ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 05:50

Grabitja e bankave dhe krimet, eksperti i sigurisë:Si parandalohen

Grabitja e bankave dhe krimet, eksperti i sigurisë:Si parandalohen
Të gjitha institucionet që administrojnë vlera monetare dhe veprojnë me sportele, të kenë të njëjtin standard, të zbatohet një politikë e përbashkët sigurie, duke respektuar padyshim edhe kushtet specifike të tyre Nga ...
BalkanWeb | 24-Aug-2019 07:48
Të gjitha institucionet që administrojnë vlera monetare dhe veprojnë me sportele, të kenë të njëjtin standard, të zbatohet një politikë e përbashkët sigurie, duke respektuar padyshim edhe kushtet specifike të tyre Nga ...

Grabitjet, trekëndëshi i sigurisë bankare
Të gjitha institucionet që administrojnë vlera monetare dhe veprojnë me sportele, të kenë të njëjtin standard, të zbatohet një politikë e përbashkët sigurie, duke respektuar padyshim edhe kushtet specifike të tyre Nga ...
Monitor | 23-Aug-2019 22:09
Të gjitha institucionet që administrojnë vlera monetare dhe veprojnë me sportele, të kenë të njëjtin standard, të zbatohet një politikë e përbashkët sigurie, duke respektuar padyshim edhe kushtet specifike të tyre Nga ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved