ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/08/2019 03:26

Zbuloni qytetet më të mira dhe më të këqija për gratë sipërmarrëse

Zbuloni qytetet më të mira dhe më të këqija për gratë sipërmarrëse
Sipas ketij studimi rreth 67% e grave sipermarrese e kane pohuar nje fakt te tille. Duke u bazuar ne faktore si fuqia blerese, mjedisi i startup-eve, cilesia e jetes, mundesia e burimeve dhe financimi, siguria dhe norma ...
ikub.al | 14-Aug-2019 21:18
Sipas ketij studimi rreth 67% e grave sipermarrese e kane pohuar nje fakt te tille. Duke u bazuar ne faktore si fuqia blerese, mjedisi i startup-eve, cilesia e jetes, mundesia e burimeve dhe financimi, siguria dhe norma ...

5 qytetet më të mira dhe më të këqija për gratë sipërmarrëse
Sipas një studimi të fundit të kryer nga Fitsmallbusiness, edhe pse ka pasur progres të shumtë, gratë sipërmarrëse ende vazhdojnë të ndihen të nënvlerësuara në krahasim me burrat, veçantërisht në industrinë e ...
Monitor | 14-Aug-2019 13:00
Sipas një studimi të fundit të kryer nga Fitsmallbusiness, edhe pse ka pasur progres të shumtë, gratë sipërmarrëse ende vazhdojnë të ndihen të nënvlerësuara në krahasim me burrat, veçantërisht në industrinë e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved