ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/08/2019 02:36

Topalli i “përvishet” keq Bashës: Ia dha mandatin e dytë Ramës për 14 mln eurot e pallatit të tij

Topalli i “përvishet” keq Bashës: Ia dha mandatin e dytë Ramës për 14 mln eurot e pallatit të tij
Ish-nënkryetarja e Partisë Demokratike dhe një nga figurat më të spikatura të së djathtës, Jozefina Topalli ka reaguar për situatën e krijuar në qytetin e Shkodrës me kandidatin socialist për bashkinë e kryeqendrës së ...
Top Channel | 14-Aug-2019 20:37
Ish-nënkryetarja e Partisë Demokratike dhe një nga figurat më të spikatura të së djathtës, Jozefina Topalli ka reaguar për situatën e krijuar në qytetin e Shkodrës me kandidatin socialist për bashkinë e kryeqendrës së ...

Jozefina Topalli-Bashës: “Cdo fjalë ka konseguenca. Cdo heshtje po ashtu”
Nga Jozefina Topalli “Cdo fjale ka konseguenca. Cdo heshtje po ashtu.” Jean – Paul Sartre Koha vetem po konfirmon ate qe une besoj dhe kam perseritur vazhdimisht, se Edi Rama dhe Lulzim Basha mbajne reciprokisht njeri ...
Standard | 14-Aug-2019 19:07
Nga Jozefina Topalli “Cdo fjale ka konseguenca. Cdo heshtje po ashtu.” Jean – Paul Sartre Koha vetem po konfirmon ate qe une besoj dhe kam perseritur vazhdimisht, se Edi Rama dhe Lulzim Basha mbajne reciprokisht njeri ...

Lulzim Basha i vërsul PD-në e Shkodrës, Jozefina Topallit: Ti je mike me babain e Valdrinit dhe na e bëre “peshqesh” në parti edhe ne
PD-ja lokale në Shkodër ka sulmuar ashpër Jozefina Topallin, si reagim ndaj mesazhit anti-Basha të kësaj të fundit, gjithnjë lidhur me rastin e Valdrin Pjetrit. Madje demokratët e Shkodrës pretedojnë se ka qenë znj. ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 18:36
PD-ja lokale në Shkodër ka sulmuar ashpër Jozefina Topallin, si reagim ndaj mesazhit anti-Basha të kësaj të fundit, gjithnjë lidhur me rastin e Valdrin Pjetrit. Madje demokratët e Shkodrës pretedojnë se ka qenë znj. ...

PD e Shkodrës sulmon Topallin: Valdrin Pjetri, edhe i yti! Mike e babait të tij
PD-ja lokale në Shkodër ka sulmuar ashpër Jozefina Topallin, si reagim ndaj mesazhit anti-Basha të kësaj të fundit, gjithnjë lidhur me rastin e Valdrin Pjetrit. Madje demokratët e Shkodrës pretedojnë se ka qenë znj. ...
Tesheshi | 14-Aug-2019 18:21
PD-ja lokale në Shkodër ka sulmuar ashpër Jozefina Topallin, si reagim ndaj mesazhit anti-Basha të kësaj të fundit, gjithnjë lidhur me rastin e Valdrin Pjetrit. Madje demokratët e Shkodrës pretedojnë se ka qenë znj. ...

Pasojat politike të rastit “Pjetri” dhe shanset fatale për Ramën, Bashën dhe Metën
Nga Ylli Pata Rasti i Valdrin Pjetrit, më shumë si një ngjarje në aspektin ndëshkues ndaj personazhit, i cili që prej 24 orësh nuk është një përfaqësues politik i PS-së d të sjellë padyshim një rrjedhë ngjarjesh ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 17:16
Nga Ylli Pata Rasti i Valdrin Pjetrit, më shumë si një ngjarje në aspektin ndëshkues ndaj personazhit, i cili që prej 24 orësh nuk është një përfaqësues politik i PS-së d të sjellë padyshim një rrjedhë ngjarjesh ...

Ti Lul nuk ekziston më
Nga Jozefina Topalli “Cdo fjale ka konseguenca. Cdo heshtje po ashtu.” Jean – Paul Sartre Koha vetem po konfirmon ate qe une besoj dhe kam perseritur vazhdimisht, se Edi Rama dhe Lulzim Basha mbajne reciprokisht njeri ...
Lexo | 14-Aug-2019 17:36
Nga Jozefina Topalli “Cdo fjale ka konseguenca. Cdo heshtje po ashtu.” Jean – Paul Sartre Koha vetem po konfirmon ate qe une besoj dhe kam perseritur vazhdimisht, se Edi Rama dhe Lulzim Basha mbajne reciprokisht njeri ...

PD e Shkodrës: Valdrinin në politikë e promovoi Jozefina Topalli
SHKODER Partia Demokratike Dega Shkodër ka reaguar në lidhje me figurën e kryebashkiakut të zgjedhur të qytetit verior Valdrin Pjetri. PD e kryeqendrës së veriut bën me dije se Vladrin Pjetrin në politikë e ka promovuar ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 15:30
SHKODER Partia Demokratike Dega Shkodër ka reaguar në lidhje me figurën e kryebashkiakut të zgjedhur të qytetit verior Valdrin Pjetri. PD e kryeqendrës së veriut bën me dije se Vladrin Pjetrin në politikë e ka promovuar ...

Jozefina Topalli: Lulzim Basha nuk ekziston më për demokratët
Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, ka bërë sot një deklaratë të ashpër ankundër kreut të PD, Lulzim Basha, ku liston një sërë kritikash dhe akuzash ndaj këtij të fundit. Duke marrë shkas nga çështja e ...
RTSH | 14-Aug-2019 16:52
Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, ka bërë sot një deklaratë të ashpër ankundër kreut të PD, Lulzim Basha, ku liston një sërë kritikash dhe akuzash ndaj këtij të fundit. Duke marrë shkas nga çështja e ...

“Pjetri”/ “Shpërthen” Topalli: Rama-Basha ndajnë interesa të mëdha
Ish-deputetja demokrate, Jozefina Topalli, ka shpërthyer me akuza të forta ndaj kryeministrit Edi Rama dhe kryedemokratit Lulzim Basha, duke thënë se ata po mbrojnë njëri-tjetrin. Duke u ndalur te rasti më i fundit i ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 14:59
Ish-deputetja demokrate, Jozefina Topalli, ka shpërthyer me akuza të forta ndaj kryeministrit Edi Rama dhe kryedemokratit Lulzim Basha, duke thënë se ata po mbrojnë njëri-tjetrin. Duke u ndalur te rasti më i fundit i ...

Dega e PD Shkodër-Topallit: Promovove Valdrinin në poste drejtuese
Dega e Partisë Demokratike në Shkodër ka reaguar pas deklaratave të bëra nga ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli në drejtim të liderit demokrat Lulzim Basha në lidhje me çështjen e Valdrin Pjetrit. Në një ...
VizionPlus | 14-Aug-2019 15:42
Dega e Partisë Demokratike në Shkodër ka reaguar pas deklaratave të bëra nga ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli në drejtim të liderit demokrat Lulzim Basha në lidhje me çështjen e Valdrin Pjetrit. Në një ...

Topalli: Rama dhe Basha mbajnë njëri tjetrin e ndajnë interesa të mëdha, reagon PD Shkodër
Këtë të martë, ish kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli, ka reaguar në lidhje me rastin e Valdrin Pjetrit. Pjetri, i cili u zgjodh kryetar bashkie në Shkodër më 30 qershor, sipas disa dokumentave të ...
Gazeta Dita | 14-Aug-2019 16:47
Këtë të martë, ish kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli, ka reaguar në lidhje me rastin e Valdrin Pjetrit. Pjetri, i cili u zgjodh kryetar bashkie në Shkodër më 30 qershor, sipas disa dokumentave të ...

Topalli i “përvishet” keq Bashës: Ja dha mandatin e dytë Ramës për 14 mln eurot e pallatit të tij
Ish-nënkrytarja e Partisë Demokratike dhe një nga figurat më të spikatura të së djathtës, Jozefina Topalli ka reaguar për situatën e krijuar në qytetin e Shkodrës me kandidatin socialist për bashkinë e kryqendrës së ...
Top Channel | 14-Aug-2019 14:23
Ish-nënkrytarja e Partisë Demokratike dhe një nga figurat më të spikatura të së djathtës, Jozefina Topalli ka reaguar për situatën e krijuar në qytetin e Shkodrës me kandidatin socialist për bashkinë e kryqendrës së ...

“Të gjithë pas hekurave”, gazetari: Rama, përgjegjës për Pjetrin
Gazetari Erl Murati ka komentuar përplasjen më të fundit mes opozitës dhe mazhorancës, lidhur me akuzat ndaj kryebashkiakut të ri të Shkodrës, Valdrin Pjetri. Në rubrikën “Opinion”, në News 24, Murati është shprehur se ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 17:49
Gazetari Erl Murati ka komentuar përplasjen më të fundit mes opozitës dhe mazhorancës, lidhur me akuzat ndaj kryebashkiakut të ri të Shkodrës, Valdrin Pjetri. Në rubrikën “Opinion”, në News 24, Murati është shprehur se ...

Jozefina Topalli “godet”, Lulzim Bashën: Luli nuk ekziston më për demokratet, shpartalloi PD. Falsifikoi votat për veten si kryetar, është i rremë. Ai është një rrezik i madh për vendin
Nga Jozefina Topalli “Cdo fjale ka konseguenca. Cdo heshtje po ashtu.” Jean – Paul Sartre Koha vetem po konfirmon ate qe une besoj dhe kam perseritur vazhdimisht, se Edi Rama dhe Lulzim Basha mbajne reciprokisht njeri ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 14:16
Nga Jozefina Topalli “Cdo fjale ka konseguenca. Cdo heshtje po ashtu.” Jean – Paul Sartre Koha vetem po konfirmon ate qe une besoj dhe kam perseritur vazhdimisht, se Edi Rama dhe Lulzim Basha mbajne reciprokisht njeri ...

PD e Shkodrës sulmon ashpër Jozefina Topallin: Ti e promovove në politikë Valdrin Pjetrin
Pas një sulmi që Jozefina Topalli i bëri Bashës këtë të mërkurë, ka reaguar dega e PD-së Shkodër e cila pretendon se kryebashkiakun e zgjedhur Valdrin Pjetri, e ka promovuar në politikë pikërisht ish- kryetarja e ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 16:45
Pas një sulmi që Jozefina Topalli i bëri Bashës këtë të mërkurë, ka reaguar dega e PD-së Shkodër e cila pretendon se kryebashkiakun e zgjedhur Valdrin Pjetri, e ka promovuar në politikë pikërisht ish- kryetarja e ...

PD i përgjigjet Topallit: Asnjë fjalë për Valdrinin se e ke promovuar për hatër të babait, edhe pse…
Pa kaluar më shumë se një orë nga deklarata e ish-kryeparlmentares, Jozefina Topalli, e cila akuzoi kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Bashën, se po mban në pushtet kryeministrin Edi Rama, ka ardhur reagimi nga dega e ...
Lapsi | 14-Aug-2019 16:07
Pa kaluar më shumë se një orë nga deklarata e ish-kryeparlmentares, Jozefina Topalli, e cila akuzoi kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Bashën, se po mban në pushtet kryeministrin Edi Rama, ka ardhur reagimi nga dega e ...

PD-ja e Shkodrës: Topalli vendosi Valdrin Pjetrin në poste drejtuese
mapo.al Jozefina Topalli sulmoi sot sërish Lulzim Bashën pikërisht në kohën kur PD-ja zbuloi të shkuarën kriminale të kandidatit të PS në Shkodër Valdrin Pjetri. Sakaq, ka reaguar dega e Partisë Demokratike në Shkodër, ...
Mapo | 14-Aug-2019 15:51
mapo.al Jozefina Topalli sulmoi sot sërish Lulzim Bashën pikërisht në kohën kur PD-ja zbuloi të shkuarën kriminale të kandidatit të PS në Shkodër Valdrin Pjetri. Sakaq, ka reaguar dega e Partisë Demokratike në Shkodër, ...

Topalli: Basha një lider i dështuar, po ndan interesa të mëdha me Ramën
Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli ka hedhur akuza në drejtim të kreut demokrat Lulzim Basha dhe kryeministrit Edi Rama se po mbajnë reciprokisht njëri-tjetrin duke ndarë interesa të mëdha mes tyre. Në një ...
VizionPlus | 14-Aug-2019 14:58
Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli ka hedhur akuza në drejtim të kreut demokrat Lulzim Basha dhe kryeministrit Edi Rama se po mbajnë reciprokisht njëri-tjetrin duke ndarë interesa të mëdha mes tyre. Në një ...

Rasti “Valdrin Pjetri”, Topalli ia numëron Bashës: po të mos ishe ti LB…
Ish-numri 2 i PD-së, Jozefina Topalli, ish-simboli politik i Shkodrës në radhët e demokratëve, ka reaguar ashpër për rastin e Valdrin Pjetrit, jo duke sulmuar Ramën por Bashën. Sipas saj, nëse nuk do qenë Basha dhe ...
Tesheshi | 14-Aug-2019 16:20
Ish-numri 2 i PD-së, Jozefina Topalli, ish-simboli politik i Shkodrës në radhët e demokratëve, ka reaguar ashpër për rastin e Valdrin Pjetrit, jo duke sulmuar Ramën por Bashën. Sipas saj, nëse nuk do qenë Basha dhe ...

PD e Shkodrës i përgjigjet Topallit: Ti ndihmon Ramën në vështirësi, dikur ke promovuar Valdrinin
Partia Demokratike në Shkodër ka reaguar pas akuzave të një prej figurave më të njohura të këtij subjekti politik, Jozefina Topallit, e cila akuzoi Lulzim Bashën se ndan interesa të mëdha me kryeministrin Edi Rama dhe ...
Politiko | 14-Aug-2019 15:39
Partia Demokratike në Shkodër ka reaguar pas akuzave të një prej figurave më të njohura të këtij subjekti politik, Jozefina Topallit, e cila akuzoi Lulzim Bashën se ndan interesa të mëdha me kryeministrin Edi Rama dhe ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved