ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 09:15

Donald Trump e kishte ngushëlluar Miley Cyrus kur ajo ishte ndarë për herë të parë me Liam Hemsworth

Donald Trump e kishte ngushëlluar Miley Cyrus kur ajo ishte ndarë për herë të parë me Liam Hemsworth
Kryelajmi i mediave këtë javë ka qenë ndarja e bujshme e këngëtares me famë botërore, Miley Cyrus, nga Liam Hemsworth. U dhanë disa versione të arsyes se pse dyshja menduan t’i japin fund martesës, megjithatë vet ata ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 20:40
Kryelajmi i mediave këtë javë ka qenë ndarja e bujshme e këngëtares me famë botërore, Miley Cyrus, nga Liam Hemsworth. U dhanë disa versione të arsyes se pse dyshja menduan t’i japin fund martesës, megjithatë vet ata ...

Reagon pas ndarjes, Liam ka një mesazh për Miley Cyrus
SHBA Këngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre 8 muaj pas martesës. Sipas saj shkak i ndarjes ishte fakti se të dy kishin nevojë të dedikoheshin plotësisht në karrierën e tyre. ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 20:07
SHBA Këngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre 8 muaj pas martesës. Sipas saj shkak i ndarjes ishte fakti se të dy kishin nevojë të dedikoheshin plotësisht në karrierën e tyre. ...

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth nuk duan të divorcohen
Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth kohëve të fundit janë kthyer në një nga emrat më të komentuar nga tabloidet e huaja. Kjo ngase çifti i dhanë fund lidhjes dhjetëvjeçare, shkaqet e së cilës thuhet se ishin nga më të ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 14:37
Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth kohëve të fundit janë kthyer në një nga emrat më të komentuar nga tabloidet e huaja. Kjo ngase çifti i dhanë fund lidhjes dhjetëvjeçare, shkaqet e së cilës thuhet se ishin nga më të ...

Liam thyen heshtjen pas ndarjes ( FOTO)
Liam Hemsworth ka vendosur më në fund të thyejë heshtjen dhe të flas në lidhje me ndarjen nga bashkëshortja e tij Miley Cyrus. Pas 8 muajsh martesë Miley u fotografua teksa puthej me blogeren e njohur Kaitlynn ...
Lapsi | 14-Aug-2019 20:01
Liam Hemsworth ka vendosur më në fund të thyejë heshtjen dhe të flas në lidhje me ndarjen nga bashkëshortja e tij Miley Cyrus. Pas 8 muajsh martesë Miley u fotografua teksa puthej me blogeren e njohur Kaitlynn ...

Reagon Liam Hemsworth pas ndarjes nga Miley Cyrus
Ylli 29-vjecar i “Hunger Games” ka ndare nje foto nje peizazhi ne plazh nen perendimin e diellit bashke me nje mbishkrim adresuar fansave te tij pas konfirmimit te lajmit per ndarjen e tij nga Miley. Ai shkruan: “ ...
ikub.al | 13-Aug-2019 14:00
Ylli 29-vjecar i “Hunger Games” ka ndare nje foto nje peizazhi ne plazh nen perendimin e diellit bashke me nje mbishkrim adresuar fansave te tij pas konfirmimit te lajmit per ndarjen e tij nga Miley. Ai shkruan: “ ...

Puthjet pasionante mes Miley Cyrus dhe Kaitlynn Carter, reagon Liam Hemsworth
Këngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre 7 muajsh pas martesës. Shkak i ndarjes u bë fakti se çifti dëshironte që t’i dedikohej plotësisht karrierës dhe të linte mënjanë angazhimet ...
VizionPlus | 13-Aug-2019 22:11
Këngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre 7 muajsh pas martesës. Shkak i ndarjes u bë fakti se çifti dëshironte që t’i dedikohej plotësisht karrierës dhe të linte mënjanë angazhimet ...

Donald Trump e kishte ngushëlluar Miley Cyrus kur ajo ishte ndarë për herë të parë me Liam Hemsworth
Kryelajmi i mediave këtë javë ka qenë ndarja e bujshme e këngëtares me famë botërore, Miley Cyrus, nga Liam Hemsworth. U dhanë disa versione të arsyes se pse dyshja menduan t’i japin fund martesës, megjithatë vet ata ...
Arbresh | 14-Aug-2019 20:43
Kryelajmi i mediave këtë javë ka qenë ndarja e bujshme e këngëtares me famë botërore, Miley Cyrus, nga Liam Hemsworth. U dhanë disa versione të arsyes se pse dyshja menduan t’i japin fund martesës, megjithatë vet ata ...

Ka ende shpresë rreth Miley dhe Liam, çifti mund të mos divorcohet
Ndarja e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth na ka trishtuar shumë këto kohë, por më sa dëgjuam ka një shpresë për martesën e tyre. Pasi Liam shkroi në Instagram një status ku i uronte Miley-t “shëndet dhe lumturi”, disa ...
Lapsi | 14-Aug-2019 10:49
Ndarja e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth na ka trishtuar shumë këto kohë, por më sa dëgjuam ka një shpresë për martesën e tyre. Pasi Liam shkroi në Instagram një status ku i uronte Miley-t “shëndet dhe lumturi”, disa ...

Interneti nuk harron! Dikur presidenti Donald Trump e ngushëllonte Miley Cyrus për ndarjen nga i dashuri
Ai me të vërtetë është një politikan kontrovers dhe presidenti më u çuditshëm që kanë pasur ndonjëherë Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Një tweet shumë i vjetër i presidentit Donald Trump, saktësisht që nga 2013-ta, ka ...
Prive | 14-Aug-2019 19:12
Ai me të vërtetë është një politikan kontrovers dhe presidenti më u çuditshëm që kanë pasur ndonjëherë Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Një tweet shumë i vjetër i presidentit Donald Trump, saktësisht që nga 2013-ta, ka ...

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth s’e kanë në plan të divorcohen
Të shtunën bëri bujë lajmi për ndarjen e çiftit të njohur, Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth. Dyshja kanë qenë të ndarë prej muajsh, por këngëtarja nuk e ka ndërmend që të nënshkruajëdivorcin, ka thënë një burim për ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 12:06
Të shtunën bëri bujë lajmi për ndarjen e çiftit të njohur, Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth. Dyshja kanë qenë të ndarë prej muajsh, por këngëtarja nuk e ka ndërmend që të nënshkruajëdivorcin, ka thënë një burim për ...

Miley dhe Liam deklaruan se janë ndarë, po nuk e kanë ndërmend të divorcohen
Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth kanë muaj që janë ndarë, por këngëtarja nuk ka ndërmend të nënshkruajë për divorc, burime të shumta konfirmojnë ekskluzivisht për PEOPLE . “Ata po bëjnë pushim nga njëri tjetri, sepse u ...
Prive | 14-Aug-2019 11:29
Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth kanë muaj që janë ndarë, por këngëtarja nuk ka ndërmend të nënshkruajë për divorc, burime të shumta konfirmojnë ekskluzivisht për PEOPLE . “Ata po bëjnë pushim nga njëri tjetri, sepse u ...

Pas sherrit, mes dy kunatave të famshme lind dashuria!
Kur Dua Lipa dhe Anwar Hadid bënë publike lidhjen e tyre, të gjithë ishin kuriozë të dinin marrëdhënien e saj me dy motrat supermodele të Anwar, Gigi dhe Bella. Për këtë, mjafton të kontrollosh pak në ‘Instagram-in’ e ...
VizionPlus | 13-Aug-2019 13:48
Kur Dua Lipa dhe Anwar Hadid bënë publike lidhjen e tyre, të gjithë ishin kuriozë të dinin marrëdhënien e saj me dy motrat supermodele të Anwar, Gigi dhe Bella. Për këtë, mjafton të kontrollosh pak në ‘Instagram-in’ e ...

Ka ende shpresë? Miley dhe Liam mund të mos divorcohen pas kësaj që dëgjuam!
Ndarja e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth na ka trishtuar shumë këto kohë, por më sa dëgjuam ka një shpresë për martesën e tyre. Pasi Liam shkroi në Instagram një status ku i uronte Miley-t “shëndet dhe lumturi”, disa ...
Lexo | 14-Aug-2019 10:33
Ndarja e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth na ka trishtuar shumë këto kohë, por më sa dëgjuam ka një shpresë për martesën e tyre. Pasi Liam shkroi në Instagram një status ku i uronte Miley-t “shëndet dhe lumturi”, disa ...

Mesa duket Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth nuk do të divorcohen
Ndarja e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth ka trishtuar fansat e tyre në gjithë botën. Por, duket se ka një shpresë për lidhjen e tyre. Disa burime thanë për revistën “People” se ka një shans që çifti të kthehet bashkë. ...
Dritare | 14-Aug-2019 10:30
Ndarja e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth ka trishtuar fansat e tyre në gjithë botën. Por, duket se ka një shpresë për lidhjen e tyre. Disa burime thanë për revistën “People” se ka një shans që çifti të kthehet bashkë. ...

FOTOT/ Tradhti dhe një aferë lesbike: Divorci që ka “pushtuar” mediat botërore
Aktori Liam Hemsworth dhe këngëtarja Miley Cyrus, ishin një nga çiftet më të famshëm në botë. Por, në mënyrë të papritur ata janë divorcuar vetëm pak muaj pas martesës së tyre. Prej ditësh të tëra, historia e tyre ka ...
GazetaTema | 13-Aug-2019 12:10
Aktori Liam Hemsworth dhe këngëtarja Miley Cyrus, ishin një nga çiftet më të famshëm në botë. Por, në mënyrë të papritur ata janë divorcuar vetëm pak muaj pas martesës së tyre. Prej ditësh të tëra, historia e tyre ka ...

Dua Lipa dhe Gigi Hadid tashmë ‘shoqe të ngushta’
Prej disa kohësh këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka nisur një lidhje me Anwar Hadid, vëllain e motrave të njohura modele Gigi dhe Bella. Përveç Anwar duket se Dua ka një marrëdhënie shumë të mirë me të motrën ...
Arbresh | 14-Aug-2019 01:33
Prej disa kohësh këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka nisur një lidhje me Anwar Hadid, vëllain e motrave të njohura modele Gigi dhe Bella. Përveç Anwar duket se Dua ka një marrëdhënie shumë të mirë me të motrën ...

Miley Cyrus drejt divorcit
Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth po divorcohen pas më pak se një viti martesë. Një deklaratë nga përfaqësuesit e Miley-t, dhënë CBS-së, nënvizonte se çifti ka rënë dakord të ndahet. Këngëtarja dhe aktori u takuan 10 vjet ...
Alsat-M | 13-Aug-2019 23:15
Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth po divorcohen pas më pak se një viti martesë. Një deklaratë nga përfaqësuesit e Miley-t, dhënë CBS-së, nënvizonte se çifti ka rënë dakord të ndahet. Këngëtarja dhe aktori u takuan 10 vjet ...

Liam Hemsworth reagon për herë të parë pas ndarjes
Zëdhënësi i Miley Cyrus ishte i pari që dha lajmin për ndarjen e këngëtares dhe aktores nga Liam Hemsworth, por tani është aktori ai që theu heshtjen. Hemsworth postoi një foto perëndimi dielli, shoqëruar me shkrimin: ...
Lapsi | 13-Aug-2019 15:17
Zëdhënësi i Miley Cyrus ishte i pari që dha lajmin për ndarjen e këngëtares dhe aktores nga Liam Hemsworth, por tani është aktori ai që theu heshtjen. Hemsworth postoi një foto perëndimi dielli, shoqëruar me shkrimin: ...

Liam Hemsworth thyen heshtjen: Miley të uroj shëndet….
Liam Hemsworth ka vendosur më në fund të thyejë heshtjen dhe të flas në lidhje me ndarjen nga bashkëshortja e tij Miley Cyrus. Pas 8 muajsh martesë Miley u fotografua teksa puthej me blogeren e njohur Kaitlynn Carter. ...
TetovaSot | 13-Aug-2019 15:50
Liam Hemsworth ka vendosur më në fund të thyejë heshtjen dhe të flas në lidhje me ndarjen nga bashkëshortja e tij Miley Cyrus. Pas 8 muajsh martesë Miley u fotografua teksa puthej me blogeren e njohur Kaitlynn Carter. ...

Tradhti dhe një aferë lesbike: Divorci që ka “pushtuar” mediat botërore (Fotot)
Aktori Liam Hemsworth dhe këngëtarja Miley Cyrus, ishin një nga çiftet më të famshëm në botë. Por, në mënyrë të papritur ata janë divorcuar vetëm pak muaj pas martesës së tyre. Prej ditësh të tëra, historia e tyre ka ...
InFokusi | 13-Aug-2019 15:40
Aktori Liam Hemsworth dhe këngëtarja Miley Cyrus, ishin një nga çiftet më të famshëm në botë. Por, në mënyrë të papritur ata janë divorcuar vetëm pak muaj pas martesës së tyre. Prej ditësh të tëra, historia e tyre ka ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved