ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/08/2019 13:31

Veseli ambasadorëve: Këto zgjedhje vendosin pro ose kundër aleatëve

Veseli ambasadorëve: Këto zgjedhje vendosin pro ose kundër aleatëve
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli , ka pritur sot në takime lamrumirëse ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, të cilët i ka falënderuar për bashkëpunimin dhe mbështetjen e vendeve të tyre ...
Gazeta Monitor | 14-Aug-2019 13:50
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli , ka pritur sot në takime lamrumirëse ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, të cilët i ka falënderuar për bashkëpunimin dhe mbështetjen e vendeve të tyre ...

Veseli: Këto zgjedhje vendosin pro ose kundër aleatëve
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli , ka pritur sot në takime lamrumirëse ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, të cilët i ka falënderuar për bashkëpunimin dhe mbështetjen e vendeve të tyre ...
Zeri | 14-Aug-2019 13:08
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli , ka pritur sot në takime lamrumirëse ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, të cilët i ka falënderuar për bashkëpunimin dhe mbështetjen e vendeve të tyre ...

Veseli: Këto zgjedhje vendosin pro ose kundër aleatëve
Kryeparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli teksa ka pritur në një takim lamtumire ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, deklaroi se këto zgjedhje do të vendosin nëse janë pro apo kundër aleatëve. ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 13:01
Kryeparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli teksa ka pritur në një takim lamtumire ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, deklaroi se këto zgjedhje do të vendosin nëse janë pro apo kundër aleatëve. ...

Veseli: Këto zgjedhje vendosin pro ose kundër aleatëve
?Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli , ka pritur sot në takime lamtumirëse ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, të cilët i ka falënderuar për bashkëpunimin dhe mbështetjen e vendeve të tyre ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 12:42
?Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli , ka pritur sot në takime lamtumirëse ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, të cilët i ka falënderuar për bashkëpunimin dhe mbështetjen e vendeve të tyre ...

Veseli takon ambasadorët që po e përfundojnë mandatin në Kosovë
Kryeparlamentari Kadri Veseli ka takuar ambasadorin britanik Ruari O’Conell dhe ambasadoren kroate Marija Kapitanoviq, të dy këta që po e përfundojnë mandatin e tyre në Kosovë. Kreu i Kuvendit u shpreh mirënjohës për ...
Klan Kosova | 14-Aug-2019 12:33
Kryeparlamentari Kadri Veseli ka takuar ambasadorin britanik Ruari O’Conell dhe ambasadoren kroate Marija Kapitanoviq, të dy këta që po e përfundojnë mandatin e tyre në Kosovë. Kreu i Kuvendit u shpreh mirënjohës për ...

Veseli: Këto zgjedhje vendosin pro ose kundër aleatëve
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli , ka pritur sot në takime lamtumirëse ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, të cilët i ka falënderuar për bashkëpunimin dhe mbështetjen e vendeve të tyre ...
Alsat-M | 14-Aug-2019 12:27
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli , ka pritur sot në takime lamtumirëse ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, të cilët i ka falënderuar për bashkëpunimin dhe mbështetjen e vendeve të tyre ...

Veseli: Këto zgjedhje vendosin pro ose kundër aleatëve
?Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli , ka pritur sot në takime lamtumirëse ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, të cilët i ka falënderuar për bashkëpunimin dhe mbështetjen e vendeve të tyre ...
Kosova Press | 14-Aug-2019 12:23
?Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli , ka pritur sot në takime lamtumirëse ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, të cilët i ka falënderuar për bashkëpunimin dhe mbështetjen e vendeve të tyre ...

Veseli: Këto zgjedhje vendosin pro ose kundër aleatëve
Nëpërmjet një statusi në Facebook, Kadri Veseli ka thënë se falë luftës së UÇK-së në njërën anë dhe krijimit të partneritetit me aleatët perënndimorë, Kosova ka arritur lirinë dhe pavarësinë. Andaj, ai thekson se këto ...
Lajminet | 14-Aug-2019 12:23
Nëpërmjet një statusi në Facebook, Kadri Veseli ka thënë se falë luftës së UÇK-së në njërën anë dhe krijimit të partneritetit me aleatët perënndimorë, Kosova ka arritur lirinë dhe pavarësinë. Andaj, ai thekson se këto ...

Veseli: Këto zgjedhje vendosin pro ose kundër aleatëve
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka pritur sot në takime lamtumirëse ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, të cilët i ka falënderuar për bashkëpunimin dhe mbështetjen e vendeve të tyre ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 12:23
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka pritur sot në takime lamtumirëse ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, të cilët i ka falënderuar për bashkëpunimin dhe mbështetjen e vendeve të tyre ...

Veseli në takim lamtumirës me ambasadorin O’Connell dhe Marija Kapitanoviq, mirënjohës për kontributin e tyre
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli sot ka pritur në një takim lamtumirës ambasadorin britanik, Ruairi O’Connell dhe atë kroate, Marija Kapitanoviq. Veseli ka shprehur mirënjohjen për kontributin ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 12:14
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli sot ka pritur në një takim lamtumirës ambasadorin britanik, Ruairi O’Connell dhe atë kroate, Marija Kapitanoviq. Veseli ka shprehur mirënjohjen për kontributin ...

Veseli pas deklaratës së shteteve të Quintit: Ne jemi përkrah aleatëve, por BE ta ndalë Serbinë
?Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se mirëpret qëndrimin e shteteve të Quintit për zhvillimin e dialogut me Serbinë. Veseli ka thënë se, Kosova arriti pavarësinë e saj duke ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 16:32
?Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se mirëpret qëndrimin e shteteve të Quintit për zhvillimin e dialogut me Serbinë. Veseli ka thënë se, Kosova arriti pavarësinë e saj duke ...

Veseli: Këto zgjedhje vendosin pro ose kundër aleatëve
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli , ka pritur sot në takime lamtumirëse ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, të cilët i ka falënderuar për bashkëpunimin dhe mbështetjen e vendeve të tyre ...
EkonomiaOnline | 14-Aug-2019 12:13
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli , ka pritur sot në takime lamtumirëse ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, të cilët i ka falënderuar për bashkëpunimin dhe mbështetjen e vendeve të tyre ...

Veseli: Këto zgjedhje vendosin pro ose kundër aleatëve
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli , ka pritur sot në takime lamrumirëse ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, të cilët i ka falënderuar për bashkëpunimin dhe mbështetjen e vendeve të tyre ...
Arbresh | 14-Aug-2019 12:13
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli , ka pritur sot në takime lamrumirëse ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, të cilët i ka falënderuar për bashkëpunimin dhe mbështetjen e vendeve të tyre ...

Veseli pas deklaratës së shteteve të Quintit: Ne jemi përkrah aleatëve, por BE ta ndalë Serbinë
ëKryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se mirëpret qëndrimin e shteteve të Quintit për zhvillimin e dialogut me Serbinë. Veseli ka thënë se, Kosova arriti pavarësinë e saj duke ...
Zeri | 13-Aug-2019 17:05
ëKryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se mirëpret qëndrimin e shteteve të Quintit për zhvillimin e dialogut me Serbinë. Veseli ka thënë se, Kosova arriti pavarësinë e saj duke ...

Veseli i përgjigjet Quint-it: Ne jemi përkrah aleatëve, por BE ta ndalë Serbinë
Kryetari i Kuvendit të Kosovës dhe kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, i është përgjigjur letrës së lëshuar sot nga QUINT-i, duke rikonfirmuar qëndrimin e PDK-së e cila do të jetë përkrahë aleatëve ...
Klan Kosova | 13-Aug-2019 16:40
Kryetari i Kuvendit të Kosovës dhe kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, i është përgjigjur letrës së lëshuar sot nga QUINT-i, duke rikonfirmuar qëndrimin e PDK-së e cila do të jetë përkrahë aleatëve ...


Veseli, QUNIT-it: BE-ja të ndalojë përpjekjet e Serbisë për kolonizim si dhe të dënojë kriminelët serbë të luftës
Përmes një postimi në Facebook, Veseli ka thënë se mirëpret ndihmën e shteteve Perëndimore për dialogun, mirëpo ka kërkuar nga BE-ja që të parandalojë tentimet serbe për destruktivitet në Kosovë. Kreu i Kuvendit ka ...
Lajminet | 13-Aug-2019 16:25
Përmes një postimi në Facebook, Veseli ka thënë se mirëpret ndihmën e shteteve Perëndimore për dialogun, mirëpo ka kërkuar nga BE-ja që të parandalojë tentimet serbe për destruktivitet në Kosovë. Kreu i Kuvendit ka ...

Veseli i përgjigjet QUNIT-it: Ne jemi përkrah aleatëve, por BE ta ndalë Serbinë
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, i është përgjigjur letrës së lëshuar sot nga QUINT-i, duke rikonfirmuar qëndrimin e PDK-së e cila do të jetë përkrahë aleatëve perëndimorë të ...
Arbresh | 13-Aug-2019 16:25
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, i është përgjigjur letrës së lëshuar sot nga QUINT-i, duke rikonfirmuar qëndrimin e PDK-së e cila do të jetë përkrahë aleatëve perëndimorë të ...

Veseli reagon pas thirrjes së QUINT’it për dialog, thotë se vendi një herë është në zgjedhje
Kreu i PDK-së, Kadri Veseli ka komentuar thirrjen e vendeve të QUINT’it që sot kërkuan vazhdim të dialogut dhe heqje të taksës. Veseli po shton se fillimisht vendi duhet që të shkojë në zgjedhje e pastaj të kujdesën që ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 16:18
Kreu i PDK-së, Kadri Veseli ka komentuar thirrjen e vendeve të QUINT’it që sot kërkuan vazhdim të dialogut dhe heqje të taksës. Veseli po shton se fillimisht vendi duhet që të shkojë në zgjedhje e pastaj të kujdesën që ...

Edhe ?Veseli i përgjigjet QUINT-it: Ne jemi përkrah aleatëve, por BE ta ndalë Serbinë
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, i është përgjigjur letrës së lëshuar sot nga QUINT-i, duke rikonfirmuar qëndrimin e PDK-së e cila do të jetë përkrahë aleatëve perëndimorë të ...
Gazeta Observer | 13-Aug-2019 16:13
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, i është përgjigjur letrës së lëshuar sot nga QUINT-i, duke rikonfirmuar qëndrimin e PDK-së e cila do të jetë përkrahë aleatëve perëndimorë të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved