ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 08:44

Ushtron presion mbi Inter, Chiellini: Nuk mund të fshihen më!

Ushtron presion mbi Inter, Chiellini: Nuk mund të fshihen më!
Pas miqësores verore tradicionale të Villar Perosa ndërmjet Juve A dhe Juve B, mbrojtësi bardhezi, Chiellini ka folur mbi sezonin e ardhshëm në Seria A dhe për sfidën me Inter për titullin kampion. “Inter, edhe sezonin ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 22:24
Pas miqësores verore tradicionale të Villar Perosa ndërmjet Juve A dhe Juve B, mbrojtësi bardhezi, Chiellini ka folur mbi sezonin e ardhshëm në Seria A dhe për sfidën me Inter për titullin kampion. “Inter, edhe sezonin ...

Tirana tenton yjet e kombëtares
Skuadra e Tiranës synon të nënshkruajë me dy futbollistët e kombëtares, Andi Lila dhe Kristal Abazaj. Bardh e blutë konsiderohen si pretendent për titull. Një nga pretendetët për të fituar titullin kampion në kategorinë ...
ABCNews | 12-Aug-2019 15:59
Skuadra e Tiranës synon të nënshkruajë me dy futbollistët e kombëtares, Andi Lila dhe Kristal Abazaj. Bardh e blutë konsiderohen si pretendent për titull. Një nga pretendetët për të fituar titullin kampion në kategorinë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved