ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 09:56

Linda Halimi mëson vajzën e saj 5-muajshe si të këndojë (Video)

Linda Halimi mëson vajzën e saj 5-muajshe si të këndojë (Video)
TIRANE Linda Halimi u bë nënë e një vajze pesw muaj më parë. Ajo dhe bashkëshoeri i saj e pagëzuan vogëlushen me emrin e vecantë, Kaimana. Askush nuk e zbuloi shtatzëninë e saj deri në momentin që e vogla erdhi në jetë. ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 18:28
TIRANE Linda Halimi u bë nënë e një vajze pesw muaj më parë. Ajo dhe bashkëshoeri i saj e pagëzuan vogëlushen me emrin e vecantë, Kaimana. Askush nuk e zbuloi shtatzëninë e saj deri në momentin që e vogla erdhi në jetë. ...

Linda Halimi mëson të bijën 5-muajshe si të këndojë/Video
Këngëtarja Linda Halimi që prej lindjes së vajzës së saj Kaimana duket se ka krijuar një lidhje të veçantë me shoqën e saj që tashmë është vetëm 5-muajshe. Këngëtarja dhe pse e bija është shumë e vogël ka vendosur për ...
VizionPlus | 14-Aug-2019 20:34
Këngëtarja Linda Halimi që prej lindjes së vajzës së saj Kaimana duket se ka krijuar një lidhje të veçantë me shoqën e saj që tashmë është vetëm 5-muajshe. Këngëtarja dhe pse e bija është shumë e vogël ka vendosur për ...

Publikohet fotografi e ‘Zhades’ në bikini gjatë pushimeve
Aktorja e famshme Giovanna Antonelli, është e njohur për publikunshqiptar falë rolit të saj si ‘Xhadja’. Filmi “Clone” në të cilin ajo luante dikur ishte ndër më të shikuarit në trevat shqiptare. Ndërsa vitet kalojnë, ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 22:52
Aktorja e famshme Giovanna Antonelli, është e njohur për publikunshqiptar falë rolit të saj si ‘Xhadja’. Filmi “Clone” në të cilin ajo luante dikur ishte ndër më të shikuarit në trevat shqiptare. Ndërsa vitet kalojnë, ...

2po2 ndryshon stil, bëhet me flokë të gjata në pjesën e pasme
Ai është një ndër reperët më të pëlqyer të gjeneratës së vjetër. 2po2 ka sjell ndër vite shumë hite dhe vazhdon ta bëjë këtë përgjatë karrierës së tij të suksesshme. Teksa i ka qëndruar besnik stilit të tij në kaq kohë, ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 22:04
Ai është një ndër reperët më të pëlqyer të gjeneratës së vjetër. 2po2 ka sjell ndër vite shumë hite dhe vazhdon ta bëjë këtë përgjatë karrierës së tij të suksesshme. Teksa i ka qëndruar besnik stilit të tij në kaq kohë, ...

Pyetet se a do të martohej me një mashkull të varfër? Greta Koçi jep përgjigjen interesante
Këngëtarja e njohur shqiptare, Greta Koçi, është shumë e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale. Ajo shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria, përmes së cilave rrëmben vëmendjen e fansave. ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 21:21
Këngëtarja e njohur shqiptare, Greta Koçi, është shumë e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale. Ajo shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria, përmes së cilave rrëmben vëmendjen e fansave. ...

Georgina “fluturon” për reklamën e re, çfarë fiziku partnerja e Ronaldos
Të jesh partnerja e Cristiano Ronaldo të jep shumë avantazhe në jetë, sidomos në biznes. Firma e njohur e veshjeve intime, Yamamay ka përzgjedhur modelen argjentinase për të reklamuar linjën e re,
Top Channel | 14-Aug-2019 11:29
Të jesh partnerja e Cristiano Ronaldo të jep shumë avantazhe në jetë, sidomos në biznes. Firma e njohur e veshjeve intime, Yamamay ka përzgjedhur modelen argjentinase për të reklamuar linjën e re,

Mimoza Shkodra vazhdon të sjell imazhe me bikini nga pushimet, duke treguar linjat atraktive të trupit
Këngëtarja e njohur, Mimoza Shkodra, është duke shijuar disa ditë të mira pushimi. Ajo ka qenë shumë aktive kohëve të fundit në rrjetet sociale, duke publikuar fotografi të ndryshme nga pushimet. Së fundmi, Mimoza ndau ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 20:04
Këngëtarja e njohur, Mimoza Shkodra, është duke shijuar disa ditë të mira pushimi. Ajo ka qenë shumë aktive kohëve të fundit në rrjetet sociale, duke publikuar fotografi të ndryshme nga pushimet. Së fundmi, Mimoza ndau ...

Enca Haxhia publikon sërish fotografi me bikini nga pushimet
Këngëtarja e njohur Enca Haxhia, është duke shijuar në maksimum pushimet verore. Ajo ka zgjedhur jugun e Shqipërisë për të kaluar disa ditë jo-produktive, larg aktiviteteve të përditshme. View this post on Instagram ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 19:42
Këngëtarja e njohur Enca Haxhia, është duke shijuar në maksimum pushimet verore. Ajo ka zgjedhur jugun e Shqipërisë për të kaluar disa ditë jo-produktive, larg aktiviteteve të përditshme. View this post on Instagram ...

Ilir Latifi flet pas humbjes: Luftë e vështirë ndaj një kundërshtari të fortë, por do të kthehem
Ilir Latifi ka humbur në përballje me turkun Volkan Ozdemir, në ndeshjen e vlefshme të kategorisë me të ulët të peshave të rënda. Volkan ishte në formë të jashtëzakonshme pasi e dominoi Latifit nga fillimi deri në ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 19:33
Ilir Latifi ka humbur në përballje me turkun Volkan Ozdemir, në ndeshjen e vlefshme të kategorisë me të ulët të peshave të rënda. Volkan ishte në formë të jashtëzakonshme pasi e dominoi Latifit nga fillimi deri në ...

Larg muzikës, Linda Halimi është gati për të nisur biznesin e saj të ri
Këngëtarja e njohur, Linda Halimi, tash e sa vite është shpërngulur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo dikur ishte shumë aktive në muzikë me projekte të shumta, teksa viteve të fundit ka munguar në këtë aspekt. ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 18:45
Këngëtarja e njohur, Linda Halimi, tash e sa vite është shpërngulur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo dikur ishte shumë aktive në muzikë me projekte të shumta, teksa viteve të fundit ka munguar në këtë aspekt. ...

VIDEO: Këngëtarja shqiptare tund të pasmet në skenë, “çmendet” publiku
Dafina Zeqiri dhe Tayna ditë më parë publikuan duetin “Bye Bye”, i cili menjëherë është shndërruar në hit. Mbrëmë, dy artistet kanë performuar bashkë në një skenë, duke dhuruar performancë plot energji. Të veshura ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 10:44
Dafina Zeqiri dhe Tayna ditë më parë publikuan duetin “Bye Bye”, i cili menjëherë është shndërruar në hit. Mbrëmë, dy artistet kanë performuar bashkë në një skenë, duke dhuruar performancë plot energji. Të veshura ...

Blero pozon me të atin, e quan heroin e tij
Këngëtari i njohur, Blero, është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale. Ai publikon shpesh fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme apo aktivitetet e tij muzikore. View this post on Instagram #6 out ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 18:05
Këngëtari i njohur, Blero, është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale. Ai publikon shpesh fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme apo aktivitetet e tij muzikore. View this post on Instagram #6 out ...

Fjolla Morina sjell imazhe nga festa luksoze që i realizoi vajzës në ditëlindjen e saj të katërt
Këngëtarja Fjolla Morina është nënë e dy vajzave. Krahas angazhimeve në karrierë, Fjolla ka potencuar gjithmonë se pavarësisht gjithçkaje nuk e lë familjen prapa. View this post on Instagram For Alayah's birthday with ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 17:35
Këngëtarja Fjolla Morina është nënë e dy vajzave. Krahas angazhimeve në karrierë, Fjolla ka potencuar gjithmonë se pavarësisht gjithçkaje nuk e lë familjen prapa. View this post on Instagram For Alayah's birthday with ...

Georgina Rodriguez, imazh i Yamamay
Të jesh partnerja e Cristiano Ronaldo të jep shumë avantazhe në jetë, sidomos në biznes. Firma e njohur e veshjeve intime, Yamamay ka përzgjedhur modelen argjentinase për të reklamuar linjën e re, Georgina duket sikur ...
Lapsi | 14-Aug-2019 18:49
Të jesh partnerja e Cristiano Ronaldo të jep shumë avantazhe në jetë, sidomos në biznes. Firma e njohur e veshjeve intime, Yamamay ka përzgjedhur modelen argjentinase për të reklamuar linjën e re, Georgina duket sikur ...

Ana Kabashi vë në pah figurën trupore në imazhet e reja
Ka pak kohë që është bërë pjesë e estradës shqiptare, por deri më tani ka mbledhur fansa të shumtë. Fjala është për këngëtaren nga Peja, Ana Kabashi, e cila shquhet për zërin e veçantë, madje edhe për projektet që ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 15:59
Ka pak kohë që është bërë pjesë e estradës shqiptare, por deri më tani ka mbledhur fansa të shumtë. Fjala është për këngëtaren nga Peja, Ana Kabashi, e cila shquhet për zërin e veçantë, madje edhe për projektet që ...

Liam thyen heshtjen pas ndarjes, këto janë fjalët e tij
Liam Hemsworth ka vendosur më në fund të thyejë heshtjen dhe të flas lidhur me ndarjen nga bashkëshortja e tij Miley Cyrus, shkruan . View this post on Instagram Hi all Just a quick note to say that Miley and I have ...
Lajminet | 14-Aug-2019 23:27
Liam Hemsworth ka vendosur më në fund të thyejë heshtjen dhe të flas lidhur me ndarjen nga bashkëshortja e tij Miley Cyrus, shkruan . View this post on Instagram Hi all Just a quick note to say that Miley and I have ...

Georgina e Ronaldos reklamon trupin superseksi (FOTO)
Të jesh partnerja e Cristiano Ronaldo të jep shumë avantazhe në jetë, sidomos në biznes. Firma e njohur e veshjeve intime, Yamamay, ka përzgjedhur modelen spanjolle për të reklamuar linjën e re. Georgina duket sikur ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 23:24
Të jesh partnerja e Cristiano Ronaldo të jep shumë avantazhe në jetë, sidomos në biznes. Firma e njohur e veshjeve intime, Yamamay, ka përzgjedhur modelen spanjolle për të reklamuar linjën e re. Georgina duket sikur ...

Trajneri i Belgjikës, Martinez: Lukaku kishte nevojë për ajër të pastër, e gjeti te Interi
Trajneri i Kombëtares së Belgjikës Roberto Martinez beson se tifozët e Interit do ta shohin një Romelu Lukaku të ringjallur pasi sulmuesit ‘i duhej ajri i pastër’. Saga e gjatë e verës Lukaku mbaroi javën e kaluar ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 14:37
Trajneri i Kombëtares së Belgjikës Roberto Martinez beson se tifozët e Interit do ta shohin një Romelu Lukaku të ringjallur pasi sulmuesit ‘i duhej ajri i pastër’. Saga e gjatë e verës Lukaku mbaroi javën e kaluar ...

Kejvina Kthjella super seksi në të brendshme
Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella tërheq vëmendjen sa herë që poston fotografi në rrjetet sociale. Bukuroshja numëron afro gjysmë milion ndjekës në Instagram, ndërsa gjatë sezonit të verës, profili i saj ka ...
Zeri | 14-Aug-2019 23:08
Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella tërheq vëmendjen sa herë që poston fotografi në rrjetet sociale. Bukuroshja numëron afro gjysmë milion ndjekës në Instagram, ndërsa gjatë sezonit të verës, profili i saj ka ...

Transformimi i Xhensilës në pamje në fokus të fansave (FOTO)
Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka vendosur të bëjë një ndryshim në pamjen e saj dhe atë mjaft drastik. Pas pushimeve me Besin dhe Ajkën, Xhensila është shndërruar në bjonde. Fotot pas këtij ndryshimi në pamje ajo i ka ...
Prive | 14-Aug-2019 22:52
Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka vendosur të bëjë një ndryshim në pamjen e saj dhe atë mjaft drastik. Pas pushimeve me Besin dhe Ajkën, Xhensila është shndërruar në bjonde. Fotot pas këtij ndryshimi në pamje ajo i ka ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved