ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 09:05

7 zakone para gjumit që mund të na ndihmojnë të humbim peshë

7 zakone para gjumit që mund të na ndihmojnë të humbim peshë
Nese doni ta beni ate te funksionoje, eshte e rendesishme t'i permbahen zakoneve te caktuara qe mund te rritin metabolizmin tuaj ne gjume. Fillimi i ketyre ritualeve ne te vertete mund t'ju ndihmoje te qendroni me ne ...
ikub.al | 13-Aug-2019 14:56
Nese doni ta beni ate te funksionoje, eshte e rendesishme t'i permbahen zakoneve te caktuara qe mund te rritin metabolizmin tuaj ne gjume. Fillimi i ketyre ritualeve ne te vertete mund t'ju ndihmoje te qendroni me ne ...

Vëmendje, çfarë duhet të bëni para gjumit që të bini në peshë
Gjatë natës trupi juaj djeg midis 300 dhe 400 kalori! Kjo pothuajse është e barabartë me sasinë e energjisë që harxhoni me një ora vrap. Ekspertët pretendojnë se gjumi cilësor mund të kontribuojë në humbjen e peshës, ...
VizionPlus | 14-Aug-2019 21:21
Gjatë natës trupi juaj djeg midis 300 dhe 400 kalori! Kjo pothuajse është e barabartë me sasinë e energjisë që harxhoni me një ora vrap. Ekspertët pretendojnë se gjumi cilësor mund të kontribuojë në humbjen e peshës, ...

Këshilla kundër dhjamit në bark
Dhjami në zonën e barkut është një problem për shumicën e femrave sot. Por shumë dhjam rrit riskun për shumë probleme shëndetësore si diabet, sëmundje zemre, tension të lartë gjaku, madje dhe disa tipe kanceresh. Dhjami ...
Portalb | 13-Aug-2019 13:43
Dhjami në zonën e barkut është një problem për shumicën e femrave sot. Por shumë dhjam rrit riskun për shumë probleme shëndetësore si diabet, sëmundje zemre, tension të lartë gjaku, madje dhe disa tipe kanceresh. Dhjami ...

Tri rregulla çdo mëngjes për të rënë në peshë
Mënyra më e mirë për t’u dobësuar është të hani mëngjes të shëndetshëm çdo ditë. Ndiqni këto 3 rregulla çdo mëngjes dhe do të arrini rezultate të kënaqshme brenda pak kohësh. Hani sapo të zgjoheni Studimet kanë treguar ...
Republika | 13-Aug-2019 11:39
Mënyra më e mirë për t’u dobësuar është të hani mëngjes të shëndetshëm çdo ditë. Ndiqni këto 3 rregulla çdo mëngjes dhe do të arrini rezultate të kënaqshme brenda pak kohësh. Hani sapo të zgjoheni Studimet kanë treguar ...

Tri rregulla çdo mëngjes për të rënë në peshë
Mënyra më e mirë për t’u dobësuar është të hani mëngjes të shëndetshëm çdo ditë. Ndiqni këto 3 rregulla çdo mëngjes dhe do të arrini rezultate të kënaqshme brenda pak kohësh. Hani sapo të zgjoheni Studimet kanë treguar ...
Gazeta Monitor | 12-Aug-2019 20:18
Mënyra më e mirë për t’u dobësuar është të hani mëngjes të shëndetshëm çdo ditë. Ndiqni këto 3 rregulla çdo mëngjes dhe do të arrini rezultate të kënaqshme brenda pak kohësh. Hani sapo të zgjoheni Studimet kanë treguar ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved