ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 19:23

Reali ofron 100 milionë euro plus 3 yje të skuadrës për Neymar, PSG refuzon

Reali ofron 100 milionë euro plus 3 yje të skuadrës për Neymar, PSG refuzon
Real Madrid është i vendosur për të blerë brazilianin Neymar nga PSG, por klubi francez gjithashtu është i vendosur që ta mbajë sulmuesin e tij. Sipas “L’Equipe”, PSG ka refuzuar 100 milionë euro plus Bale, James dhe ...
GazetaTema | 22-Aug-2019 09:17
Real Madrid është i vendosur për të blerë brazilianin Neymar nga PSG, por klubi francez gjithashtu është i vendosur që ta mbajë sulmuesin e tij. Sipas “L’Equipe”, PSG ka refuzuar 100 milionë euro plus Bale, James dhe ...

Barcelona “çmendet” pas Neymar, oferta e radhës është e frikshme
Barcelona nuk heq dorë nga pista që dërgon Neymar në “Camp Nou”. Klubi katalanas preferon të bëj një skuadër solide në edicionin që sapo ka nisur dhe në krye të dëshirave të tyre ndodhet braziliani i PSG-së. 27 vjeçari ...
GazetaTema | 21-Aug-2019 18:32
Barcelona nuk heq dorë nga pista që dërgon Neymar në “Camp Nou”. Klubi katalanas preferon të bëj një skuadër solide në edicionin që sapo ka nisur dhe në krye të dëshirave të tyre ndodhet braziliani i PSG-së. 27 vjeçari ...

Navas kërkon të largohet, destinacion e ka PSG-në
Koha është kthyer kundër Keylor Navasit, i cili është i pakënaqur me rolin si portier i dytë te Real Madridi. Gardiani kostarikas i ka kërkuar klubit madrilen që ta lirojnë dhe të gjejë një angazhim të ri pasi nuk ...
Telegrafi | 22-Aug-2019 09:30
Koha është kthyer kundër Keylor Navasit, i cili është i pakënaqur me rolin si portier i dytë te Real Madridi. Gardiani kostarikas i ka kërkuar klubit madrilen që ta lirojnë dhe të gjejë një angazhim të ri pasi nuk ...

Barça në sulm për Neymar, ofertë tunduese PSG-së
Neymar vijon të jetë emri më i lakuar i klubeve gjigande të futbollit gjatë kësaj merkatoje vere. Real Madrid, Barcelona dhe Juventus janë vënë në garë për të marrë shërbimet e yllit brazilian. Por edhe pse Barcelona ...
VizionPlus | 21-Aug-2019 20:14
Neymar vijon të jetë emri më i lakuar i klubeve gjigande të futbollit gjatë kësaj merkatoje vere. Real Madrid, Barcelona dhe Juventus janë vënë në garë për të marrë shërbimet e yllit brazilian. Por edhe pse Barcelona ...

PSG refuzon mega ofertën e Real Madridit për Neymarin, 100 milionë plus tre yje
Paris Saint-Germain e ka refuzuar një ofertë të madhe nga Real Madridi për yllin brazilian, Neymar. Neymari e ka bërë disa herë të qartë se dëshiron të largohet këtë verë nga PSG dhe dy klubet e mëdha spanjolle, ...
Telegrafi | 22-Aug-2019 08:39
Paris Saint-Germain e ka refuzuar një ofertë të madhe nga Real Madridi për yllin brazilian, Neymar. Neymari e ka bërë disa herë të qartë se dëshiron të largohet këtë verë nga PSG dhe dy klubet e mëdha spanjolle, ...

Rivaldo dëshiron që Neymar t’i bashkohet Juventusit, për ta krijuar një dyshe fantastike me Ronaldon
Saga e transferimit të Neymar po vazhdon ende në këtë verë me tri klube që javë vënë pas tij. Barcelona mbetet në krye, por me Real Madridin dhe Juventusin që po e vëzhgojnë nga afër situatën e yllit të Paris ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 20:40
Saga e transferimit të Neymar po vazhdon ende në këtë verë me tri klube që javë vënë pas tij. Barcelona mbetet në krye, por me Real Madridin dhe Juventusin që po e vëzhgojnë nga afër situatën e yllit të Paris ...

PSG e refuzon ofertën e parë të Barcelonës për Neymar, kërkon 100 milionë euro dhe dy lojtarë
Gjiganti francez i Ligue 1, Paris Saint Germain (PSG) thuhet se ka kërkuar 100 milionë euro, plus dy lojtarë nga klubi spanjoll Barcelona për sulmuesin Neymar, shkruan Mundo Deportivo. Braziliani kërkon largimin nga ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 19:52
Gjiganti francez i Ligue 1, Paris Saint Germain (PSG) thuhet se ka kërkuar 100 milionë euro, plus dy lojtarë nga klubi spanjoll Barcelona për sulmuesin Neymar, shkruan Mundo Deportivo. Braziliani kërkon largimin nga ...

Neymar, Barça paraqet ofertë zyrtare por kujdes “zonën Perez”
Barcelona zgjohet dhe troket me një oferte zyrtare në dyert e PSG për të rikthyer Neymar në “Camp Nou” por klubi francez i ka kthyer një përgjigje negative duke e konsideruar të ulët ofertën e tyre: Barcelona kërkon të ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 10:41
Barcelona zgjohet dhe troket me një oferte zyrtare në dyert e PSG për të rikthyer Neymar në “Camp Nou” por klubi francez i ka kthyer një përgjigje negative duke e konsideruar të ulët ofertën e tyre: Barcelona kërkon të ...

Tuchel e do Navasin te PSG
Paris Saint-Germaini po vazhdon me kërkimin e një portieri, duke qenë se Alphonse Areola nuk po duket aq bindës sa ka shpresuar Thomas Tuchel. Pas humbjes befasuese nga Rennes në Ligue 1, trajneri i kampionit francez ka ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 19:01
Paris Saint-Germaini po vazhdon me kërkimin e një portieri, duke qenë se Alphonse Areola nuk po duket aq bindës sa ka shpresuar Thomas Tuchel. Pas humbjes befasuese nga Rennes në Ligue 1, trajneri i kampionit francez ka ...

Neymar, PSG refuzon ofertën e Barçës, Reali mbetet i favorizuari
Edhe 12 ditë kanë mbetur nga mbyllja e merkatos dhe Barcelona e Reali i Madridit vazhdojnë të luftojnë për Neymar. Oferta e dhënë nga katalanasit për ta huazuar brazilianin është refuzuar nga PSG. Barcelona është duke ...
RTSH | 22-Aug-2019 09:48
Edhe 12 ditë kanë mbetur nga mbyllja e merkatos dhe Barcelona e Reali i Madridit vazhdojnë të luftojnë për Neymar. Oferta e dhënë nga katalanasit për ta huazuar brazilianin është refuzuar nga PSG. Barcelona është duke ...

PSG-ja dënohet shkaku i Neymarit Paris Saint-Germain është gjobitur me 2.000 euro për shkak se tifozët e tij shpalosen një pankartë ofenduese drejtuar Neymarit gjatë fitores ndaj Nimes në Ligë 1. Neymari ishte cak i tifozëve...
Paris Saint-Germain është gjobitur me 2.000 euro për shkak se tifozët e tij shpalosen një pankartë ofenduese drejtuar Neymarit gjatë fitores ndaj Nimes në Ligë 1. Neymari ishte cak i tifozëve gjatë fitores 3:0 të PSG-së ...
Kosova Sot | 22-Aug-2019 09:15
Paris Saint-Germain është gjobitur me 2.000 euro për shkak se tifozët e tij shpalosen një pankartë ofenduese drejtuar Neymarit gjatë fitores ndaj Nimes në Ligë 1. Neymari ishte cak i tifozëve gjatë fitores 3:0 të PSG-së ...

PSG-ja dënohet shkaku i Neymarit
Paris Saint-Germain është gjobitur me 2.000 euro për shkak se tifozët e tij shpalosen një pankartë ofenduese drejtuar Neymarit gjatë fitores ndaj Nimes në Ligë 1. Neymari ishte cak i tifozëve gjatë fitores 3:0 të PSG-së ...
Gazeta Express | 22-Aug-2019 09:12
Paris Saint-Germain është gjobitur me 2.000 euro për shkak se tifozët e tij shpalosen një pankartë ofenduese drejtuar Neymarit gjatë fitores ndaj Nimes në Ligë 1. Neymari ishte cak i tifozëve gjatë fitores 3:0 të PSG-së ...

Barcelona nuk ka para për të marrë Neymar
Barcelona nuk ka para për Neymarin. Sidoqoftë mbetet ende një betejë intensive mes Barcelonës dhe Realit të Madridit për shërbimet e yllit brazilian Neymar. Të gjitha mediat botërore presin me mjaft kureshtje se cila ...
ABCNews | 21-Aug-2019 19:18
Barcelona nuk ka para për Neymarin. Sidoqoftë mbetet ende një betejë intensive mes Barcelonës dhe Realit të Madridit për shërbimet e yllit brazilian Neymar. Të gjitha mediat botërore presin me mjaft kureshtje se cila ...

Navas dorëzohet, e kërkon largimin nga Real Madridi
Keylo Navasa është shumë i palumtur me rolin e portierit të dytë në Real Madrid dhe si rrjedhojë ka kërkuar të largohet nga klubi. Ziendine Zidane ka qenë i qartë duke shpjeguar se Thibaut Courtois është zgjedhja e parë ...
EkonomiaOnline | 22-Aug-2019 09:08
Keylo Navasa është shumë i palumtur me rolin e portierit të dytë në Real Madrid dhe si rrjedhojë ka kërkuar të largohet nga klubi. Ziendine Zidane ka qenë i qartë duke shpjeguar se Thibaut Courtois është zgjedhja e parë ...

08:54 Navas dorëzohet, e kërkon largimin nga Real Madridi Keylo Navasa është shumë i...
Keylo Navasa është shumë i palumtur me rolin e portierit të dytë në Real Madrid dhe si rrjedhojë ka kërkuar të largohet nga klubi. Ziendine Zidane ka qenë i qartë duke shpjeguar se Thibaut Courtois është zgjedhja e parë ...
Kosova Sot | 22-Aug-2019 08:58
Keylo Navasa është shumë i palumtur me rolin e portierit të dytë në Real Madrid dhe si rrjedhojë ka kërkuar të largohet nga klubi. Ziendine Zidane ka qenë i qartë duke shpjeguar se Thibaut Courtois është zgjedhja e parë ...

Navas dorëzohet, e kërkon largimin nga Real Madridi
Keylo Navasa është shumë i palumtur me rolin e portierit të dytë në Real Madrid dhe si rrjedhojë ka kërkuar të largohet nga klubi. Ziendine Zidane ka qenë i qartë duke shpjeguar se Thibaut Courtois është zgjedhja e parë ...
Gazeta Express | 22-Aug-2019 08:56
Keylo Navasa është shumë i palumtur me rolin e portierit të dytë në Real Madrid dhe si rrjedhojë ka kërkuar të largohet nga klubi. Ziendine Zidane ka qenë i qartë duke shpjeguar se Thibaut Courtois është zgjedhja e parë ...

PSG refuzon 100 milionët e Realit dhe tre lojtarë për Neymar
Real Madrid ka bërë një ofertë të jashtëzakonshme drejt Paris Saint-Germain për Neymar, por e cila është refuzuar. 100 milionë euro dhe futbollistët Gareth Bale, Keylor Navas dhe James Rodriguez i ka refuzuar klubi ...
EkonomiaOnline | 22-Aug-2019 08:47
Real Madrid ka bërë një ofertë të jashtëzakonshme drejt Paris Saint-Germain për Neymar, por e cila është refuzuar. 100 milionë euro dhe futbollistët Gareth Bale, Keylor Navas dhe James Rodriguez i ka refuzuar klubi ...

PSG refuzon 100 milionët e Realit dhe tre lojtarë për Neymar
Real Madrid ka bërë një ofertë të jashtëzakonshme drejt Paris Saint-Germain për Neymar, por e cila është refuzuar. 100 milionë euro dhe futbollistët Gareth Bale, Keylor Navas dhe James Rodriguez i ka refuzuar klubi ...
Klan Kosova | 22-Aug-2019 08:29
Real Madrid ka bërë një ofertë të jashtëzakonshme drejt Paris Saint-Germain për Neymar, por e cila është refuzuar. 100 milionë euro dhe futbollistët Gareth Bale, Keylor Navas dhe James Rodriguez i ka refuzuar klubi ...

Sporting ia ofron futbollistin më të mirë Realit, Perez e refuzon
Sporting Lisbona i ka ofruar Real Madridit futbollistin e tyre më të mirë. Pasi dështuan negociatat me Manchesterin dhe merkato në Angli u mbyll, portugezët kontaktuan me Realin për Bruno Fernandes. Sporting kërkoi nga ...
Indeks Online | 22-Aug-2019 00:05
Sporting Lisbona i ka ofruar Real Madridit futbollistin e tyre më të mirë. Pasi dështuan negociatat me Manchesterin dhe merkato në Angli u mbyll, portugezët kontaktuan me Realin për Bruno Fernandes. Sporting kërkoi nga ...

Derisa flitet për Neymarin, PSG kërkon një përforcim nga Real Madrid
Real Madrid ka hyrë në garë për transferimin e Neymarit nga Paris Saint-Germain. Por, në ndërkohë edhe klubi francez kërkon një përforcim nga “Los Blancos”. E përditshmja sportive katalane “Sport” raporton se PSG ka ...
Lajminet | 21-Aug-2019 23:42
Real Madrid ka hyrë në garë për transferimin e Neymarit nga Paris Saint-Germain. Por, në ndërkohë edhe klubi francez kërkon një përforcim nga “Los Blancos”. E përditshmja sportive katalane “Sport” raporton se PSG ka ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved