ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 09:56

Placido Domingo akuzohet për ngacmim seksual

Placido Domingo akuzohet për ngacmim seksual
Tete kengetare dhe nje kercimtare, pretendojne se ishin ngacmuar seksualisht nga tenori spanjoll, nga fundi i viteve te 80-ta, raporton Associated Press, por vetem njera nga grate, mezo-sopranoja, Patricia Wulf, pranoi ...
ikub.al | 14-Aug-2019 15:30
Tete kengetare dhe nje kercimtare, pretendojne se ishin ngacmuar seksualisht nga tenori spanjoll, nga fundi i viteve te 80-ta, raporton Associated Press, por vetem njera nga grate, mezo-sopranoja, Patricia Wulf, pranoi ...

Placido Domingo akuzohet për ngacmime seksuale anulon dy koncerte
Pasojat e para për Placido Domingon pas akuzave për ngacmime seksuale nga ana e të paktën 9 femrave. Shfaqjet e artistit të famshëm, që ishin parashikuar në 6 tetor u anuluan nga San Francisco Opera. Edhe Philadelfia ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 10:16
Pasojat e para për Placido Domingon pas akuzave për ngacmime seksuale nga ana e të paktën 9 femrave. Shfaqjet e artistit të famshëm, që ishin parashikuar në 6 tetor u anuluan nga San Francisco Opera. Edhe Philadelfia ...

Tenori Placido Domingo akuzohet për ngacmime seksuale
Këngëtari i operas, Placido Domingo, është akuzuar për ngacmim seksual të disa grave, përgjatë disa dekadash. Tetë këngëtare dhe një kërcimtare, pretendojnë se ishin ngacmuar seksualisht nga tenori spanjoll, nga fundi i ...
VizionPlus | 13-Aug-2019 23:25
Këngëtari i operas, Placido Domingo, është akuzuar për ngacmim seksual të disa grave, përgjatë disa dekadash. Tetë këngëtare dhe një kërcimtare, pretendojnë se ishin ngacmuar seksualisht nga tenori spanjoll, nga fundi i ...

Britania ka ndaluar transmetimin e reklamave të Volkswagenit dhe Mondelezit
Reklamat televizive nga gjigandi amerikan i ushqimit, Mondelez, dhe prodhuesi gjerman i automjeteve, Volkswagen, janë të parat që do të ndalohen sipas rregullave të reja të stereotipisë gjinore në Mbretërinë e Bashkuar, ...
Portalb | 14-Aug-2019 21:46
Reklamat televizive nga gjigandi amerikan i ushqimit, Mondelez, dhe prodhuesi gjerman i automjeteve, Volkswagen, janë të parat që do të ndalohen sipas rregullave të reja të stereotipisë gjinore në Mbretërinë e Bashkuar, ...

Britania ndalon transmetimin e reklamave të Volkswagenit dhe Mondelezit
Reklamat televizive nga gjigandi amerikan i ushqimit, Mondelez, dhe prodhuesi gjerman i automjeteve, Volkswagen, janë të parat që do të ndalohen sipas rregullave të reja të stereotipisë gjinore në Mbretërinë e Bashkuar. ...
Arbresh | 14-Aug-2019 21:01
Reklamat televizive nga gjigandi amerikan i ushqimit, Mondelez, dhe prodhuesi gjerman i automjeteve, Volkswagen, janë të parat që do të ndalohen sipas rregullave të reja të stereotipisë gjinore në Mbretërinë e Bashkuar. ...

Tenori Placido Domingo akuzohet për ngacmime seksuale
Këngëtari i operas, Placido Domingo, është akuzuar për ngacmim seksual të disa grave, përgjatë disa dekadash. Tetë këngëtare dhe një kërcimtare, pretendojnë se ishin ngacmuar seksualisht nga tenori spanjoll, nga fundi i ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 19:48
Këngëtari i operas, Placido Domingo, është akuzuar për ngacmim seksual të disa grave, përgjatë disa dekadash. Tetë këngëtare dhe një kërcimtare, pretendojnë se ishin ngacmuar seksualisht nga tenori spanjoll, nga fundi i ...

Tregoi se si ndjehet, pasi nuk fle me burrin 7 vjet (FOTO)
Burri im dhe unë jetojmë së bashku prej 8 vitesh dhe 7 prej tyre i kemi bërë në dhoma të ndryshme gjumi. Jo se nuk kemi një krevat dopio dhe as fëmijë nuk kemi, thjesht na pëlqen kështu. Duket diçka e çuditshme apo jo? ...
Portalb | 14-Aug-2019 19:25
Burri im dhe unë jetojmë së bashku prej 8 vitesh dhe 7 prej tyre i kemi bërë në dhoma të ndryshme gjumi. Jo se nuk kemi një krevat dopio dhe as fëmijë nuk kemi, thjesht na pëlqen kështu. Duket diçka e çuditshme apo jo? ...

Placido Domingo akuzohet për ngacmim seksual
Këngëtari i operave, Placido Domingo është akuzuar për ngacmim seksual të disa grave. Tetë këngëtarë dhe një kërcimtare pretendojnë se ishin ngacmuar seksualisht nga tenori spanjoll nga fundi i viteve 1980, sipas ...
Arbresh | 13-Aug-2019 22:03
Këngëtari i operave, Placido Domingo është akuzuar për ngacmim seksual të disa grave. Tetë këngëtarë dhe një kërcimtare pretendojnë se ishin ngacmuar seksualisht nga tenori spanjoll nga fundi i viteve 1980, sipas ...

Ankesa ndaj Placido Domingos për ngacmime seksuale të grave
Ndaj legjendës së operës Placido Domingo janë ngritur ankesa për sjellje të pahijshme seksuale ndaj grave gjatë dekadave. Disa nga akuzueset ankohen se ai i ka ndëshkuar profesionalisht kur ato kanë refuzuar sjelljet e ...
Portalb | 13-Aug-2019 21:53
Ndaj legjendës së operës Placido Domingo janë ngritur ankesa për sjellje të pahijshme seksuale ndaj grave gjatë dekadave. Disa nga akuzueset ankohen se ai i ka ndëshkuar profesionalisht kur ato kanë refuzuar sjelljet e ...

Tenori i njohur, Placido Domingo, akuzohet për ngacmim seksual
Tenori i njohur Placido Domingo është akuzuar për ngacmim seksual, nga disa gra. Tetë këngëtare dhe një kërcimtare pretendojnë se janë ngacmuar seksualisht nga tenori spanjoll, nga fundi i viteve 1980, shkruan ...
Dritare | 13-Aug-2019 21:44
Tenori i njohur Placido Domingo është akuzuar për ngacmim seksual, nga disa gra. Tetë këngëtare dhe një kërcimtare pretendojnë se janë ngacmuar seksualisht nga tenori spanjoll, nga fundi i viteve 1980, shkruan ...

Tenori spanjoll Domingo akuzohet për ngacmime seksuale
Ndaj legjendës së operës Placido Domingo janë ngritur ankesa për sjellje të pahijshme seksuale ndaj grave gjatë dekadave. Disa nga akuzueset ankohen se ai i ka ndëshkuar profesionalisht kur ato kanë refuzuar sjelljet e ...
TetovaSot | 13-Aug-2019 21:03
Ndaj legjendës së operës Placido Domingo janë ngritur ankesa për sjellje të pahijshme seksuale ndaj grave gjatë dekadave. Disa nga akuzueset ankohen se ai i ka ndëshkuar profesionalisht kur ato kanë refuzuar sjelljet e ...

Abuzime seksuale edhe në Opera? Tetë femra akuzojnë tenorin Placido Domingo
Tetë këngëtare dhe kërcimtare kanë akuzuar tenorin me famë botërore Placido Domingo se i ka ngacmuar seksualisht gjatë takimeve që kanë pasur me të përgjatë 30 viteve, duke filluar nga fundi i viteve 1980. Femrat ...
GazetaTema | 13-Aug-2019 18:10
Tetë këngëtare dhe kërcimtare kanë akuzuar tenorin me famë botërore Placido Domingo se i ka ngacmuar seksualisht gjatë takimeve që kanë pasur me të përgjatë 30 viteve, duke filluar nga fundi i viteve 1980. Femrat ...

Tenori me famë botërore Placido Domingo akuzohet për ngacmim seksual nga tetë femra
Tenori me famë botërore Placido Domingo akuzohet për ngacmim seksual nga tetë këngëtare dhe kërcimtare. Ato pretendojnë se janë ngacmuar seksualisht gjatë takimeve që kanë pasur me të përgjatë 30 viteve, duke filluar ...
Politiko | 13-Aug-2019 20:23
Tenori me famë botërore Placido Domingo akuzohet për ngacmim seksual nga tetë këngëtare dhe kërcimtare. Ato pretendojnë se janë ngacmuar seksualisht gjatë takimeve që kanë pasur me të përgjatë 30 viteve, duke filluar ...

Placindo Domingo akuzohet për ngacmim seksual
Legjenda e operës, Placindo Domingo, po akuzohet për ngacmim seksual. Akuzat kanë të bëjnë me sjellje të pahijshme seksuale ndaj grave gjatë dekadave. Sipas grave që e kanë paditur Domingon, ai i ka ndëshkuar ...
Klan Kosova | 13-Aug-2019 19:50
Legjenda e operës, Placindo Domingo, po akuzohet për ngacmim seksual. Akuzat kanë të bëjnë me sjellje të pahijshme seksuale ndaj grave gjatë dekadave. Sipas grave që e kanë paditur Domingon, ai i ka ndëshkuar ...

Tenori Placido Domingo akuzohet për ngacmime seksuale
Këngëtari i operas, Placido Domingo, është akuzuar për ngacmim seksual të disa grave, përgjatë disa dekadash. Tetë këngëtare dhe një kërcimtare, pretendojnë se ishin ngacmuar seksualisht nga tenori spanjoll, nga fundi i ...
Radio Evropa e Lire | 13-Aug-2019 19:44
Këngëtari i operas, Placido Domingo, është akuzuar për ngacmim seksual të disa grave, përgjatë disa dekadash. Tetë këngëtare dhe një kërcimtare, pretendojnë se ishin ngacmuar seksualisht nga tenori spanjoll, nga fundi i ...

Tenori spanjoll Domingo akuzohet për ngacmime seksuale
Ndaj legjendës së operës Placido Domingo janë ngritur ankesa për sjellje të pahijshme seksuale ndaj grave gjatë dekadave. Disa nga akuzueset ankohen se ai i ka ndëshkuar profesionalisht kur ato kanë refuzuar sjelljet e ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 19:16
Ndaj legjendës së operës Placido Domingo janë ngritur ankesa për sjellje të pahijshme seksuale ndaj grave gjatë dekadave. Disa nga akuzueset ankohen se ai i ka ndëshkuar profesionalisht kur ato kanë refuzuar sjelljet e ...

Ankesa ndaj Placido Domingos për ngacmime seksuale të grave
Ndaj legjendës së operës Placido Domingo janë ngritur ankesa për sjellje të pahijshme seksuale ndaj grave gjatë dekadave. Disa nga akuzueset ankohen se ai i ka ndëshkuar profesionalisht kur ato kanë refuzuar sjelljet e ...
Zeri Amerikes | 13-Aug-2019 18:19
Ndaj legjendës së operës Placido Domingo janë ngritur ankesa për sjellje të pahijshme seksuale ndaj grave gjatë dekadave. Disa nga akuzueset ankohen se ai i ka ndëshkuar profesionalisht kur ato kanë refuzuar sjelljet e ...

Tenori i famshëm Placito Domingo akuzohet për ngacmim seksual
Tenori i famshëm Placido Domingo është akuzuar për ngacmim seksual. Akuzat janë bërë nga një numër i konsiderueshëm femrash, në një denoncim në agjencinë e lajmeve “Asoshiejtid Pres”. Vetë artisti i ka hedhur poshtë ...
ABCNews | 13-Aug-2019 15:35
Tenori i famshëm Placido Domingo është akuzuar për ngacmim seksual. Akuzat janë bërë nga një numër i konsiderueshëm femrash, në një denoncim në agjencinë e lajmeve “Asoshiejtid Pres”. Vetë artisti i ka hedhur poshtë ...

Tenori i famshëm Placito Domingo akuzohet për ngacmim seksual
Tenori i famshëm Placido Domingo është akuzuar për ngacmim seksual. Akuzat janë bërë nga një numër i konsiderueshëm femrash, në një denoncim në agjencinë e lajmeve “Asoshiejtid Pres”. Vetë artisti i ka hedhur poshtë ...
Medial | 13-Aug-2019 17:42
Tenori i famshëm Placido Domingo është akuzuar për ngacmim seksual. Akuzat janë bërë nga një numër i konsiderueshëm femrash, në një denoncim në agjencinë e lajmeve “Asoshiejtid Pres”. Vetë artisti i ka hedhur poshtë ...

Tenori i famshëm, Domingo akuzohet për ngacmime seksuale
Tenori i famshëm me origjinë spanjolle Placido Domingo akuzohet për ngacmime seksuale. Gra të ndryshme kanë thënë për agjencinë amerikane të lajmeve ‘Associated Press’ se super ylli i operës është përpjekur t’i detyrojë ...
Alsat-M | 13-Aug-2019 15:03
Tenori i famshëm me origjinë spanjolle Placido Domingo akuzohet për ngacmime seksuale. Gra të ndryshme kanë thënë për agjencinë amerikane të lajmeve ‘Associated Press’ se super ylli i operës është përpjekur t’i detyrojë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved