ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 07:41

Strategji për të rritur kreativitetin

Strategji për të rritur kreativitetin
Kreativiteti funksionon si çdo gje tjeter, por çelesi per te pasur sukses ne kete drejtim eshte qe ju te shkeputeni nga aktivitete te cilat ju krijojne lodhje apo ju stresojne dhe te perqendroheni vetem ne ato te cilat ...
ikub.al | 23-Aug-2019 22:11
Kreativiteti funksionon si çdo gje tjeter, por çelesi per te pasur sukses ne kete drejtim eshte qe ju te shkeputeni nga aktivitete te cilat ju krijojne lodhje apo ju stresojne dhe te perqendroheni vetem ne ato te cilat ...

4 strategji të mbështetura nga shkenca për të rritur kreativitetin
Këshillat e mëposhtme mund të revolucionarizojnë qasjen tuaj ndaj ideve të reja. Kreativiteti funksionon si çdo gjë tjetër Ky studim i bazuar në imazhet e rezonancës magnetike dhe i drejtuar nga profersori Adam Green, ...
Monitor | 23-Aug-2019 15:53
Këshillat e mëposhtme mund të revolucionarizojnë qasjen tuaj ndaj ideve të reja. Kreativiteti funksionon si çdo gjë tjetër Ky studim i bazuar në imazhet e rezonancës magnetike dhe i drejtuar nga profersori Adam Green, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved