ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 10:06

Vjeshta po afron: Trendet e modes që mund të filloni t’i blini

Vjeshta po afron: Trendet e modes që mund të filloni t’i blini
Koleksionet e vjeshtës dhe dimrit 2019 kanë filluar të prezantohen. Këtu i gjeni disa prej trendeve të koleksionit vjeshtë- dimër, transmeton .
Lajminet | 14-Aug-2019 17:58
Koleksionet e vjeshtës dhe dimrit 2019 kanë filluar të prezantohen. Këtu i gjeni disa prej trendeve të koleksionit vjeshtë- dimër, transmeton .

Vjeshtë 2019. Aksesorët shik për flokët
Ti shtosh flokeve nje fjongo, qe eshte edhe e modes nder te tjera, eshte nje super zgjedhje duke qene se kushtojne fare pak. Dhe ne me poshte do ju japim disa mundesi, por nese deshironi ju patjeter qe mund ti beni vete ...
ikub.al | 14-Aug-2019 16:20
Ti shtosh flokeve nje fjongo, qe eshte edhe e modes nder te tjera, eshte nje super zgjedhje duke qene se kushtojne fare pak. Dhe ne me poshte do ju japim disa mundesi, por nese deshironi ju patjeter qe mund ti beni vete ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved