ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/06/2020 02:03

VIDEO/ Bayern prezanton Coutinhon, e bekon me numrin e një legjende

VIDEO/ Bayern prezanton Coutinhon, e bekon me numrin e një legjende
Philippe Coutinho është zyrtarisht një futbollist i Bayern Munich. Pas vizitave mjekësorë fantazisti brazilian ka nënshkruar kontratën e re me gjigandët gjerman. Coutinho zbarkon në Mynih në formë huazimi për një vit me ...
BalkanWeb | 19-Aug-2019 11:39
Philippe Coutinho është zyrtarisht një futbollist i Bayern Munich. Pas vizitave mjekësorë fantazisti brazilian ka nënshkruar kontratën e re me gjigandët gjerman. Coutinho zbarkon në Mynih në formë huazimi për një vit me ...

Coutinho prezantohet tek Bayerni: Transferimi sfidë e re në karrierë
mapo.al Philippe Coutinho ka përfunduar transferimin e tij (huazimin) nga Barcelona te Bayern Munich, me një marrëveshje sezonale, përfshirë një mundësi blerjeje prej 120 milionë euro. Mesfushori brazilian do ta kalojë ...
Mapo | 19-Aug-2019 11:12
mapo.al Philippe Coutinho ka përfunduar transferimin e tij (huazimin) nga Barcelona te Bayern Munich, me një marrëveshje sezonale, përfshirë një mundësi blerjeje prej 120 milionë euro. Mesfushori brazilian do ta kalojë ...

Bayerni dhe Barcelona u morën vesh për mos t’i publikuar detajet e transferimit të Coutinhos, katalunasit i zbuluan ato
Philippe Coutinho është futbollisti më i ri i Bayernit, pasi u huazua nga Barcelona. Dy klubet ishin marrë vesh që mos të zbulonin detajet financiare të këtij huazimi me të drejtë blerje nga Bayerni. Kampionët e ...
Telegrafi | 19-Aug-2019 15:23
Philippe Coutinho është futbollisti më i ri i Bayernit, pasi u huazua nga Barcelona. Dy klubet ishin marrë vesh që mos të zbulonin detajet financiare të këtij huazimi me të drejtë blerje nga Bayerni. Kampionët e ...

Kushtet e transferimit të Coutinhos te Bayerni
Philippe Coutinho e ka kompletuar transferimin e tij nga Barcelona te Bayern Munichu, ku do të qëndrojë së paku deri në fund të sezonit. Futbollisti brazilian do ta kalojë edicionin 2019/2020 në Bundesliga dhe kontrata ...
Telegrafi | 19-Aug-2019 11:59
Philippe Coutinho e ka kompletuar transferimin e tij nga Barcelona te Bayern Munichu, ku do të qëndrojë së paku deri në fund të sezonit. Futbollisti brazilian do ta kalojë edicionin 2019/2020 në Bundesliga dhe kontrata ...

Bajern Mynih prezanton mesfushorin brazilian
Philippe Coutinho zyrtarisht është futbollist i Bajernit. Braziliani ka mbërritur në Mynih për një huazim një vjeçar për shifrën e 8.5 milionë eurove, ndërsa bavarezët kanë ruajtur të drejtën e blerjes përfundimtare në ...
ABCNews | 19-Aug-2019 15:22
Philippe Coutinho zyrtarisht është futbollist i Bajernit. Braziliani ka mbërritur në Mynih për një huazim një vjeçar për shifrën e 8.5 milionë eurove, ndërsa bavarezët kanë ruajtur të drejtën e blerjes përfundimtare në ...

Zyrtare: Coutinho nënshkruan për Bayernin
Bayern Munichu e ka kompletuar transferimin e Philippe Coutinhos. Braziliani i ka kaluar testet mjekësore të dielën dhe e ka nënshkruar kontratën me klubin gjerman. 27-vjeçari fillimisht do të qëndrojë për një sezon si ...
Telegrafi | 19-Aug-2019 10:49
Bayern Munichu e ka kompletuar transferimin e Philippe Coutinhos. Braziliani i ka kaluar testet mjekësore të dielën dhe e ka nënshkruar kontratën me klubin gjerman. 27-vjeçari fillimisht do të qëndrojë për një sezon si ...

Coutinho flet si futbollist i Bayernit, tregon objektivat e mëdhenj me klubin e ri
Ylli brazilian është larguar nga Barcelona dhe sezonin e ardhshëm do të luajë në Bundesliga Bayern Munich e ka transferuar mesfushorin ofanziv Philippe Coutinho nga Barcelona për një sezon, me mundësi blerjeje ...
Kosova Sot | 19-Aug-2019 15:24
Ylli brazilian është larguar nga Barcelona dhe sezonin e ardhshëm do të luajë në Bundesliga Bayern Munich e ka transferuar mesfushorin ofanziv Philippe Coutinho nga Barcelona për një sezon, me mundësi blerjeje ...

14:50 Barcelona do të përfitojë 120 milionë euro nëse Bayerni vendos ta blejë Coutinhon Barcelona e ka zyrtarizuar largimin e Philippe...
Barcelona e ka zyrtarizuar largimin e Philippe Coutinhos. Braziliani është transferuar në formë huazimi me të drejtë blerje te Bayern Munich. Tashmë është zyrtare. Philippe Coutinho është i Bayern Munich. Në një ...
Kosova Sot | 19-Aug-2019 15:24
Barcelona e ka zyrtarizuar largimin e Philippe Coutinhos. Braziliani është transferuar në formë huazimi me të drejtë blerje te Bayern Munich. Tashmë është zyrtare. Philippe Coutinho është i Bayern Munich. Në një ...

Prezantohet Coutinho, nuk e ka ndërmend të kthehet më te Barcelona
Tashmë është zyrtare. Philippe Coutinho është prezantuar te Bayern Munich. Coutinho është transferuar te Bayerni në formë huazimi me të drejtë blerje në qershor të vitit 2020 për 120 milionë euro, raporton Gazeta ...
Gazeta Express | 19-Aug-2019 15:23
Tashmë është zyrtare. Philippe Coutinho është prezantuar te Bayern Munich. Coutinho është transferuar te Bayerni në formë huazimi me të drejtë blerje në qershor të vitit 2020 për 120 milionë euro, raporton Gazeta ...

Bayerni dhe Barcelona u morën vesh për mos t’i publikuar detajet e transferimit të Coutinhos, katalunasit i zbuluan ato
Philippe Coutinho është futbollisti më i ri i Bayernit, pasi u huazua nga Barcelona. Dy klubet ishin marrë vesh që mos të zbulonin detajet financiare të këtij huazimi me të drejtë blerje nga Bayerni. Kampionët e ...
E Dua Sportin | 19-Aug-2019 15:22
Philippe Coutinho është futbollisti më i ri i Bayernit, pasi u huazua nga Barcelona. Dy klubet ishin marrë vesh që mos të zbulonin detajet financiare të këtij huazimi me të drejtë blerje nga Bayerni. Kampionët e ...

Kushtet e transferimit të Coutinhos te Bayerni
Philippe Coutinho e ka kompletuar transferimin e tij nga Barcelona te Bayern Munichu, ku do të qëndrojë së paku deri në fund të sezonit. Futbollisti brazilian do ta kalojë edicionin 2019/2020 në Bundesliga dhe kontrata ...
E Dua Sportin | 19-Aug-2019 15:22
Philippe Coutinho e ka kompletuar transferimin e tij nga Barcelona te Bayern Munichu, ku do të qëndrojë së paku deri në fund të sezonit. Futbollisti brazilian do ta kalojë edicionin 2019/2020 në Bundesliga dhe kontrata ...

Zyrtare: Coutinho kalon në Bayern Munich
Barcelona e ka zyrtarizuar largimin e Philippe Coutinhos nga klubi dhe kalimin e tij në Bayern Munich. Në një komunikatë të publikuar në uebsajtin e klubit, Barça njoftoi se ka arritur marrëveshje me kampionin gjerman ...
Lexo | 19-Aug-2019 12:58
Barcelona e ka zyrtarizuar largimin e Philippe Coutinhos nga klubi dhe kalimin e tij në Bayern Munich. Në një komunikatë të publikuar në uebsajtin e klubit, Barça njoftoi se ka arritur marrëveshje me kampionin gjerman ...

Coutinho flet si futbollist i Bayernit, tregon objektivat e mëdhenj me klubin e ri
Ylli brazilian është larguar nga Barcelona dhe sezonin e ardhshëm do të luajë në Bundesliga Bayern Munich e ka transferuar mesfushorin ofanziv Philippe Coutinho nga Barcelona për një sezon, me mundësi blerjeje ...
Gazeta Express | 19-Aug-2019 12:57
Ylli brazilian është larguar nga Barcelona dhe sezonin e ardhshëm do të luajë në Bundesliga Bayern Munich e ka transferuar mesfushorin ofanziv Philippe Coutinho nga Barcelona për një sezon, me mundësi blerjeje ...

Rummenigge: Coutinho do ta ndihmojë Bayernin me kreativitetin dhe teknikën e shkëlqyeshme
Shefi ekzekutiv i Bayern Munichut e ka shprehur gëzimin e tij për transferimin e brazilianit në Bavari Drejtuesit e Bayern Munichut ndihen mjaft të lumtur që Philippe Coutinho iu bashkua gjigantit bavarez për sezonin e ...
Kosova Sot | 19-Aug-2019 12:57
Shefi ekzekutiv i Bayern Munichut e ka shprehur gëzimin e tij për transferimin e brazilianit në Bavari Drejtuesit e Bayern Munichut ndihen mjaft të lumtur që Philippe Coutinho iu bashkua gjigantit bavarez për sezonin e ...

Rummenigge: Coutinho do ta ndihmojë Bayernin me kreativitetin dhe teknikën e shkëlqyeshme
Shefi ekzekutiv i Bayern Munichut e ka shprehur gëzimin e tij për transferimin e brazilianit në Bavari Drejtuesit e Bayern Munichut ndihen mjaft të lumtur që Philippe Coutinho iu bashkua gjigantit bavarez për sezonin e ...
Gazeta Express | 19-Aug-2019 12:57
Shefi ekzekutiv i Bayern Munichut e ka shprehur gëzimin e tij për transferimin e brazilianit në Bavari Drejtuesit e Bayern Munichut ndihen mjaft të lumtur që Philippe Coutinho iu bashkua gjigantit bavarez për sezonin e ...

Fanella me numër 7, La Liga kundër Grizmanit
Me largimin e Filip Kutinjos nga Barcelona, është liruar fanella me numër 7, të cilën e kërkon Antoan Grizman, një numër të cilin e kishte edhe te Atletiko Madrid, por kjo dëshirë nuk mund t’i realizohet këtë sezon. ...
Alsat-M | 19-Aug-2019 12:43
Me largimin e Filip Kutinjos nga Barcelona, është liruar fanella me numër 7, të cilën e kërkon Antoan Grizman, një numër të cilin e kishte edhe te Atletiko Madrid, por kjo dëshirë nuk mund t’i realizohet këtë sezon. ...

Bayern Mynihu zyrtarizon huazimin e Kutinjos
Filipe Kutinjo u transferua në mënyrë surprizë te Bayerni i Mynihut, në një operacion të zhvilluar në heshtje, për të cilin fansat mësuan vetëm kur ishte rregulluar çdo detaj. Braziliani mbërriti në fundjavë në Mynih ...
Shenja | 19-Aug-2019 12:00
Filipe Kutinjo u transferua në mënyrë surprizë te Bayerni i Mynihut, në një operacion të zhvilluar në heshtje, për të cilin fansat mësuan vetëm kur ishte rregulluar çdo detaj. Braziliani mbërriti në fundjavë në Mynih ...

Philippe Coutinho, 10-shi i ri i Bayern Munich
Philippe Coutinho do ta bartë fanellën me numrin 10 në Bayern Munich, të cilën deri tani e ka nderuar legjenda Arjen Robben. Coutinho iu bashkua Bayernit zyrtarisht të hënën në mëngjes si lojtar i huazuar nga Barcelona ...
Kosova Sot | 19-Aug-2019 12:00
Philippe Coutinho do ta bartë fanellën me numrin 10 në Bayern Munich, të cilën deri tani e ka nderuar legjenda Arjen Robben. Coutinho iu bashkua Bayernit zyrtarisht të hënën në mëngjes si lojtar i huazuar nga Barcelona ...

Philippe Coutinho, 10-shi i ri i Bayern Munich
Philippe Coutinho do ta bartë fanellën me numrin 10 në Bayern Munich, të cilën deri tani e ka nderuar legjenda Arjen Robben. Coutinho iu bashkua Bayernit zyrtarisht të hënën në mëngjes si lojtar i huazuar nga Barcelona ...
Gazeta Express | 19-Aug-2019 11:59
Philippe Coutinho do ta bartë fanellën me numrin 10 në Bayern Munich, të cilën deri tani e ka nderuar legjenda Arjen Robben. Coutinho iu bashkua Bayernit zyrtarisht të hënën në mëngjes si lojtar i huazuar nga Barcelona ...

Chiesa nuk është për shitje, insistojnë Fiorentina
Philippe Coutinho do të veshë fanellën e Bayern Munchen për sezonin 2019/20. FC Barcelona, përmes një njoftimi në faqen zyrtare ka treguar se kanë arritur marrëveshjen për transferimin e brazilianit në Bundesligë, ...
GazetaBlic | 19-Aug-2019 11:59
Philippe Coutinho do të veshë fanellën e Bayern Munchen për sezonin 2019/20. FC Barcelona, përmes një njoftimi në faqen zyrtare ka treguar se kanë arritur marrëveshjen për transferimin e brazilianit në Bundesligë, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved