ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/04/2020 11:25

Skandali në Maqedoni V, VMRO: Fundi i bashkëpunëtores së Zaevit

Skandali në Maqedoni V, VMRO: Fundi i bashkëpunëtores së Zaevit
MAQEDONI VERIORE Zëdhënësi i VMRO-DPMNE-së, Dimçe Arsovski në një konferencë për shtyp pas arrestimit të prokurores speciale Katica Janeva deklaroi se sot përfundon karriera në Prokurori dhe karriera politike e ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 16:30
MAQEDONI VERIORE Zëdhënësi i VMRO-DPMNE-së, Dimçe Arsovski në një konferencë për shtyp pas arrestimit të prokurores speciale Katica Janeva deklaroi se sot përfundon karriera në Prokurori dhe karriera politike e ...

Maqedoni/ Në pranga për 1.5 mln euro, ndërron jetë nëna e prokurores speciale
Pak pasi është njoftuar për arrestimin e prokurores speciale Katica Janeva në Maqedoninë e Veriut, mediat vendase raportojnë se nëna e saj ka ndërruar jetë. ‘Republika’ raporton se mamaja e Janevës ka ndërruar jetë ...
Top Channel | 21-Aug-2019 16:23
Pak pasi është njoftuar për arrestimin e prokurores speciale Katica Janeva në Maqedoninë e Veriut, mediat vendase raportojnë se nëna e saj ka ndërruar jetë. ‘Republika’ raporton se mamaja e Janevës ka ndërruar jetë ...

Maqedoni V/ Pas arrestimit të vajzës, ndërron jetë nëna e prokurores
mapo.al ‘Ditën e sotme në Gjevgjeli ka ndërruar jetë e ëma e prokurores speciale Katica Janeva’ , raportojne mediat maqedonase. Kjo ka ndodhur pak pas lajmit se Janeva është arrestuar. Katica Janeva u mor sot nga ...
Mapo | 21-Aug-2019 16:45
mapo.al ‘Ditën e sotme në Gjevgjeli ka ndërruar jetë e ëma e prokurores speciale Katica Janeva’ , raportojne mediat maqedonase. Kjo ka ndodhur pak pas lajmit se Janeva është arrestuar. Katica Janeva u mor sot nga ...

Ndërron jetë nëna e prokurores që u arrestua sot në Maqedoni V.
Mëngjesin e sotëm në Gjevgjeli ka ndërruar jetë e ëma e prokurores speciale Katica Janeva, raportojne mediat maqedonase, pak pas lajmit se Janeva eshte arrestuar. Duke u përgjigjur pyetje të gazetarëve në pres ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 15:56
Mëngjesin e sotëm në Gjevgjeli ka ndërruar jetë e ëma e prokurores speciale Katica Janeva, raportojne mediat maqedonase, pak pas lajmit se Janeva eshte arrestuar. Duke u përgjigjur pyetje të gazetarëve në pres ...

Ja çfarë bleu Janeva me milionat e “Zhvatjes”,detajet pas arrestimit
Prokuroria për Krim të Organizuar dhe Korrupsion (PKOK) mbajti konferencë për shtyp në të cilën sqaroi detajet e arrestimit të prokurores speciale, Katica Janeva në rastin “Reket“, njofton Portalb.mk. Sipas Joveskit, ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 15:35
Prokuroria për Krim të Organizuar dhe Korrupsion (PKOK) mbajti konferencë për shtyp në të cilën sqaroi detajet e arrestimit të prokurores speciale, Katica Janeva në rastin “Reket“, njofton Portalb.mk. Sipas Joveskit, ...

Kërkohet paraburgim për Prokuroren Speciale të Maqedonisë Veriore
MAQEDONI E VERIUT Prokurorja speciale, Katica Janeva është ndaluar nga policia maqedonase si e dyshuar për rastin “Reket”, ka bërë të ditur Prokurori Publik, Lubomir Jovevski. Organi i akuzës kërkon masën e paraburgimit ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 15:30
MAQEDONI E VERIUT Prokurorja speciale, Katica Janeva është ndaluar nga policia maqedonase si e dyshuar për rastin “Reket”, ka bërë të ditur Prokurori Publik, Lubomir Jovevski. Organi i akuzës kërkon masën e paraburgimit ...

Maqedoni: Arrestohet prokurorja e posaçme, Katica Janeva
mapo.al Policia maqedonase ka arrestuar të mërkuren prokuroren e posaçme Katica Janeva, e cila mund të jetë përfshirë në skandalin e korrupsionit të njohur si “zhvatja”. Policia bllokoi rrugën që çonte tek shtëpia e saj ...
Mapo | 21-Aug-2019 15:08
mapo.al Policia maqedonase ka arrestuar të mërkuren prokuroren e posaçme Katica Janeva, e cila mund të jetë përfshirë në skandalin e korrupsionit të njohur si “zhvatja”. Policia bllokoi rrugën që çonte tek shtëpia e saj ...

Policia konfiskon mobiljet e shtëpisë së Katica Janevës
Një kamion sot pasdite arriti në shtëpinë e Katica Janevës për të bartur mobiljet e konfiskuara. Prokuroria sot njoftoi se është zgjeruar hetimi për rastin ‘Haraçi’ ndërsa Katica Janeva në këtë rast është e përfshirë si ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 17:08
Një kamion sot pasdite arriti në shtëpinë e Katica Janevës për të bartur mobiljet e konfiskuara. Prokuroria sot njoftoi se është zgjeruar hetimi për rastin ‘Haraçi’ ndërsa Katica Janeva në këtë rast është e përfshirë si ...

Rasti “Reket”, shoqërohet prokurorja speciale në M.Veriut
MAQEDONI E VERIUT Policia e Maqedonisë së Veriut ka rrethuar shtëpinë e Prokurores Spaciale , Katica Janeva në Shkup, pasi është lëshuar një urdhër për arrestimin e saj. Pas rrethimit ajo është shoqëruar nga disa ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 14:35
MAQEDONI E VERIUT Policia e Maqedonisë së Veriut ka rrethuar shtëpinë e Prokurores Spaciale , Katica Janeva në Shkup, pasi është lëshuar një urdhër për arrestimin e saj. Pas rrethimit ajo është shoqëruar nga disa ...

Qeveria e Maqedonisë së Veriut: Rasti “Haraçi” konfirmon se çdokush është i barabartë para ligjit
Rasti i hapur “Haraçi” në të cilin tani dyshohet prokurorja speciale Katica Janeva konfirmon se të gjithë janë të barabartë dhe të përgjegjshëm para drejtësisë dhe ligjit, tha sot zëdhënësi i qeverisë, Muhamet Hoxha. ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 16:52
Rasti i hapur “Haraçi” në të cilin tani dyshohet prokurorja speciale Katica Janeva konfirmon se të gjithë janë të barabartë dhe të përgjegjshëm para drejtësisë dhe ligjit, tha sot zëdhënësi i qeverisë, Muhamet Hoxha. ...

Pas arrestimit të vajzës, ndërron jetë nëna e prokurores speciale në Maqedoni
‘Ditën e sotme në Gjevgjeli ka ndërruar jetë e ëma e prokurores speciale Katica Janeva’, raportojne mediat maqedonase. Kjo ka ndodhur pak pas lajmit se Janeva është arrestuar. Katica Janeva u mor sot nga shtëpia e saj ...
Lapsi | 21-Aug-2019 17:38
‘Ditën e sotme në Gjevgjeli ka ndërruar jetë e ëma e prokurores speciale Katica Janeva’, raportojne mediat maqedonase. Kjo ka ndodhur pak pas lajmit se Janeva është arrestuar. Katica Janeva u mor sot nga shtëpia e saj ...

Shoqërohet në polici prokurorja speciale, Katica Janeva
mapo.al Prokurorja speciale në Maqedoninë e Veriut, Katica Janeva, para pak çastesh, është shoqëruar në polici, nga banesa e saj në lagjen, Kozle të Shkupit. Paraprakisht forcat të shumta policore kanë rrethuar hyrje ...
Mapo | 21-Aug-2019 14:36
mapo.al Prokurorja speciale në Maqedoninë e Veriut, Katica Janeva, para pak çastesh, është shoqëruar në polici, nga banesa e saj në lagjen, Kozle të Shkupit. Paraprakisht forcat të shumta policore kanë rrethuar hyrje ...

Arsovski: Sot përfundoi karriera e prokurores Katica Janeva
Në një konferencë për shtyp, zëdhënësi i partisë opozitare OBRM-PDUKM-së Dimçe Arsovski tha se, sot edhe zyrtarisht ka marrë fund karriera e prokurës e prokurores Katica Janeva. Ai tha përfundoi karriera e prokurores ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 16:30
Në një konferencë për shtyp, zëdhënësi i partisë opozitare OBRM-PDUKM-së Dimçe Arsovski tha se, sot edhe zyrtarisht ka marrë fund karriera e prokurës e prokurores Katica Janeva. Ai tha përfundoi karriera e prokurores ...

Rasti “Reketi”, shoqërohet në polici prokurorja speciale
Prokurorja speciale në Maqedoninë e Veriut, Katica Janev, është shoqëruar sot në polici, nga banesa e saj në lagjen, Kozle të Shkupit. Paraprakisht forcat të shumta policore kanë rrethuar hyrje daljet e shtëpisë dhe më ...
GazetaTema | 21-Aug-2019 14:13
Prokurorja speciale në Maqedoninë e Veriut, Katica Janev, është shoqëruar sot në polici, nga banesa e saj në lagjen, Kozle të Shkupit. Paraprakisht forcat të shumta policore kanë rrethuar hyrje daljet e shtëpisë dhe më ...

Korrupsioni, arrestohet prokurorja speciale në Maqedoninë e Veriut (VIDEO)
Prokurorja speciale në Maqedoninë e Veriut, Katica Janeva, është shoqëruar në polici, nga banesa e saj në lagjen Kozle të Shkupit. Paraprakisht forca të shumta policore kanë rrethuar hyrje-daljet e shtëpisë dhe më pas ...
Lapsi | 21-Aug-2019 16:23
Prokurorja speciale në Maqedoninë e Veriut, Katica Janeva, është shoqëruar në polici, nga banesa e saj në lagjen Kozle të Shkupit. Paraprakisht forca të shumta policore kanë rrethuar hyrje-daljet e shtëpisë dhe më pas ...

Arrestohet ish kryeprokurorja e Maqedonisë së Veriut
Vihet në pranga ish drejtuesja e Prokurorisë Speciale të Maqedonisë së Veriut. Katica Janeva dyshohet se është përfshire në rastin “Zhvatja”, një skandal që ka përfshirë një sërë personazhesh të njohur në këtë vend. ...
VizionPlus | 21-Aug-2019 14:36
Vihet në pranga ish drejtuesja e Prokurorisë Speciale të Maqedonisë së Veriut. Katica Janeva dyshohet se është përfshire në rastin “Zhvatja”, një skandal që ka përfshirë një sërë personazhesh të njohur në këtë vend. ...

Rasti “zhvatja”/ Kërkohet paraburgim për Prokuroren Speciale të Maqedonisë së Veriut
Prokurorja speciale, Katica Janeva, është arrestuar nga Policia maqedonase si e dyshuar për përfshirje në skandalin e korrupsionit të njohur si rasti “Zhvatja”. Organi i akuzës ka kërkon masën e paraburgimit për ...
Lapsi | 21-Aug-2019 15:55
Prokurorja speciale, Katica Janeva, është arrestuar nga Policia maqedonase si e dyshuar për përfshirje në skandalin e korrupsionit të njohur si rasti “Zhvatja”. Organi i akuzës ka kërkon masën e paraburgimit për ...

Arrestohet prokurorja maqedonase, ndërron jetë e ëma pasi merr vesh lajmin
Nderron jetë e ëma e prokurores Katica Janeva të njohur për skandalin e miliona eruove në Maqedoninë e Veriut. Ngjarja ka nododhur pak pasi Janeva u arrestua nga autoritetet maqedonase. Megjithatë, prokurorja Vilma ...
Lexo | 21-Aug-2019 18:09
Nderron jetë e ëma e prokurores Katica Janeva të njohur për skandalin e miliona eruove në Maqedoninë e Veriut. Ngjarja ka nododhur pak pasi Janeva u arrestua nga autoritetet maqedonase. Megjithatë, prokurorja Vilma ...

Policia ia konfiskon mobiljet e shtëpisë Katica Janevës (VIDEO)
Pasi Prokuroja Speciale Katica Janeva u rikthye në shtëpinë e saj për shkak se është dashur të jetë prezent gjatë bastisjes, informacionet e fundit flasin se do t’i konfiskohen mobiliet. Sipas PTHP-së, Janeva ka ...
Ina-Online | 21-Aug-2019 18:08
Pasi Prokuroja Speciale Katica Janeva u rikthye në shtëpinë e saj për shkak se është dashur të jetë prezent gjatë bastisjes, informacionet e fundit flasin se do t’i konfiskohen mobiliet. Sipas PTHP-së, Janeva ka ...

Kryeprokurori i përgjithshëm Joveski: Ja pse u prangos Katica Janeva
Prokuroria e Përgjithshme ka folur lidhur me ndalimin e kryeprokurores speciale, Katica Janeva. “Duke pas parasysh se Prokurori Publik ka sjell vendim për zgjerimin e hetimit edhe ndaj prokurores speciale. Prokurori ...
Ina-Online | 21-Aug-2019 18:08
Prokuroria e Përgjithshme ka folur lidhur me ndalimin e kryeprokurores speciale, Katica Janeva. “Duke pas parasysh se Prokurori Publik ka sjell vendim për zgjerimin e hetimit edhe ndaj prokurores speciale. Prokurori ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved