA, ...
Lajminet | 23-Aug-2019 23:52
“Situata që është krijuar pas dorëheqjes së kryeministrit Ramush Haradinaj, si dhe blloqet që janë krijuar brenda skenës politike, na ka bërë të hyjmë bashkë me AKR, megjithëse shumica e anëtarëve të partisë NISMA, ...

Pacolli e Limaj: Kemi qenë njëzëri edhe brenda Qeverisë
Kryetari i Nismës Social Demokrate, Fatmir Limaj, si dhe Presidenti i AKR-së, Behgjet Pacolli, në Debat Plus në RTV Dukagjini, kanë folur rreth koalicionit të lidhur gjatë së premtes, duke bërë të ditur se këto dy ...
Zeri | 23-Aug-2019 23:43
Kryetari i Nismës Social Demokrate, Fatmir Limaj, si dhe Presidenti i AKR-së, Behgjet Pacolli, në Debat Plus në RTV Dukagjini, kanë folur rreth koalicionit të lidhur gjatë së premtes, duke bërë të ditur se këto dy ...

Pacolli thotë se u tradhtua nga PSD’ja: Kishim marrëveshje për koalicion, ndodhi e papritura
Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, deklaroi se kanë pasur një marrëveshje për koalicion me Partinë Socialdemokrate por që është hedhur poshtë nga ai për shkak të koalicionit të partisë së Ahmetit me AAK-në. Sipas tij, ...
Zeri | 23-Aug-2019 23:30
Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, deklaroi se kanë pasur një marrëveshje për koalicion me Partinë Socialdemokrate por që është hedhur poshtë nga ai për shkak të koalicionit të partisë së Ahmetit me AAK-në. Sipas tij, ...

Koalicion i ri në Kosovë, Fatmir Limaj bëhet bashkë me Behgjet Pacollin
Nje dite pas vendimit per shperndarjen e parlamentit te Kosoves, eshte arritur nje tjeter koalicion parazgjedhor. Mediat kosovare bejne te ditur se nisma socialdemokrate e drejtuar nga Fatmir Limaj do te formoje nje ...
VizionPlus | 23-Aug-2019 12:17
Nje dite pas vendimit per shperndarjen e parlamentit te Kosoves, eshte arritur nje tjeter koalicion parazgjedhor. Mediat kosovare bejne te ditur se nisma socialdemokrate e drejtuar nga Fatmir Limaj do te formoje nje ...

Pacolli thotë se u tradhtua nga PSD’ja: Kishim marrëveshje për koalicion, ndodhi e papritura
Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, deklaroi se kanë pasur një marrëveshje për koalicion me Partinë Socialdemokrate por që është hedhur poshtë nga ai për shkak të koalicionit të partisë së Ahmetit me AAK-në. Sipas tij, ...
Arbresh | 23-Aug-2019 23:23
Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, deklaroi se kanë pasur një marrëveshje për koalicion me Partinë Socialdemokrate por që është hedhur poshtë nga ai për shkak të koalicionit të partisë së Ahmetit me AAK-në. Sipas tij, ...

Pacolli: PSD-ja na ka ofenduar
Behgjet Pacolli në Debat Plus ka folur edhe për koalicionin në mes AAK-së e PSD-së. Ai është ndjerë i ofenduar për këtë koalicion, sepse sipas tij PSD-ja është dashur që të bisedoj me ta me arsyetimin se kanë qenë ...
Gazeta Observer | 23-Aug-2019 23:13
Behgjet Pacolli në Debat Plus ka folur edhe për koalicionin në mes AAK-së e PSD-së. Ai është ndjerë i ofenduar për këtë koalicion, sepse sipas tij PSD-ja është dashur që të bisedoj me ta me arsyetimin se kanë qenë ...

Pacolli thotë se u tradhtua nga PSD’ja: Kishim marrëveshje për koalicion, ndodhi e papritura
Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, deklaroi se kanë pasur një marrëveshje për koalicion me Partinë Socialdemokrate por që është hedhur poshtë nga ai për shkak të koalicionit të partisë së Ahmetit me AAK-në. Sipas tij, ...
Gazeta Express | 23-Aug-2019 23:13
Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, deklaroi se kanë pasur një marrëveshje për koalicion me Partinë Socialdemokrate por që është hedhur poshtë nga ai për shkak të koalicionit të partisë së Ahmetit me AAK-në. Sipas tij, ...

Limaj për koalicionin me AKR-në: Jemi të hapur edhe për partitë tjera
Kryetari i Nismës, Fatmir Limaj në emisionin Debat Plus, në TV Dukagjini, ka thënë se Nisma dhe AKR do të garojnë bashkë në këto zgjedhje, por janë të hapur edhe për partitë tjera që duan t’i bashkohen këtij koalicioni. ...
InFokusi | 23-Aug-2019 23:04
Kryetari i Nismës, Fatmir Limaj në emisionin Debat Plus, në TV Dukagjini, ka thënë se Nisma dhe AKR do të garojnë bashkë në këto zgjedhje, por janë të hapur edhe për partitë tjera që duan t’i bashkohen këtij koalicioni. ...

Limaj: Me AKR”në u detyruam që të bëjmë koalicion për shkak të blloqeve tjera
Kryetari i Nismës Social Demokrate, Fatmir Limaj, si dhe Presidenti i AKR-së, Behgjet Pacolli, kanë folur rreth koalicionit të lidhur gjatë së premtes, duke bërë të ditur se këto dy subjekte kanë qene njëzëri edhe ...
Gazeta Express | 23-Aug-2019 23:04
Kryetari i Nismës Social Demokrate, Fatmir Limaj, si dhe Presidenti i AKR-së, Behgjet Pacolli, kanë folur rreth koalicionit të lidhur gjatë së premtes, duke bërë të ditur se këto dy subjekte kanë qene njëzëri edhe ...

Limaj: Me AKR-në u detyruam që të bëjmë koalicion për shkak të blloqeve tjera
Kryetari i Nismës Social Demokrate, Fatmir Limaj, si dhe Presidenti i AKR-së, Behgjet Pacolli, kanë folur rreth koalicionit të lidhur gjatë së premtes, duke bërë të ditur se këto dy subjekte kanë qene njëzëri edhe ...
TetovaSot | 23-Aug-2019 23:04
Kryetari i Nismës Social Demokrate, Fatmir Limaj, si dhe Presidenti i AKR-së, Behgjet Pacolli, kanë folur rreth koalicionit të lidhur gjatë së premtes, duke bërë të ditur se këto dy subjekte kanë qene njëzëri edhe ...

Limaj: Me AKR-në u detyruam që të bëjmë koalicion për shkak të blloqeve tjera
Kryetari i Nismës Social Demokrate, Fatmir Limaj, si dhe Presidenti i AKR-së, Behgjet Pacolli, kanë folur rreth koalicionit të lidhur gjatë së premtes, duke bërë të ditur se këto dy subjekte kanë qene njëzëri edhe ...
Zeri | 23-Aug-2019 23:04
Kryetari i Nismës Social Demokrate, Fatmir Limaj, si dhe Presidenti i AKR-së, Behgjet Pacolli, kanë folur rreth koalicionit të lidhur gjatë së premtes, duke bërë të ditur se këto dy subjekte kanë qene njëzëri edhe ...

Pacolli: Kishim marrëveshje për koalicion me PSD-në, por ndodhi e papritura
Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, deklaroi se kanë pasur një marrëveshje për koalicion me Partinë Socialdemokrate por që është hedhur poshtë nga ai për shkak të koalicionit të partisë së Ahmetit me AAK-në. Sipas tij, ...
Indeks Online | 23-Aug-2019 23:04
Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, deklaroi se kanë pasur një marrëveshje për koalicion me Partinë Socialdemokrate por që është hedhur poshtë nga ai për shkak të koalicionit të partisë së Ahmetit me AAK-në. Sipas tij, ...

Pacolli: Kishim marrëveshje për koalicion me PSD-në, por ndodhi e papritura
Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, deklaroi se kanë pasur një marrëveshje për koalicion me Partinë Socialdemokrate por që është hedhur poshtë nga ai për shkak të koalicionit të partisë së Ahmetit me AAK-në.
Kosova Press | 23-Aug-2019 23:04
Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, deklaroi se kanë pasur një marrëveshje për koalicion me Partinë Socialdemokrate por që është hedhur poshtë nga ai për shkak të koalicionit të partisë së Ahmetit me AAK-në.

AKR ka një mesazh për mitrovicasit pas largimit të Agim Bahtirit
Aleanca Kosova e Re është parti liberale, e organizuar dhe funksionuar rreth vizionit për zhvillimin ekonomik të vendit, e tashmja dhe e ardhmja e saj politike është e lidhur ngushtë me programin e saj, përkrahjen e ...
Arbresh | 23-Aug-2019 22:54
Aleanca Kosova e Re është parti liberale, e organizuar dhe funksionuar rreth vizionit për zhvillimin ekonomik të vendit, e tashmja dhe e ardhmja e saj politike është e lidhur ngushtë me programin e saj, përkrahjen e ...

Pacolli e Limaj të gëzuar për koalicionin, bëjnë shqiponjën me duar
AKR e Nisma Socialdemokrate zyrtarizuan sot koalicionin parazgjedhor. Kësisoj, këto dy parti do të hyjnë bashkë në zgjedhjet që pritet të mbahen në fillimë të tetorit, shkruan lajmi.net. E dy kryetarët e partive, ...
Albportali | 23-Aug-2019 21:50
AKR e Nisma Socialdemokrate zyrtarizuan sot koalicionin parazgjedhor. Kësisoj, këto dy parti do të hyjnë bashkë në zgjedhjet që pritet të mbahen në fillimë të tetorit, shkruan lajmi.net. E dy kryetarët e partive, ...

Pacolli e Limaj të gëzuar për koalicionin, bëjnë shqiponjën me duar
Kësisoj, këto dy parti do të hyjnë bashkë në zgjedhjet që pritet të mbahen në fillimë të tetorit, shkruan . E dy kryetarët e partive, Fatmir Limaj e Behgjet Pacolli, siç duket iu kanë gëzuar shumë marrëveshjes së ...
Lajminet | 23-Aug-2019 21:41
Kësisoj, këto dy parti do të hyjnë bashkë në zgjedhjet që pritet të mbahen në fillimë të tetorit, shkruan . E dy kryetarët e partive, Fatmir Limaj e Behgjet Pacolli, siç duket iu kanë gëzuar shumë marrëveshjes së ...

Zgjedhjet në Kosovë, Nisma e Limajt hyn në koalicion me AKR e Pacollit
Fatmir Limaj do të jetë kandidat për kryeministër nga koalicioni parazgjedhor që u zyrtarizua ndërmjet AKR-së dhe Nismës. Ndërkohë Komisioni Qendror i zgjedhjeve pritet të përpilojë kërkesën buxhetore për zgjedhje të ...
ABCNews | 23-Aug-2019 14:57
Fatmir Limaj do të jetë kandidat për kryeministër nga koalicioni parazgjedhor që u zyrtarizua ndërmjet AKR-së dhe Nismës. Ndërkohë Komisioni Qendror i zgjedhjeve pritet të përpilojë kërkesën buxhetore për zgjedhje të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved