ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 03:14

VIDEO: Këngëtarja shqiptare tund të pasmet në skenë, “çmendet” publiku

VIDEO: Këngëtarja shqiptare tund të pasmet në skenë, “çmendet” publiku
Dafina Zeqiri dhe Tayna ditë më parë publikuan duetin “Bye Bye”, i cili menjëherë është shndërruar në hit. Mbrëmë, dy artistet kanë performuar bashkë në një skenë, duke dhuruar performancë plot energji. Të veshura ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 10:44
Dafina Zeqiri dhe Tayna ditë më parë publikuan duetin “Bye Bye”, i cili menjëherë është shndërruar në hit. Mbrëmë, dy artistet kanë performuar bashkë në një skenë, duke dhuruar performancë plot energji. Të veshura ...

Luana Vjollca nis punën për emisionin e ri
Luana Vjollca tashmë njihet si njëra nga prezantueset më të suksesshme shqiptare. Bukuroshja seksi e ekraneve ka nis punën për emisionin e ri, por që nuk dihet nëse këtë herë do vijë me një format më ndryshe televiziv, ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 14:05
Luana Vjollca tashmë njihet si njëra nga prezantueset më të suksesshme shqiptare. Bukuroshja seksi e ekraneve ka nis punën për emisionin e ri, por që nuk dihet nëse këtë herë do vijë me një format më ndryshe televiziv, ...

Shaqiri në formë të lartë para Superkupës së Evropës, driblim brilant ndaj portierit në stërvitje
Ylli shqiptar, Xherdan Shaqiri po duket në formë të lartë para finales së Superkupës së Evropës. Liverpooli do të ndeshet me Chelsean në finalen e Superkupës së Evropës, e cila fillon nga ora 21:00 dhe zhvillohet në ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 13:33
Ylli shqiptar, Xherdan Shaqiri po duket në formë të lartë para finales së Superkupës së Evropës. Liverpooli do të ndeshet me Chelsean në finalen e Superkupës së Evropës, e cila fillon nga ora 21:00 dhe zhvillohet në ...

Nora Istrefi shfaqet joshëse në fustanin rozë
Nora Istrefi si duket po shijon në maksimum bashkëpunimin e fundit me këngëtarin Irkenc Hykën. Këngëtarja shqiptare është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa sjell imazhe, video dhe mesazhe të ndryshme. Ajo së fundi ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 13:00
Nora Istrefi si duket po shijon në maksimum bashkëpunimin e fundit me këngëtarin Irkenc Hykën. Këngëtarja shqiptare është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa sjell imazhe, video dhe mesazhe të ndryshme. Ajo së fundi ...

Rozana Radi ngacmon imagjinatën e fansave, publikon foto provokuese në Instagram
Rozana Radi gjatë kësaj vere duket se nuk ka vendosur që të angazhohet në koncerte muzikore apo të sjellë ndonjë video projekt. Por, këngëtarja është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa sjell imazhe dhe video nga ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 12:30
Rozana Radi gjatë kësaj vere duket se nuk ka vendosur që të angazhohet në koncerte muzikore apo të sjellë ndonjë video projekt. Por, këngëtarja është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa sjell imazhe dhe video nga ...

Dukagjin Lipa publikon foto me Calvin Harris nga “Sunny Hill”: Natë e paharruar
Këtë vit festivali ndërkombëtar i muzikës “Sunny Hill” u mbajt me datën 2, 3 dhe 4 gusht, ndërsa u përmbyll me sukses edhe ky edicion. Mijëra adhurues nga vende të ndryshme shijuan tri netë të këtij festivali me plot ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 12:06
Këtë vit festivali ndërkombëtar i muzikës “Sunny Hill” u mbajt me datën 2, 3 dhe 4 gusht, ndërsa u përmbyll me sukses edhe ky edicion. Mijëra adhurues nga vende të ndryshme shijuan tri netë të këtij festivali me plot ...

Anxhela Peristeri shijon pushimet në Greqi, pozon atraktive në bikini
Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhela Peristeri, tash e disa ditë është duke i shijuar pushimet në Greqi. E njëjta është mjaft aktive në rrjetet sociale, derisa në Instagram numëron fansa të shumtë. Me këtë rast, ajo ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 10:32
Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhela Peristeri, tash e disa ditë është duke i shijuar pushimet në Greqi. E njëjta është mjaft aktive në rrjetet sociale, derisa në Instagram numëron fansa të shumtë. Me këtë rast, ajo ...

Kylie Jenner vazhdon festën luksoze të ditëlindjes në Itali
Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner, është duke qëndruar akoma në Itali, derisa po feston ditëlindjen e 22-të bashkë me familjen. Bukuroshja tash e një javë ka nisur festën e ditëlindjes, teksa pagoi një jaht 200 ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 10:09
Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner, është duke qëndruar akoma në Itali, derisa po feston ditëlindjen e 22-të bashkë me familjen. Bukuroshja tash e një javë ka nisur festën e ditëlindjes, teksa pagoi një jaht 200 ...

Cardi B: Bëra operacion gjoksin pasi nuk di të notoj
Nuk ka dyshim se është njëra prej repereve më të suksesshme në tregun ndërkombëtar. Por, Cardi B krahas muzikës njihet edhe për deklaratat e saj, me të cilat shpesh rrëmben vëmendjen e publikut. Një të tillë, e bëri ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 09:31
Nuk ka dyshim se është njëra prej repereve më të suksesshme në tregun ndërkombëtar. Por, Cardi B krahas muzikës njihet edhe për deklaratat e saj, me të cilat shpesh rrëmben vëmendjen e publikut. Një të tillë, e bëri ...

Kim Kardashian rrëmben vëmendje në imazhet e reja
Ajo ditë më parë lansoi linjën e re të kozmetikës, për të cilën është inspiruar nga vitet e 90-ta. Dhe Kim Kardashian po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe jo vetëm. Bukuroshja amerikane me prejardhje armene, ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 09:02
Ajo ditë më parë lansoi linjën e re të kozmetikës, për të cilën është inspiruar nga vitet e 90-ta. Dhe Kim Kardashian po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe jo vetëm. Bukuroshja amerikane me prejardhje armene, ...

Edhe pse nuk është në lidhje, Agnesa Vuthaj tregon se në kë duhet të dashurohemi
Agnesa Vuthaj konsiderohet si një ndër femrat më të bukura ani pse kanë kaluar mbi një dekadë që është shpallur “Miss Albania”. Zeshkania jonë është mjaft aktive në rrjetet sociale duke publikuar imazhe, video dhe ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 07:56
Agnesa Vuthaj konsiderohet si një ndër femrat më të bukura ani pse kanë kaluar mbi një dekadë që është shpallur “Miss Albania”. Zeshkania jonë është mjaft aktive në rrjetet sociale duke publikuar imazhe, video dhe ...

Labi sugjeron këngëtarët të mos recitojnë: Ejani e mësohuni të këndoni ‘live’
Këngëtari dhe deputeti në largim, Labinot Tahiri, së fundmi ka qenë mjaft i angazhuar me koncerte e projekte muzikore. E teksa ka bërë paralajmërimin për koncertin e radhës, Tahiri edhe ka ironizuar dhe u ka hapur sfidë ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 00:03
Këngëtari dhe deputeti në largim, Labinot Tahiri, së fundmi ka qenë mjaft i angazhuar me koncerte e projekte muzikore. E teksa ka bërë paralajmërimin për koncertin e radhës, Tahiri edhe ka ironizuar dhe u ka hapur sfidë ...

Taylor Swift dhe Rita Ora i dalin në mbrojtje Bebe Rexhës, pasi e kriitkuan se është ‘e vjetër’ për të publikuar foto seksi
Bebe Rexha tregoi figurën e saj mahnitëse në Instagram të hënën, teksa një ekzekutiv i industrisë muzikore u ankua se ishte shumë e vjetër për të publikuar fotografi seksi. Tani këngëtaret e tjera Taylor Swift, 29 vjeçe ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 23:23
Bebe Rexha tregoi figurën e saj mahnitëse në Instagram të hënën, teksa një ekzekutiv i industrisë muzikore u ankua se ishte shumë e vjetër për të publikuar fotografi seksi. Tani këngëtaret e tjera Taylor Swift, 29 vjeçe ...

Bebe Rexha. Një foto seksi dhe një sqarim për ata që s'e dinë...
Por kesaj radhe, reagimi vjen ndryshe. Ne ndihme ajo therret edhe nje foto te veten ku para pasqyres dhe me bikini teper te vogla, duket joshese dhe seksi si asnjehere me pare. Dhe krahas saj, edhe nje postim sqarues. ...
ikub.al | 13-Aug-2019 13:30
Por kesaj radhe, reagimi vjen ndryshe. Ne ndihme ajo therret edhe nje foto te veten ku para pasqyres dhe me bikini teper te vogla, duket joshese dhe seksi si asnjehere me pare. Dhe krahas saj, edhe nje postim sqarues. ...

Vera Ora po i vazhdon pushimet në lumin Buna, nuk po e ndal argëtimin dhe fotot në bikini
Nëna e Rita Orës po vazhdon të qëndrojë në shtëpinë e tyre pranë lumit Buna në Ulqin. Kjo verë ka qenë fantastike për Vera Orën. Nëna e yllit të muzikës, Rita Orës, që nga fillimi i sezonës ka zgjedhur vendet nga më të ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 14:23
Nëna e Rita Orës po vazhdon të qëndrojë në shtëpinë e tyre pranë lumit Buna në Ulqin. Kjo verë ka qenë fantastike për Vera Orën. Nëna e yllit të muzikës, Rita Orës, që nga fillimi i sezonës ka zgjedhur vendet nga më të ...

Gjiko publikon imazhe nga çastet e ëmbla me të birin: Atij nuk i intereson që unë kam koncerte
Reperi i njohur Gjiko ka qenë këtë verë mjaft i angazhuar me prurje muzikore të shumta. Ndonëse kjo verë e ka gjetur për herë të parë si baba, prapëseprapë reperi nuk i ka ndalur angazhimet dhe është munduar të jetë sa ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 22:49
Reperi i njohur Gjiko ka qenë këtë verë mjaft i angazhuar me prurje muzikore të shumta. Ndonëse kjo verë e ka gjetur për herë të parë si baba, prapëseprapë reperi nuk i ka ndalur angazhimet dhe është munduar të jetë sa ...

Irina Shayk gati për t’u hakmarrë ndaj Bradley Cooper
Luana Vjollca së shpejti starton me programin e ri televiziv. Pas pushimeve, Luana Vjollca ka vendosur t’i rikthehet punës në televizion. Moderatorja ka publikuar një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq në ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 14:23
Luana Vjollca së shpejti starton me programin e ri televiziv. Pas pushimeve, Luana Vjollca ka vendosur t’i rikthehet punës në televizion. Moderatorja ka publikuar një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq në ...

Shaqiri në formë të lartë para Superkupës së Evropës
Ylli shqiptar, Xherdan Shaqiri po duket në formë të lartë para finales së Superkupës së Evropës. Liverpooli do të ndeshet me Chelsean në finalen e Superkupës së Evropës, e cila fillon nga ora 21:00 dhe zhvillohet në ...
EkonomiaOnline | 14-Aug-2019 14:16
Ylli shqiptar, Xherdan Shaqiri po duket në formë të lartë para finales së Superkupës së Evropës. Liverpooli do të ndeshet me Chelsean në finalen e Superkupës së Evropës, e cila fillon nga ora 21:00 dhe zhvillohet në ...

Luana Vjollca nis punën për emisionin e ri
Luana Vjollca tashmë njihet si njëra nga prezantueset më të suksesshme shqiptare. Bukuroshja seksi e ekraneve ka nis punën për emisionin e ri, por që nuk dihet nëse këtë herë do vijë me një format më ndryshe televiziv, ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 14:16
Luana Vjollca tashmë njihet si njëra nga prezantueset më të suksesshme shqiptare. Bukuroshja seksi e ekraneve ka nis punën për emisionin e ri, por që nuk dihet nëse këtë herë do vijë me një format më ndryshe televiziv, ...

As me pushime nuk heqin dorë nga “Portokalli”; Salsano Rrapi dhe Gaz Paja improvizojnë skeç në breg të detit!
Turi i spektaklit të “Portokalli” nëpër qytetet e Shqipërisë ka përfunduar, e tashmë kasti i aktorëve janë të lirë të shijojnë pushimet në destinacionet që secili prej tyre ka zgjedhur. Kuptueshëm në një spektakël që ...
Bordo | 14-Aug-2019 13:59
Turi i spektaklit të “Portokalli” nëpër qytetet e Shqipërisë ka përfunduar, e tashmë kasti i aktorëve janë të lirë të shijojnë pushimet në destinacionet që secili prej tyre ka zgjedhur. Kuptueshëm në një spektakël që ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved