ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/11/2019 21:18

VIDEO/ Publikohen pamjet, ja si ndodhi aksidenti në Prishtinë

VIDEO/ Publikohen pamjet, ja si ndodhi aksidenti në Prishtinë
PRISHTiNË Janë publikuar pamjet e aksidentit të rëndë që ka ndodhur sot rreth orës 13 në Prishtinë, respektivisht në rrugën “Agim Ramadani” ku u lënduan tre persona, ndërsa u goditen gjithsej 9 makina. Pamjet e ...
BalkanWeb | 23-Aug-2019 15:53
PRISHTiNË Janë publikuar pamjet e aksidentit të rëndë që ka ndodhur sot rreth orës 13 në Prishtinë, respektivisht në rrugën “Agim Ramadani” ku u lënduan tre persona, ndërsa u goditen gjithsej 9 makina. Pamjet e ...

VIDEO: Aksident i frikshën në Prishtinë, momenti kur shoferi humb kontrollin e makinës
Gjatë orëve të mesditës në një nga rrugët e Prishtinës ka ndodhur një aksident, ku shkaktar ka qenë një kamion i mbeturinave. Siç edhe është raportuar më herët, një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën “Agim Ramadani”, ...
GazetaTema | 23-Aug-2019 16:18
Gjatë orëve të mesditës në një nga rrugët e Prishtinës ka ndodhur një aksident, ku shkaktar ka qenë një kamion i mbeturinave. Siç edhe është raportuar më herët, një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën “Agim Ramadani”, ...

Aksident në Demir Kapi, një emigrant i vdekur dhe 11 të lënduar
Një emigrant ka ndërruar jetë, një është kthyer në kamp, ndërsa 11 të tjerë janë vendosur në spitalin e Kavadarit, pas aksidentit që ndodhi në rrugën Demir Kapia – Negotinë. Aksidentin për AIM e ka konfirmuar ...
Telegrafi | 23-Aug-2019 22:11
Një emigrant ka ndërruar jetë, një është kthyer në kamp, ndërsa 11 të tjerë janë vendosur në spitalin e Kavadarit, pas aksidentit që ndodhi në rrugën Demir Kapia – Negotinë. Aksidentin për AIM e ka konfirmuar ...

Pesë persona të lënduar në aksidentin e djeshëm në Sllatinë të Tetovës
Në udhëkryqin në fshatin Sllatinë të Tetovës, dje (22 gusht) rreth orës 16:20 minuta, ka ndodhur aksident trafiku, në të cilën kanë marrur pjesë dy vetura me targa të Tetovës: Në aksident janë përfshirë vetura ...
Telegrafi | 23-Aug-2019 20:41
Në udhëkryqin në fshatin Sllatinë të Tetovës, dje (22 gusht) rreth orës 16:20 minuta, ka ndodhur aksident trafiku, në të cilën kanë marrur pjesë dy vetura me targa të Tetovës: Në aksident janë përfshirë vetura ...

Aksident i frikshëm në Prishtinë, kamioni pa frena merr përpara 9 makina
Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minuta në rrugën ‘Agim Ramadani’ në Prishtinë, ku një kamion i kompanisë ‘Pastrimi’ ka shkaktuar një aksident masiv në të cilin janë përfshirë 9 makina dhe janë lënduar 3 ...
Telegraf | 23-Aug-2019 15:41
Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minuta në rrugën ‘Agim Ramadani’ në Prishtinë, ku një kamion i kompanisë ‘Pastrimi’ ka shkaktuar një aksident masiv në të cilin janë përfshirë 9 makina dhe janë lënduar 3 ...

Kamioni godet 9 vetura në Prishtinë, të aksidentuarit jashtë rrezikut për jetë
Një kamion i kompanisë “Pastrimi”, ka humbur kontrollin dhe ka dalë në shiritin e kundërt në rrugën “Agim Ramadani”, duke aksidentuar nëntë vetura, derisa tre persona janë dërguar në qendrën emergjente. Zyrtarë të ...
Telegrafi | 23-Aug-2019 16:52
Një kamion i kompanisë “Pastrimi”, ka humbur kontrollin dhe ka dalë në shiritin e kundërt në rrugën “Agim Ramadani”, duke aksidentuar nëntë vetura, derisa tre persona janë dërguar në qendrën emergjente. Zyrtarë të ...

Aksident trafiku në Prizren – pesë persona të lënduar (FOTO)
Sot rreth orës 21:30 ka ndodhur një aksident trafiku në rrugën “Ëesley Clark” në Prizren, ku si pasojë pesë persona kanë marrë lëndime trupore. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zyrtari i Policisë për rajonin e ...
Medial | 23-Aug-2019 23:24
Sot rreth orës 21:30 ka ndodhur një aksident trafiku në rrugën “Ëesley Clark” në Prizren, ku si pasojë pesë persona kanë marrë lëndime trupore. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zyrtari i Policisë për rajonin e ...

Aksident i rëndë në Maqedoninë e Veriut, vdes një emigrant dhe lëndohen 11 të tjerë
Një person ka humbur jetën, njëri është kthyr në kam ndërsa 11 migrantë të tjerë janë dërguar në spitalin e Kavadarit pas aksidentit në magjistralen Demir Kapi – Negotinë, konfirmoi për MIA-n nga Shtëpia e Shëndetit – ...
TetovaSot | 23-Aug-2019 23:14
Një person ka humbur jetën, njëri është kthyr në kam ndërsa 11 migrantë të tjerë janë dërguar në spitalin e Kavadarit pas aksidentit në magjistralen Demir Kapi – Negotinë, konfirmoi për MIA-n nga Shtëpia e Shëndetit – ...

Tjetër aksident i rëndë: Në Prizren përfshihen 4 vetura, lëndohen 5 persona (FOTO)
Një aksident zinxhiror ka ndodhur në Prizren në orët e vona, ku janë përfshirë 4 vetura, raporton Gazeta Express. Në fotografitë nga vendi i ngjarjes shihet se në aksident janë përfshirë disa vetura, e këtë e ka ...
TetovaSot | 23-Aug-2019 23:14
Një aksident zinxhiror ka ndodhur në Prizren në orët e vona, ku janë përfshirë 4 vetura, raporton Gazeta Express. Në fotografitë nga vendi i ngjarjes shihet se në aksident janë përfshirë disa vetura, e këtë e ka ...

Aksident i rëndë në Prizren, 4 vetura të përfshira
Një aksident zinxhiror ka ndodhur në Prizren në orët e vona, ku janë përfshirë 4 vetura. Në fotografitë nga vendi i ngjarjes shihet se në aksident janë përfshirë disa vetura, e këtë e ka konfirmuar edhe Policia Rajonale ...
Gazeta Monitor | 23-Aug-2019 23:13
Një aksident zinxhiror ka ndodhur në Prizren në orët e vona, ku janë përfshirë 4 vetura. Në fotografitë nga vendi i ngjarjes shihet se në aksident janë përfshirë disa vetura, e këtë e ka konfirmuar edhe Policia Rajonale ...

Aksidenti zingjiror në Prizren, pesë persona të lënduar
Një aksident ka ndodhur pak më herët në Prizren, në lagjen Ortakoll. Aty ishin të përfshira katër vetura, shkruan Indeksonline. Këtë e ka konfirmuar edhe Policia Rajonale e Prizrenit. Zëdhënësi i Policisë, Vesel Gashi, ...
Indeks Online | 23-Aug-2019 23:06
Një aksident ka ndodhur pak më herët në Prizren, në lagjen Ortakoll. Aty ishin të përfshira katër vetura, shkruan Indeksonline. Këtë e ka konfirmuar edhe Policia Rajonale e Prizrenit. Zëdhënësi i Policisë, Vesel Gashi, ...

Garat me vetura shkaktojnë aksident të rëndë në Prizren, pesë të lënduar
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në Prizren. Të përfshira në këtë aksident kanë qenë katër vetura. Nga Policia e Kosovës e kanë konfirmuar rastin teksa kanë thënë se pesë persona kanë mbetur të lënduar. ...
Arbresh | 23-Aug-2019 23:06
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në Prizren. Të përfshira në këtë aksident kanë qenë katër vetura. Nga Policia e Kosovës e kanë konfirmuar rastin teksa kanë thënë se pesë persona kanë mbetur të lënduar. ...

Aksident në Demir Kapi, një emigrant i vdekur dhe 11 të lënduar
Një emigrant ka ndërruar jetë, një është kthyer në kamp, ndërsa 11 të tjerë janë vendosur në spitalin e Kavadarit, pas aksidentit që ndodhi në rrugën Demir Kapia – Negotinë. Aksidentin për AIM e ka konfirmuar ...
Arbresh | 23-Aug-2019 23:04
Një emigrant ka ndërruar jetë, një është kthyer në kamp, ndërsa 11 të tjerë janë vendosur në spitalin e Kavadarit, pas aksidentit që ndodhi në rrugën Demir Kapia – Negotinë. Aksidentin për AIM e ka konfirmuar ...

Aksidenti i kamionit me veturat në Prishtinë, emergjenca thotë se të lënduarit janë jashtë rrezikut për jetë
Specialistët në Klinikën Emergjente të Kosovës kanë njoftuar se tre të lënduarit në aksidentin që ka ndodhur në mes një kamioni dhe nëntë veturave, kanë marrë lëndime të lehta dhe janë jashtë rrezikut për jetë. Ibrahim ...
Telegrafi | 23-Aug-2019 15:34
Specialistët në Klinikën Emergjente të Kosovës kanë njoftuar se tre të lënduarit në aksidentin që ka ndodhur në mes një kamioni dhe nëntë veturave, kanë marrë lëndime të lehta dhe janë jashtë rrezikut për jetë. Ibrahim ...

Aksident në magjistralen Demir Kapi – Negotinë, humb jetën një migrant ndërsa lëndohen 11 të tjerë
Një person ka humbur jetën, njëri është kthyr në kam ndërsa 11 migrantë të tjerë janë dërguar në spitalin e Kavadarit pas aksidentit në magjistralen Demir Kapi – Negotinë, konfirmoi për MIA-n nga Shtëpia e Shëndetit – ...
Shenja | 23-Aug-2019 22:58
Një person ka humbur jetën, njëri është kthyr në kam ndërsa 11 migrantë të tjerë janë dërguar në spitalin e Kavadarit pas aksidentit në magjistralen Demir Kapi – Negotinë, konfirmoi për MIA-n nga Shtëpia e Shëndetit – ...

Aksident trafiku në Prizren – pesë persona të lënduar
Sot rreth orës 21:30 ka ndodhur një aksident trafiku në rrugën “Ëesley Clark” në Prizren, ku si pasojë pesë persona kanë marrë lëndime trupore. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zyrtari i Policisë për rajonin e ...
Klan Kosova | 23-Aug-2019 22:57
Sot rreth orës 21:30 ka ndodhur një aksident trafiku në rrugën “Ëesley Clark” në Prizren, ku si pasojë pesë persona kanë marrë lëndime trupore. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zyrtari i Policisë për rajonin e ...

Aksident i rëndë automobilistik në Prishtinë
Në Prishtinë, ka ndodhur një aksident i rëndë, ku një kamion i kompanisë së mbeturinave është përplasur me nëntë automjete. Sipas dëshmitarëve thuhet se shkaktari i këtij aksidenti ka qenë kamioni i pastrimit i ...
ABCNews | 23-Aug-2019 16:15
Në Prishtinë, ka ndodhur një aksident i rëndë, ku një kamion i kompanisë së mbeturinave është përplasur me nëntë automjete. Sipas dëshmitarëve thuhet se shkaktari i këtij aksidenti ka qenë kamioni i pastrimit i ...

Garat me vetura shkaktojnë aksident të rëndë në Prizren, pesë të lënduar
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në Prizren. Të përfshira në këtë aksident kanë qenë katër vetura, shkruan lajmi.net. Nga Policia e Kosovës e kanë konfirmuar rastin teksa kanë thënë se pesë persona kanë ...
Zeri | 23-Aug-2019 22:52
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në Prizren. Të përfshira në këtë aksident kanë qenë katër vetura, shkruan lajmi.net. Nga Policia e Kosovës e kanë konfirmuar rastin teksa kanë thënë se pesë persona kanë ...

Aksident në Prizren, përfshihen katër vetura
Shtohet numri i aksidenteve. Një aksident ka ndodhur pak më parë në Prizren, në lagjen Ortokoll. Në këtë aksidentë janë të përfshira katër vetura, ende nuk dihet nëse ka të lënduar shkruan Indeksonline. Po ashtu policia ...
Gazeta Observer | 23-Aug-2019 22:47
Shtohet numri i aksidenteve. Një aksident ka ndodhur pak më parë në Prizren, në lagjen Ortokoll. Në këtë aksidentë janë të përfshira katër vetura, ende nuk dihet nëse ka të lënduar shkruan Indeksonline. Po ashtu policia ...

‘Coca Cola’ të derdhura në autostradën Ferizaj-Prishtinë
Qindra arka me pije “Coca Cola” janë derdhur në autostradën Ferizaj – Prishtinë, më saktësisht në fshatin Bibaj, kur një kampion ka hyrë në një kthesë të ashpër me një shpejtësi joadekuate, shkruan rtv21.tv. Në videon ...
Indeks Online | 23-Aug-2019 22:45
Qindra arka me pije “Coca Cola” janë derdhur në autostradën Ferizaj – Prishtinë, më saktësisht në fshatin Bibaj, kur një kampion ka hyrë në një kthesë të ashpër me një shpejtësi joadekuate, shkruan rtv21.tv. Në videon ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved