ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/01/2020 11:58

Veseli kujton Hasan Prishtinën: Politikan idealist dhe i pakorruptuar

Veseli kujton Hasan Prishtinën: Politikan idealist dhe i pakorruptuar
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka kujtuar Hasan Prishtinën në 86 vjetorin e vdekjes së tij. Veseli përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se Hasan Prishtina ishte njëri ndër ideologët kryesorë të ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 10:00
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka kujtuar Hasan Prishtinën në 86 vjetorin e vdekjes së tij. Veseli përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se Hasan Prishtina ishte njëri ndër ideologët kryesorë të ...

Veseli kujton Hasan Prishtinën: Politikan idealist dhe i pakorruptuar
Veseli përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se Hasan Prishtina ishte njëri ndër ideologët kryesorë të pavarësimit dhe bashkimit kombëtar si dhe të çlirimit të Kosovës. “Prandaj ai është një model për t’u marrë ...
InFokusi | 14-Aug-2019 10:42
Veseli përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se Hasan Prishtina ishte njëri ndër ideologët kryesorë të pavarësimit dhe bashkimit kombëtar si dhe të çlirimit të Kosovës. “Prandaj ai është një model për t’u marrë ...

Veseli e Thaçi e përkujtojnë Hasan Prishtinë tregojnë si e shkriu pasurinë për komb
Në 86 vjetorin e vrasjes, liderët po e përkujtojnë njërën nga figurat e spikatura për pavarësi dhe bashkim kombëtar. Në postimet e tyre Veseli e Thaçi kanë lartësuar figurën e Prishtinës. kreu i PDK’së madje ka dhënë ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 10:40
Në 86 vjetorin e vrasjes, liderët po e përkujtojnë njërën nga figurat e spikatura për pavarësi dhe bashkim kombëtar. Në postimet e tyre Veseli e Thaçi kanë lartësuar figurën e Prishtinës. kreu i PDK’së madje ka dhënë ...

Veseli për Hasan Prishtinën: Është shembull, politikan idealist dhe i pakorruptuar
Sot janë bërë 86 vjet nga vrasja Hasan Prishtinës, figurës së ndritur të kombit. Atë sot e ka kujtuar edhe kryekuvendari Kadri Veseli. “86 vjet më parë u vra Hasan Prishtina, njëri ndër ideologët kryesorë të pavarësimit ...
Zeri | 14-Aug-2019 10:36
Sot janë bërë 86 vjet nga vrasja Hasan Prishtinës, figurës së ndritur të kombit. Atë sot e ka kujtuar edhe kryekuvendari Kadri Veseli. “86 vjet më parë u vra Hasan Prishtina, njëri ndër ideologët kryesorë të pavarësimit ...

Kadri Veseli e kujton Hasan Prishtinën, e quan shembull të politikanit të pakorruptuar
Kryeparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli, me një shkrim në Facebook e ka kujtuar 86 vjetorin e vrasjes së atdhetarit Hasan Prishtina. Veseli e ka quajtur Hasan Prishtinën njërin ndër ideologët kryesorë të bashkimit ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 10:34
Kryeparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli, me një shkrim në Facebook e ka kujtuar 86 vjetorin e vrasjes së atdhetarit Hasan Prishtina. Veseli e ka quajtur Hasan Prishtinën njërin ndër ideologët kryesorë të bashkimit ...

Kadri Veseli kujton Hasan Prishtinën: Ishte model – politikan idealist dhe i pakorruptuar
Sot janë bërë 86 vjet nga vrasja Hasan Prishtinës, figurës së ndritur të kombit. Atë sot e ka kujtuar edhe kryekuvendari Kadri Veseli, njofton Klan Kosova. “86 vjet më parë u vra Hasan Prishtina, njëri ndër ideologët ...
Klan Kosova | 14-Aug-2019 10:28
Sot janë bërë 86 vjet nga vrasja Hasan Prishtinës, figurës së ndritur të kombit. Atë sot e ka kujtuar edhe kryekuvendari Kadri Veseli, njofton Klan Kosova. “86 vjet më parë u vra Hasan Prishtina, njëri ndër ideologët ...

Veseli kujton Hasan Prishtinën: Politikan idealist dhe i pakorruptuar
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka kujtuar Hasan Prishtinën në 86 vjetorin e vdekjes së tij. Veseli përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se Hasan Prishtina ishte njëri ndër ideologët kryesorë të ...
Arbresh | 14-Aug-2019 10:23
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka kujtuar Hasan Prishtinën në 86 vjetorin e vdekjes së tij. Veseli përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se Hasan Prishtina ishte njëri ndër ideologët kryesorë të ...

Veseli kujton Hasan Prishtinën: Politikan idealist dhe i pakorruptuar
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka kujtuar Hasan Prishtinën në 86 vjetorin e vdekjes së tij.
Kosova Press | 14-Aug-2019 10:23
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka kujtuar Hasan Prishtinën në 86 vjetorin e vdekjes së tij.

Veseli kujton Hasan Prishtinën: Model për t’u marrë shembull, politikan i pakorruptuar
Kryeparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli ka kujtuar kontributi e patriotik dhe shtetërorë të Hasan Prishtinës në 86 vjetorin e vrasjes tij në Selanik. Përmes një psotimi në llogarinë e tij në rrjetin social fejsbuk ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 10:10
Kryeparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli ka kujtuar kontributi e patriotik dhe shtetërorë të Hasan Prishtinës në 86 vjetorin e vrasjes tij në Selanik. Përmes një psotimi në llogarinë e tij në rrjetin social fejsbuk ...

Thaçi kujton Hasan Prishtinën në 86 vjetorin e vrasjes
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka kujtuar Hasan Prishtinën në 86 vjetorin e vrasjes së tij. Thaçi në një postim në llogarinë e tij në Facebook ka shkruar se Hasan Prishtina ishte ideator i platformës politike që ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 09:15
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka kujtuar Hasan Prishtinën në 86 vjetorin e vrasjes së tij. Thaçi në një postim në llogarinë e tij në Facebook ka shkruar se Hasan Prishtina ishte ideator i platformës politike që ...

Thaçi përkujton Hasan Prishtinën në 86 vjetorin e vrasjes së tij
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka përkujtuar veprimtarin e çështjes kombëtare, Hasan Prishtina në 86 vjetorin e vrasjes së tij. Përmes një postimi në Facebook, presidenti ka thënë se Hasan Prishtina do të jetë ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 09:42
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka përkujtuar veprimtarin e çështjes kombëtare, Hasan Prishtina në 86 vjetorin e vrasjes së tij. Përmes një postimi në Facebook, presidenti ka thënë se Hasan Prishtina do të jetë ...

Thaçi: Hasan Prishtina ishte ideator i platformës politike që çoi drejt Pavarësisë
Presidenti i vendit Hashim Thaçi, ka kujtuar 86 vjetorin e vrasjes së heroit Hasan Prishtina. Thaçi thotë se Hasan Prishtina ishte ideator i platformës politike që çoi drejt shpalljes së pavarësisë të një pjese te ...
InFokusi | 14-Aug-2019 09:31
Presidenti i vendit Hashim Thaçi, ka kujtuar 86 vjetorin e vrasjes së heroit Hasan Prishtina. Thaçi thotë se Hasan Prishtina ishte ideator i platformës politike që çoi drejt shpalljes së pavarësisë të një pjese te ...

Thaçi kujton Hasan Prishtinën në 86 vjetorin e vrasjes
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka kujtuar Hasan Prishtinën në 86 vjetorin e vrasjes së tij. Thaçi në një postim në llogarinë e tij në Facebook ka shkruar se Hasan Prishtina ishte ideator i platformës politike që ...
Arbresh | 14-Aug-2019 09:23
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka kujtuar Hasan Prishtinën në 86 vjetorin e vrasjes së tij. Thaçi në një postim në llogarinë e tij në Facebook ka shkruar se Hasan Prishtina ishte ideator i platformës politike që ...

Thaçi përkujton Hasan Prishtinën
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaci ka përkujtuar, Hasan Prishtinën, personalitetin e ndritur të shqiptarisë. “Para 86 vitesh u vra pabesisht Hasan Prishtina, një nga personalitetet më të ndritura të kombit shqiptar, ...
Ina-Online | 14-Aug-2019 09:18
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaci ka përkujtuar, Hasan Prishtinën, personalitetin e ndritur të shqiptarisë. “Para 86 vitesh u vra pabesisht Hasan Prishtina, një nga personalitetet më të ndritura të kombit shqiptar, ...

Thaçi: Hasan Prishtina ishte ideator i platformës politike që çoi drejt Pavarësisë
Presidenti i vendit Hashim Thaçi, ka kujtuar 86 vjetorin e vrasjes së heroit Hasan Prishtina.
Kosova Press | 14-Aug-2019 09:15
Presidenti i vendit Hashim Thaçi, ka kujtuar 86 vjetorin e vrasjes së heroit Hasan Prishtina.

86 vjet nga vrasja e Hasan Prishtinës – Thaçi kujton figurën e tij
Sot janë bërë 86 vjet nga vrasja Hasan Prishtinës, figurës së ndritur të kombit. Atë sot e ka kujtuar edhe presidenti Hashim Thaçi, njofton Klan Kosova. “Para 86 vitesh u vra pabesisht Hasan Prishtina, një nga ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 09:03
Sot janë bërë 86 vjet nga vrasja Hasan Prishtinës, figurës së ndritur të kombit. Atë sot e ka kujtuar edhe presidenti Hashim Thaçi, njofton Klan Kosova. “Para 86 vitesh u vra pabesisht Hasan Prishtina, një nga ...

86 vjet nga vrasja e Hasan Prishtinës – Thaçi kujton figurën e tij
Sot janë bërë 86 vjet nga vrasja Hasan Prishtinës, figurës së ndritur të kombit. Atë sot e ka kujtuar edhe presidenti Hashim Thaçi. “Para 86 vitesh u vra pabesisht Hasan Prishtina, një nga personalitetet më të ndritura ...
EkonomiaOnline | 14-Aug-2019 09:02
Sot janë bërë 86 vjet nga vrasja Hasan Prishtinës, figurës së ndritur të kombit. Atë sot e ka kujtuar edhe presidenti Hashim Thaçi. “Para 86 vitesh u vra pabesisht Hasan Prishtina, një nga personalitetet më të ndritura ...

Thaçi përkujton Hasan Prishtinën në 86 vjetorin e vrasjes së tij
Përmes një postimi në Facebook, presidenti ka thënë se Hasan Prishtina do të jetë referencë e lartë për vlerat tona kombëtare, politike dhe parlamentare. Ky është postimi i presidentit në Facebook: Para 86 vitesh u vra ...
Lajminet | 14-Aug-2019 09:02
Përmes një postimi në Facebook, presidenti ka thënë se Hasan Prishtina do të jetë referencë e lartë për vlerat tona kombëtare, politike dhe parlamentare. Ky është postimi i presidentit në Facebook: Para 86 vitesh u vra ...

86 vjet nga vrasja e Hasan Prishtinës – Thaçi kujton figurën e tij
Sot janë bërë 86 vjet nga vrasja Hasan Prishtinës, figurës së ndritur të kombit. Atë sot e ka kujtuar edhe presidenti Hashim Thaçi. Thaçi ka thënë se "Figura monumentale e Hasan Prishtinës ka qenë dhe mbetet referencë e ...
Zeri | 14-Aug-2019 09:02
Sot janë bërë 86 vjet nga vrasja Hasan Prishtinës, figurës së ndritur të kombit. Atë sot e ka kujtuar edhe presidenti Hashim Thaçi. Thaçi ka thënë se "Figura monumentale e Hasan Prishtinës ka qenë dhe mbetet referencë e ...

86 vjet nga vrasja e Hasan Prishtinës – Thaçi kujton figurën e tij
Sot janë bërë 86 vjet nga vrasja Hasan Prishtinës, figurës së ndritur të kombit. Atë sot e ka kujtuar edhe presidenti Hashim Thaçi, njofton Klan Kosova. “Para 86 vitesh u vra pabesisht Hasan Prishtina, një nga ...
Klan Kosova | 14-Aug-2019 08:54
Sot janë bërë 86 vjet nga vrasja Hasan Prishtinës, figurës së ndritur të kombit. Atë sot e ka kujtuar edhe presidenti Hashim Thaçi, njofton Klan Kosova. “Para 86 vitesh u vra pabesisht Hasan Prishtina, një nga ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved