ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 10:19

Baby G vjen ka një mesazh për femrat

Baby G vjen ka një mesazh për femrat
Këngëtarja shqiptare, Gordana Kingji e njohur si Baby G, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Baby G së fundmi përmes një postimi në rrjetin social Instagram ka ndarë me fansat një video, ku shihet në ...
VizionPlus | 18-Aug-2019 19:06
Këngëtarja shqiptare, Gordana Kingji e njohur si Baby G, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Baby G së fundmi përmes një postimi në rrjetin social Instagram ka ndarë me fansat një video, ku shihet në ...

Modelja që po sfidon Kim Kardashian me të pasmet e saj
Emily Sears është një modele mjaft seksi dhe ka linja trupore që çdo femër do të dëshironte t’i kishte Modelja australiane,Emily Sears së fundmi ka realizuar një set fotografik ku është shfaqur mjaft seksi me format e ...
Mapo | 01-Jul-2017 22:16
Emily Sears është një modele mjaft seksi dhe ka linja trupore që çdo femër do të dëshironte t’i kishte Modelja australiane,Emily Sears së fundmi ka realizuar një set fotografik ku është shfaqur mjaft seksi me format e ...

Vallëzimi sensual i Kejvinës nën ritmet e “Bye Bye” të Taynës dhe Dafinës
Bashkëpunimi i Taynas dhe Dafina Zeqirit, “Bye Bye”, është shndërruar në hit vetëm një javë pas publikimit të videoklipit. Videoja muzikore e këtij dueti tashmë numëron gjashtë milionë shikime në YouTube, ndërsa kënga e ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 20:06
Bashkëpunimi i Taynas dhe Dafina Zeqirit, “Bye Bye”, është shndërruar në hit vetëm një javë pas publikimit të videoklipit. Videoja muzikore e këtij dueti tashmë numëron gjashtë milionë shikime në YouTube, ndërsa kënga e ...

Erjona tërheq vëmendjen me pozën pranë pishinës
Modelja e njohur shqiptare që po bën karrierë në Itali, Erjona Sulejmani, nuk heziton të vë në plan të parë asetet e saja në imazhet që i ndan me fansat e saj. Dhe në vazhdën e publikimit të fotografive që tregojnë ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 17:15
Modelja e njohur shqiptare që po bën karrierë në Itali, Erjona Sulejmani, nuk heziton të vë në plan të parë asetet e saja në imazhet që i ndan me fansat e saj. Dhe në vazhdën e publikimit të fotografive që tregojnë ...

Festa treditore për ditëlindjen e Madonnas
Mbretëresha e muzikës pop, Madonna, i ka mbushur 61 vjet, ndërsa festa e ditëlindjes së saj do të zgjasë tri ditë. Këngëtarja edhe një herë ka treguar se “vitet janë vetëm numra” duke e nisur me stil festimin e ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 16:50
Mbretëresha e muzikës pop, Madonna, i ka mbushur 61 vjet, ndërsa festa e ditëlindjes së saj do të zgjasë tri ditë. Këngëtarja edhe një herë ka treguar se “vitet janë vetëm numra” duke e nisur me stil festimin e ...

Bleona Qereti nënshkruan kontratë me kompaninë amerikane “Taryn Brown Company”
Këngëtarja nga Shqipëria, Bleona Qereti, po vazhdon të korrë suksese të mëdha në tregun ndërkombëtar. E njëjta së fundmi ka nënshkruar kontratë me kompaninë muzikore amerikane, “Taryn Brown Company”. Kjo u bë e ditur ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 16:04
Këngëtarja nga Shqipëria, Bleona Qereti, po vazhdon të korrë suksese të mëdha në tregun ndërkombëtar. E njëjta së fundmi ka nënshkruar kontratë me kompaninë muzikore amerikane, “Taryn Brown Company”. Kjo u bë e ditur ...

Publikon fotografi në bikini, Khloe Kardashian: Jam e fokusuar në vetveten
Muaj më parë ylli televiziv, Khloe Kardashian, i ka dhënë fund lidhjes me partnerin e saj, Tristan Thompson. Kjo ngase ky i fundit e tradhtoi atë me miken e ngushtë të familjes Kardashian/Jenner, Joordyn Woods. Krahas ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 15:31
Muaj më parë ylli televiziv, Khloe Kardashian, i ka dhënë fund lidhjes me partnerin e saj, Tristan Thompson. Kjo ngase ky i fundit e tradhtoi atë me miken e ngushtë të familjes Kardashian/Jenner, Joordyn Woods. Krahas ...

Vajza e Paul Walker kujton aktorin me një dedikim emocional
Meadow Walker e ka kujtuar babanë e saj të ndjerë, Paul Walker, me një foto të zemrës. Vajza e aktorit ‘Fast and Furious’, 20 vjeç, postoi një foto të sinqertë të babait të saj të dashur në Instagram të shtunën. ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 15:05
Meadow Walker e ka kujtuar babanë e saj të ndjerë, Paul Walker, me një foto të zemrës. Vajza e aktorit ‘Fast and Furious’, 20 vjeç, postoi një foto të sinqertë të babait të saj të dashur në Instagram të shtunën. ...

Baby G vjen me një mesazh për femrat
Këngëtarja shqiptare, Gordana Kingji e njohur si Baby G, është mjaft e dashur për publikun. Biondja është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, derisa në Instagram numëron miliona fansa. Së fundmi, ajo ka ndarë ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 14:17
Këngëtarja shqiptare, Gordana Kingji e njohur si Baby G, është mjaft e dashur për publikun. Biondja është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, derisa në Instagram numëron miliona fansa. Së fundmi, ajo ka ndarë ...

Justin Bieber shënon fundin e pushimeve të tij verore, teksa poston një selfie me Haileyn
Ata po shijonin kohë të mirë së bashku larg punës dhe përgjegjësive, por të gjitha gjërat e mira duhet të kenë një fund. Justin Bieber, 25 vjeç, dhe gruaja e tij, Hailey Bieber, 22 vjeçe, të dy kanë ndarë dje (e ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 11:55
Ata po shijonin kohë të mirë së bashku larg punës dhe përgjegjësive, por të gjitha gjërat e mira duhet të kenë një fund. Justin Bieber, 25 vjeç, dhe gruaja e tij, Hailey Bieber, 22 vjeçe, të dy kanë ndarë dje (e ...

Diaz me fjalë të mëdha pas triumfit dhe zbulon rivalin e radhës: Tani është koha që të marr frenat e këtij sporti në dorë
Nate Diaz ka triumfuar në UFC 241 pas tri viteve mungesë. Sportisti i arteve të përziera parciale ka mposhtur ish-kampionin Anthony Pettis në ngjarjen UFC 241 me vendim të gjyqtarëve në Kaliforni. Pas triumfit ndaj ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 11:21
Nate Diaz ka triumfuar në UFC 241 pas tri viteve mungesë. Sportisti i arteve të përziera parciale ka mposhtur ish-kampionin Anthony Pettis në ngjarjen UFC 241 me vendim të gjyqtarëve në Kaliforni. Pas triumfit ndaj ...

Dua Lipa e mahnitshme në promon e re të “YSL”
Artistja shqiptare e famshme ndërkombëtarisht, Dua Lipa, ditë më parë njoftoi se u bë imazh kryesor i markës së famshme franceze, “YSL”. Kjo kompani tash e disa ditë ka nisur promovimin e linjës së re të parfumit, ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 10:50
Artistja shqiptare e famshme ndërkombëtarisht, Dua Lipa, ditë më parë njoftoi se u bë imazh kryesor i markës së famshme franceze, “YSL”. Kjo kompani tash e disa ditë ka nisur promovimin e linjës së re të parfumit, ...

Nate Diaz rikthehet pas tri viteve dhe mposht ish-kampionin Anthony Pettis në UFC 241
Nate Diaz është rikthyer në UFC pas tri viteve mungesë. Suedezi ka arritur ta mposht ish-kampionin Anthony Pettis në ngjarjen UFC 241 me vendim të gjyqtarëve në Kaliforni. Diaz mori më shumë vota nga të tre gjyqtarët ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 10:29
Nate Diaz është rikthyer në UFC pas tri viteve mungesë. Suedezi ka arritur ta mposht ish-kampionin Anthony Pettis në ngjarjen UFC 241 me vendim të gjyqtarëve në Kaliforni. Diaz mori më shumë vota nga të tre gjyqtarët ...

Tayna nis pushimet, shoqërohet nga Kejvina Kthella dhe Vildane Zeneli
Reperja nga Prizreni, Doruntina Shala e njohur si Tayna, po vazhdon të korrë suksese të mëdha në muzikë. Këtë kohë, ajo lansoi bashkëpunimin me Dafina Zeqirin “Bye Bye” dhe vetëm për pak ditë ky projekt është shndërruar ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 10:14
Reperja nga Prizreni, Doruntina Shala e njohur si Tayna, po vazhdon të korrë suksese të mëdha në muzikë. Këtë kohë, ajo lansoi bashkëpunimin me Dafina Zeqirin “Bye Bye” dhe vetëm për pak ditë ky projekt është shndërruar ...

Enca pozon atraktive me dekoltenë e hapur
Vazhdon të jetë mjaft e pëlqyer nga publiku e po ashtu njëra ndër artistet më të kërkuara në tregun tonë. Fjala është për këngëtaren Enca Haxhia, e cila tërheq gjithnjë vëmendje me postimet që publikon. Një të tillë, e ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 09:47
Vazhdon të jetë mjaft e pëlqyer nga publiku e po ashtu njëra ndër artistet më të kërkuara në tregun tonë. Fjala është për këngëtaren Enca Haxhia, e cila tërheq gjithnjë vëmendje me postimet që publikon. Një të tillë, e ...

Një vit nga lansimi i “Sweet but Psycho”, Ava Max tregon sukseset e këngës
Kanë kaluar një vit që nga publikimi i këngës “Sweet but psycho” nga shqiptarja, Ava Max. Ky projekt i solli asaj famë të madhe, ndërsa arriti miliona klikime në platformat e ndryshme muzikore, përfshirë edhe kanalin ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 09:03
Kanë kaluar një vit që nga publikimi i këngës “Sweet but psycho” nga shqiptarja, Ava Max. Ky projekt i solli asaj famë të madhe, ndërsa arriti miliona klikime në platformat e ndryshme muzikore, përfshirë edhe kanalin ...

Khloe shkëlqen në bikini blu: Jam e fokusuar në veten time
Khloe Kardashian është duke punuar në versionin më të mirë të saj. Ylli i Keeping Up With the Kardashians ka postuar foto seksi në bikine sot në Instagram. “Këtë verë jam e fokusuar në veten time, me mendje, trup, ...
Alsat-M | 18-Aug-2019 20:27
Khloe Kardashian është duke punuar në versionin më të mirë të saj. Ylli i Keeping Up With the Kardashians ka postuar foto seksi në bikine sot në Instagram. “Këtë verë jam e fokusuar në veten time, me mendje, trup, ...

Majlinda Zeka ‘përvëluese’, çmend fansat me foto nga pushimet
Këngëtarja Arilena Ara ka preferuar ta mbajë gjithmonë jetën e saj private larg syrit të mediave. Mirëpo kohët e fundit ajo ka filluar të postojë foto me menaxherin e saj Popi Kola, në një raport më shumë se sa thjesht ...
GazetaBlic | 18-Aug-2019 19:56
Këngëtarja Arilena Ara ka preferuar ta mbajë gjithmonë jetën e saj private larg syrit të mediave. Mirëpo kohët e fundit ajo ka filluar të postojë foto me menaxherin e saj Popi Kola, në një raport më shumë se sa thjesht ...

Majlinda Zeka, nëna e djalit të Majkut, në bikini më e nxehtë se temperaturat e verës
Majlinda Zeka, e cila u bë e njohur nga lidhja e saj me reperin Majk dy vjet më parë, është kthyer në një nga femrat shumë të pëlqyera në Instagram. Ajo numëron më shumë se 100 mijë ndjekës në rrjetin social Instagram, ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 19:51
Majlinda Zeka, e cila u bë e njohur nga lidhja e saj me reperin Majk dy vjet më parë, është kthyer në një nga femrat shumë të pëlqyera në Instagram. Ajo numëron më shumë se 100 mijë ndjekës në rrjetin social Instagram, ...

Lum për ndjekësit e Instagramit të Heidi Klum (FOTO)
Heidi Klum po e vë veten në “shfaqje”. 46-vjeçarja, personaliteti televiziv i America’s Got Talent, e postoi një fotografi pa bluzë në llogarinë e saj të Instagramit. “E gjitha çfarë shoh është UJE”, shkroi ajo në ...
Klan Kosova | 18-Aug-2019 19:06
Heidi Klum po e vë veten në “shfaqje”. 46-vjeçarja, personaliteti televiziv i America’s Got Talent, e postoi një fotografi pa bluzë në llogarinë e saj të Instagramit. “E gjitha çfarë shoh është UJE”, shkroi ajo në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved