ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 08:44

Valdrini dhe Aristoteli

Valdrini dhe Aristoteli
Artan Fuga Unë e mbaj veten shumë liberal kur flitet për jetën e njeriut dhe fatin e tij individual. Në këtë pikëpamje Valdrini në Shkodër, i zgjedhur si kandidat për kryetar bashkie atje nuk ka ndonjë faj. Sigurisht ...
Mapo | 14-Aug-2019 16:56
Artan Fuga Unë e mbaj veten shumë liberal kur flitet për jetën e njeriut dhe fatin e tij individual. Në këtë pikëpamje Valdrini në Shkodër, i zgjedhur si kandidat për kryetar bashkie atje nuk ka ndonjë faj. Sigurisht ...

Valdrini dhe Aristoteli! Metës i ka ardhur “zogu” në dorë, Basha të garojë në Shkodër
Nga Artan Fuga Unë e mbaj veten shumë liberal kur flitet për jetën e njeriut dhe fatin e tij individual. Në këtë pikëpamje Valdrini në Shkodër, i zgjedhur si kandidat për kryetar bashkie atje nuk ka ndonjë faj. ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 14:48
Nga Artan Fuga Unë e mbaj veten shumë liberal kur flitet për jetën e njeriut dhe fatin e tij individual. Në këtë pikëpamje Valdrini në Shkodër, i zgjedhur si kandidat për kryetar bashkie atje nuk ka ndonjë faj. ...

“Metës i erdhi rasti në dorë”, Fuga reagon për Pjetrin, sms Bashës
Akademiku i njohur, Artan Fuga, ka komentuar rastin e kryebashkiakut të ri të Shkodrës, Valdrin Pjetri, i akuzuar nga opozita si i dënuar në Itali për trafik droge. Në një mesazh të gjatë në “Facebook”, Fuga thekson se ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 14:37
Akademiku i njohur, Artan Fuga, ka komentuar rastin e kryebashkiakut të ri të Shkodrës, Valdrin Pjetri, i akuzuar nga opozita si i dënuar në Itali për trafik droge. Në një mesazh të gjatë në “Facebook”, Fuga thekson se ...

Rasti i Valdrin Pjetrit, Fuga: Rast i ‘artë’ për opozitën dhe Presidentin Meta, nuk na duhet as Gjykata Kushtetuese
Akademiku Artan Fuga, përmes një analize në ‘Facebook’ sjell në vëmendje rastin e Valdrin Pjetrit. Mes ironisë Fuga thotë se Pjetri, i zgjedhur si kandidat socialist për bashkinë e Shkodrës nuk ka ndonjë faj. Kjo sipas ...
Politiko | 14-Aug-2019 19:00
Akademiku Artan Fuga, përmes një analize në ‘Facebook’ sjell në vëmendje rastin e Valdrin Pjetrit. Mes ironisë Fuga thotë se Pjetri, i zgjedhur si kandidat socialist për bashkinë e Shkodrës nuk ka ndonjë faj. Kjo sipas ...

“Rasti i Valdrin Pjetrit dhe pse opozita ka një rast të artë në dorë”
Nga Artan Fuga Valdrini dhe Aristoteli Unë e mbaj veten shumë liberal kur flitet për jetën e njeriut dhe fatin e tij individual. Në këtë pikëpamje Valdrini në Shkodër, i zgjedhur si kandidat për kryetar bashkie atje nuk ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 13:33
Nga Artan Fuga Valdrini dhe Aristoteli Unë e mbaj veten shumë liberal kur flitet për jetën e njeriut dhe fatin e tij individual. Në këtë pikëpamje Valdrini në Shkodër, i zgjedhur si kandidat për kryetar bashkie atje nuk ...

LSI: Maska është çjerrë, qeveria e zhytur në batakun e krimit e korrupsionit
Nënkryetarja e LSI, Kejdi Mehmetaj ka hedhur akuza në drejtim të qeverisë në lidhje me çështjen e dekriminalizimit të kryebashkiakut të ri të Shkodrës, Valdrin Pjetri. Në një postim në “Facebook”, Mehmetaj shprehet se ...
VizionPlus | 13-Aug-2019 21:38
Nënkryetarja e LSI, Kejdi Mehmetaj ka hedhur akuza në drejtim të qeverisë në lidhje me çështjen e dekriminalizimit të kryebashkiakut të ri të Shkodrës, Valdrin Pjetri. Në një postim në “Facebook”, Mehmetaj shprehet se ...

LSI: Maska është çjerrë, qeveria e zhytur në batakun e krimit e korrupsionit
Nënkryetarja e LSI, Kejdi Mehmetaj ka hedhur akuza në drejtim të qeverisë në lidhje me çështjen e dekriminalizimit të kryebashkiakut të ri të Shkodrës, Valdrin Pjetri. Në një postim në “Facebook”, Mehmetaj shprehet se ...
Medial | 13-Aug-2019 23:21
Nënkryetarja e LSI, Kejdi Mehmetaj ka hedhur akuza në drejtim të qeverisë në lidhje me çështjen e dekriminalizimit të kryebashkiakut të ri të Shkodrës, Valdrin Pjetri. Në një postim në “Facebook”, Mehmetaj shprehet se ...

Ish-deputetja akuzon qeverinë: Morën Shkodrën pa garë dhe vendosën kryetar një trafikant droge
Ish-deputetja e LSI, Kejdi Mehmetaj, ka sulmuar ashpër qeverinë e Edi Ramës, teksa është ndalur tek akuzat ndaj kryebashkiakut të ri të Shkodrës, Valdrin Pjetrit. Mehmetaj shkruan në “Facebook” se pushteti i Ramës është ...
Lajmi i Fundit | 13-Aug-2019 22:25
Ish-deputetja e LSI, Kejdi Mehmetaj, ka sulmuar ashpër qeverinë e Edi Ramës, teksa është ndalur tek akuzat ndaj kryebashkiakut të ri të Shkodrës, Valdrin Pjetrit. Mehmetaj shkruan në “Facebook” se pushteti i Ramës është ...

Kejdi Mehmetaj: PS vuri në Shkodër një drogaxhi, ”larja e duarve” nuk e shpëton Ramën
Nënkryetarja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj, thotë se reagimi i kryeministrit Edi Rama se rruga mes PS-së dhe kandidatit të tyre për bashkinë e Shkodrës, Valdrin Pjetrit janë ndarë derisa të dalë e vërtetë, nuk e shpëton më ...
Telegraf | 13-Aug-2019 21:38
Nënkryetarja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj, thotë se reagimi i kryeministrit Edi Rama se rruga mes PS-së dhe kandidatit të tyre për bashkinë e Shkodrës, Valdrin Pjetrit janë ndarë derisa të dalë e vërtetë, nuk e shpëton më ...

LSI: PS vuri në Shkodër një drogaxhi, ”larja e duarve” nuk e shpëton Ramën
Nënkryetarja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj, thotë se reagimi i kryeministrit Edi Rama se rruga mes PS-së dhe kandidatit të tyre për bashkinë e Shkodrës, Valdrin Pjetrit janë ndarë derisa të dalë e vërtetë, nuk e shpëton më ...
Flaka | 13-Aug-2019 21:37
Nënkryetarja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj, thotë se reagimi i kryeministrit Edi Rama se rruga mes PS-së dhe kandidatit të tyre për bashkinë e Shkodrës, Valdrin Pjetrit janë ndarë derisa të dalë e vërtetë, nuk e shpëton më ...

Mehmetaj: Edhe 1 herë që mund ta merrnin Shkodrën, vunë një trafikant
Ish-deputetja e LSI, Kejdi Mehmetaj, ka sulmuar ashpër qeverinë e Edi Ramës, teksa është ndalur tek akuzat ndaj kryebashkiakut të ri të Shkodrës, Valdrin Pjetrit. Mehmetaj shkruan në “Facebook” se pushteti i Ramës është ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 20:26
Ish-deputetja e LSI, Kejdi Mehmetaj, ka sulmuar ashpër qeverinë e Edi Ramës, teksa është ndalur tek akuzat ndaj kryebashkiakut të ri të Shkodrës, Valdrin Pjetrit. Mehmetaj shkruan në “Facebook” se pushteti i Ramës është ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved