ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 08:44

Luana Vjollca mbledh familjen në jug

Luana Vjollca mbledh familjen në jug
Ajo ka ndare pak me pare ne llogarine e saj ne ‘Instagram’ nje sere fotosh ku shihet se ndodhet ne skaf se bashku me mamane, motrat dhe mbesat e saj. “E bekuar nga familja ime dhe natyra e mrekullueshme e Shqiperise. ...
ikub.al | 13-Aug-2019 13:37
Ajo ka ndare pak me pare ne llogarine e saj ne ‘Instagram’ nje sere fotosh ku shihet se ndodhet ne skaf se bashku me mamane, motrat dhe mbesat e saj. “E bekuar nga familja ime dhe natyra e mrekullueshme e Shqiperise. ...

Luana largohet nga Top Channel? Ku do të shkojë ajo ?
Moderatorja e këngëtarja shumë e komentuar në media, Luana Vjollca i ka mbaruar pushimet në Dhërmi ku ndodhej me familjen e saj, mamanë, motrat dhe mbesën. Luana është rikthyer në Tiranë dhe menjëherë ka nisur punën për ...
Lexo | 14-Aug-2019 15:52
Moderatorja e këngëtarja shumë e komentuar në media, Luana Vjollca i ka mbaruar pushimet në Dhërmi ku ndodhej me familjen e saj, mamanë, motrat dhe mbesën. Luana është rikthyer në Tiranë dhe menjëherë ka nisur punën për ...

S’ka më foto me bikini?! E veshur serioze, Luana Vjollca nis punën dhe ja ku do ta shohim!
Pushimet e Luana Vjollcës mbaruan! Të paktën për këtë muaj që ka mbetur s’ka më foto me bikini, pasi moderatorja e njohur ka treguar se ka nisur punën për sezonin e ri televiziv. Luana Vjollca ka konfirmuar se edhe këtë ...
Lexo | 14-Aug-2019 14:06
Pushimet e Luana Vjollcës mbaruan! Të paktën për këtë muaj që ka mbetur s’ka më foto me bikini, pasi moderatorja e njohur ka treguar se ka nisur punën për sezonin e ri televiziv. Luana Vjollca ka konfirmuar se edhe këtë ...

Komenti i Stresit tek motrat Vjollca “bëri lëmsh” rrjetin, çfarë e lidh me Marinën??
Luana Vjollca së bashku me familjen e saj mamin, motrën e madhe Lirën, Marinën dhe Jorin mbesën e saj ndodhen me pushime në Dhërmi. Këngëtarja ka postuar disa foto nga këto pushime e foto më e veçantë është ajo ku ...
Lajmi i Fundit | 13-Aug-2019 16:32
Luana Vjollca së bashku me familjen e saj mamin, motrën e madhe Lirën, Marinën dhe Jorin mbesën e saj ndodhen me pushime në Dhërmi. Këngëtarja ka postuar disa foto nga këto pushime e foto më e veçantë është ajo ku ...

Demi Rose shijon mëngjesin gjysmë e zhvesur në pishinë
Luana Vjollca është emër shumë i komentuar në shtypin rozë. Luana Vjollca së fundi ka zgjedhur që bashkë me familjen të pushojë në plazhin e Dhërmisë. Në imazhet që i postoi në Instagram, Luana u shfaq pranë nënës, ...
GazetaBlic | 13-Aug-2019 16:32
Luana Vjollca është emër shumë i komentuar në shtypin rozë. Luana Vjollca së fundi ka zgjedhur që bashkë me familjen të pushojë në plazhin e Dhërmisë. Në imazhet që i postoi në Instagram, Luana u shfaq pranë nënës, ...

Luana Vjollca publikon njerëzit më të shtrenjtë të jetës, Stresi lë komentin e papritur
Ditën e djeshme motrat Vjollca ndanë momente të bukura nga pushimi i tyre me jaht në Jug të Shqipërisë. Bashkë me nënën e tyre, Luana dhe Marina e treguan dashurinë e fortë që kanë për njëra-tjetrën në rrjete sociale. ...
Telegraf | 13-Aug-2019 11:49
Ditën e djeshme motrat Vjollca ndanë momente të bukura nga pushimi i tyre me jaht në Jug të Shqipërisë. Bashkë me nënën e tyre, Luana dhe Marina e treguan dashurinë e fortë që kanë për njëra-tjetrën në rrjete sociale. ...

‘Familja ime’: Çfarë e lidh Luanën me Stresin?
Luana Vjollca së bashku me familjen e saj mamin, motrën e madhe Lirën,Marinën dhe Jorin mbesën e saj ndodhen me pushime në Dhërmi. Këngëtarja ka postuar disa foto nga këto pushime e foto më e veçantë është ajo ku ...
TetovaSot | 13-Aug-2019 15:45
Luana Vjollca së bashku me familjen e saj mamin, motrën e madhe Lirën,Marinën dhe Jorin mbesën e saj ndodhen me pushime në Dhërmi. Këngëtarja ka postuar disa foto nga këto pushime e foto më e veçantë është ajo ku ...

Po Stresi çfarë lidhje ka me motrat Vjollca?
Motrat Vjollca na përcollën dje disa foto dhe video të këndshme nga pushimet në Dhërmi. Në fillim ishte Luana që publikoi disa foto ku shfaqej në bordin e një jahti me Marinën, Lirën dhe nënën e tyre Maria. “E bekuar.. ...
Lajmi i Fundit | 13-Aug-2019 15:10
Motrat Vjollca na përcollën dje disa foto dhe video të këndshme nga pushimet në Dhërmi. Në fillim ishte Luana që publikoi disa foto ku shfaqej në bordin e një jahti me Marinën, Lirën dhe nënën e tyre Maria. “E bekuar.. ...

Luana Vjollca po shijon pushimet në Dhërmi
Vajzat Vjollca janë bërë bashkë për disa ditë pushime në bregdet. Pas pushimeve në Monte Carlo, moderatorja e njohur Luana Vjollca ka nisur pushime të tjera, por kësaj radhe në Shqipëri. Nga postimet në profilin e saj ...
Gazeta Observer | 12-Aug-2019 18:16
Vajzat Vjollca janë bërë bashkë për disa ditë pushime në bregdet. Pas pushimeve në Monte Carlo, moderatorja e njohur Luana Vjollca ka nisur pushime të tjera, por kësaj radhe në Shqipëri. Nga postimet në profilin e saj ...

Luana, Marina, motrat dhe nëna me pushime në Dhërmi, shihni si “tërbohen” (FOTO)
E bekuar… Nga familja ime dhe natyra e mrekullueshme e Shqipërisë! Faleminderit Zot. Dhërmi”. Kështu shkruan moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca teksa publikon një album fotografish nga pushimet. Në të ajo shihet ...
TetovaSot | 12-Aug-2019 18:14
E bekuar… Nga familja ime dhe natyra e mrekullueshme e Shqipërisë! Faleminderit Zot. Dhërmi”. Kështu shkruan moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca teksa publikon një album fotografish nga pushimet. Në të ajo shihet ...

‘E pashë Bebe Rexhën duke dridhur të pasmet dhe u shërova nga depresioni’
Luana e lumtur pranë më të dashurve të saj. Këngëtarja dhe moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca është ndër emrat më të pëlqyer të estradës muzikore. Në këto ditët të nxehta të gushtit, Luana po shijon çaste të ...
GazetaBlic | 12-Aug-2019 17:47
Luana e lumtur pranë më të dashurve të saj. Këngëtarja dhe moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca është ndër emrat më të pëlqyer të estradës muzikore. Në këto ditët të nxehta të gushtit, Luana po shijon çaste të ...

Luana Vjollca po shijon pushimet në Dhërmi mes puthjesh e përqafimesh
Vajzat Vjollca janë bërë bashkë për disa ditë pushime në bregdet. Pas pushimeve në Monte Carlo, moderatorja e njohur Luana Vjollca ka nisur pushime të tjera, por kësaj radhe në Shqipëri. Nga postimet në profilin e saj ...
InFokusi | 12-Aug-2019 17:10
Vajzat Vjollca janë bërë bashkë për disa ditë pushime në bregdet. Pas pushimeve në Monte Carlo, moderatorja e njohur Luana Vjollca ka nisur pushime të tjera, por kësaj radhe në Shqipëri. Nga postimet në profilin e saj ...

Pas pushimeve në Monte Carlo Luana fotografohet mes puthjeve dhe përkëdheljeve në Dhërmi
Pas pushimeve luksoze në Monte Carlo moderatorja e njohur Luna Vjollca është kthyer në Shqipëri dhe po vazhdon pushimet e saja në Dhërmi. Ajo ndodhet së bashku me familjen e saj mamin, motrën e madhe Lirën,Marinën dhe ...
Lexo | 12-Aug-2019 16:36
Pas pushimeve luksoze në Monte Carlo moderatorja e njohur Luna Vjollca është kthyer në Shqipëri dhe po vazhdon pushimet e saja në Dhërmi. Ajo ndodhet së bashku me familjen e saj mamin, motrën e madhe Lirën,Marinën dhe ...

Luana Vjollca po shijon pushimet në Dhërmi mes puthjesh e përqafimesh
Vajzat Vjollca janë bërë bashkë për disa ditë pushime në bregdet. Pas pushimeve në Monte Carlo, moderatorja e njohur Luana Vjollca ka nisur pushime të tjera, por kësaj radhe në Shqipëri. Nga postimet në profilin e saj ...
Gazeta Express | 12-Aug-2019 15:59
Vajzat Vjollca janë bërë bashkë për disa ditë pushime në bregdet. Pas pushimeve në Monte Carlo, moderatorja e njohur Luana Vjollca ka nisur pushime të tjera, por kësaj radhe në Shqipëri. Nga postimet në profilin e saj ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved