ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 19:16

Dështimi i madh në merkato, Real nxjerr në shitje sulmuesin serb

Dështimi i madh në merkato, Real nxjerr në shitje sulmuesin serb
Duhet të ishte kapërcimi i madh në karrierë, por vetëm dy muaj nga transferimi te Real Madrid për 60 milion euro, Luca Jovic është nxjerrë sërish në shitje. Sipas mediave spanjolle, sulmuesi serb nuk e ka bindur aspak ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 13:01
Duhet të ishte kapërcimi i madh në karrierë, por vetëm dy muaj nga transferimi te Real Madrid për 60 milion euro, Luca Jovic është nxjerrë sërish në shitje. Sipas mediave spanjolle, sulmuesi serb nuk e ka bindur aspak ...

U ble nga Reali për 60 mln euro, por Luka Joviç nuk e bindi Zidane dhe pritet të largohet
Luka Joviç u transferua te Real Madridi në fillim të kësaj merkato për shifrën e 60 milionë euro, por ai mund të largohet nga madrilenët pas vetëm 2 muajsh. Sipas mediave serbe, sulmuesi nuk e ka bindur trajnerin Zidan, ...
Lexo | 14-Aug-2019 15:33
Luka Joviç u transferua te Real Madridi në fillim të kësaj merkato për shifrën e 60 milionë euro, por ai mund të largohet nga madrilenët pas vetëm 2 muajsh. Sipas mediave serbe, sulmuesi nuk e ka bindur trajnerin Zidan, ...

Zidane u mësua me Championsin, tani prioritet ka titullin kampion në Spanjë
Real Madridi do ta nisë të shtunën sezonin e ri në “Balaidos” përballë Celta Vigos. 6 sezonet e fundit kanë qenë një sukses absolut për “Los Blancos” në Champions League, ku në këtë hapësirë kohore madrilenët kanë ...
InFokusi | 14-Aug-2019 15:29
Real Madridi do ta nisë të shtunën sezonin e ri në “Balaidos” përballë Celta Vigos. 6 sezonet e fundit kanë qenë një sukses absolut për “Los Blancos” në Champions League, ku në këtë hapësirë kohore madrilenët kanë ...

Roma e vendosur për Lovren, ja sa do të paguaj klubi për të
Real Madridi pritet të bëjë ende punë gjatë këtij afati kalimtar të verës, mirëpo dështimi për ta transferuar mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogban, ka bërë që Zinedine Zidane ta shqyrtojë mundësinë e dhënies ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 15:07
Real Madridi pritet të bëjë ende punë gjatë këtij afati kalimtar të verës, mirëpo dështimi për ta transferuar mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogban, ka bërë që Zinedine Zidane ta shqyrtojë mundësinë e dhënies ...

Zidane, afër të japë dorëheqje nga Real Madridi
Real Madridi pritet të bëjë ende punë gjatë këtij afati kalimtar të verës, mirëpo dështimi për ta transferuar mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogban, ka bërë që Zinedine Zidane ta shqyrtojë mundësinë e dhënies ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 14:47
Real Madridi pritet të bëjë ende punë gjatë këtij afati kalimtar të verës, mirëpo dështimi për ta transferuar mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogban, ka bërë që Zinedine Zidane ta shqyrtojë mundësinë e dhënies ...

Zidane, afër të japë dorëheqje nga Real Madridi
Real Madridi pritet të bëjë ende punë gjatë këtij afati kalimtar të verës, mirëpo dështimi për ta transferuar mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogban, ka bërë që Zinedine Zidane ta shqyrtojë mundësinë e dhënies ...
Kosova Sot | 14-Aug-2019 14:24
Real Madridi pritet të bëjë ende punë gjatë këtij afati kalimtar të verës, mirëpo dështimi për ta transferuar mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogban, ka bërë që Zinedine Zidane ta shqyrtojë mundësinë e dhënies ...

Real Madridi bëhet pishman për blerjen e Luka Jovic
Luka Jovic u transferua te Real Madridi në fillim të kësaj merkato për shifrën e 60 milionë euro, por ai mund të largohet nga madrilenët pas vetëm 2 muajsh. Sulmuesi nuk e ka bindur trajnerin Zinedine Zidane dhe ...
InFokusi | 14-Aug-2019 14:23
Luka Jovic u transferua te Real Madridi në fillim të kësaj merkato për shifrën e 60 milionë euro, por ai mund të largohet nga madrilenët pas vetëm 2 muajsh. Sulmuesi nuk e ka bindur trajnerin Zinedine Zidane dhe ...

Lëndohet edhe Rodrygo, humb startin e La Ligës
Transferi i ri i Realit, Rodrygo do të humbasë fillimin e sezonit të ri. Sulmuesi i Real Madridit, Rodrygo është vendosur deri në tre javë jashtë fushave të blerta, pasi u konfirmua se ai ka pësuar një dëmtim në nyje. ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 14:16
Transferi i ri i Realit, Rodrygo do të humbasë fillimin e sezonit të ri. Sulmuesi i Real Madridit, Rodrygo është vendosur deri në tre javë jashtë fushave të blerta, pasi u konfirmua se ai ka pësuar një dëmtim në nyje. ...

Real i paqartë: Bale mund të qëndrojë
Gareth Bale është aktivizuar sërish me Real Madridin pas disa ndeshjes mungesë në miqësoret e zhvilluara nga ‘Los Blancos’.
Top Channel | 13-Aug-2019 06:54
Gareth Bale është aktivizuar sërish me Real Madridin pas disa ndeshjes mungesë në miqësoret e zhvilluara nga ‘Los Blancos’.

Zidane, afër të japë dorëheqje nga Real Madridi
Real Madridi pritet të bëjë ende punë gjatë këtij afati kalimtar të verës, mirëpo dështimi për ta transferuar mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogban, ka bërë që Zinedine Zidane ta shqyrtojë mundësinë e dhënies ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 14:16
Real Madridi pritet të bëjë ende punë gjatë këtij afati kalimtar të verës, mirëpo dështimi për ta transferuar mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogban, ka bërë që Zinedine Zidane ta shqyrtojë mundësinë e dhënies ...

Dështimi i madh në merkato, Real nxjerr në shitje sulmuesin serb
Duhet të ishte kapërcimi i madh në karrierë, por vetëm dy muaj nga transferimi te Real Madrid për 60 milion euro, Luca Jovic është nxjerrë sërish në shitje. Sipas mediave spanjolle, sulmuesi serb nuk e ka bindur aspak ...
E Dua Sportin | 14-Aug-2019 14:05
Duhet të ishte kapërcimi i madh në karrierë, por vetëm dy muaj nga transferimi te Real Madrid për 60 milion euro, Luca Jovic është nxjerrë sërish në shitje. Sipas mediave spanjolle, sulmuesi serb nuk e ka bindur aspak ...

Vera e jashtëzakonshme e Bale Gareth Bale e kaloi një ditë normale të stërvitjeve të martën në Valdebebas, përkundër që ende nuk është i sigurt se çfarë do të ndodh me të ardhmen e karrierës...
Gareth Bale e kaloi një ditë normale të stërvitjeve të martën në Valdebebas, përkundër që ende nuk është i sigurt se çfarë do të ndodh me të ardhmen e karrierës së tij. Të gjithë përreth tij janë duke i thënë të ...
Kosova Sot | 14-Aug-2019 11:14
Gareth Bale e kaloi një ditë normale të stërvitjeve të martën në Valdebebas, përkundër që ende nuk është i sigurt se çfarë do të ndodh me të ardhmen e karrierës së tij. Të gjithë përreth tij janë duke i thënë të ...

Vera e jashtëzakonshme e Bale
Gareth Bale e kaloi një ditë normale të stërvitjeve të martën në Valdebebas, përkundër që ende nuk është i sigurt se çfarë do të ndodh me të ardhmen e karrierës së tij. Të gjithë përreth tij janë duke i thënë të ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 11:05
Gareth Bale e kaloi një ditë normale të stërvitjeve të martën në Valdebebas, përkundër që ende nuk është i sigurt se çfarë do të ndodh me të ardhmen e karrierës së tij. Të gjithë përreth tij janë duke i thënë të ...

Reali e largon pas vetëm dy muajve serbin që i kushtoi 60 milionë euro
Reprezentuesi serb i transferuar te Real Madrid për 60 milionë euro nga Eintracht Frankufrt, sezonin e ri me gjasa të mëdha mund të mos e nis te ‘Los Blancos’. Sipas ‘Marca’, e cila bazon shkrimin e saj te mediet ...
Lajminet | 14-Aug-2019 10:53
Reprezentuesi serb i transferuar te Real Madrid për 60 milionë euro nga Eintracht Frankufrt, sezonin e ri me gjasa të mëdha mund të mos e nis te ‘Los Blancos’. Sipas ‘Marca’, e cila bazon shkrimin e saj te mediet ...

Real Madrid ia ofron PSG-së tre lojtarë për Neymarin
Zinedine Zidane është i gatshëm të ndahet me disa nga yjet e skuadrës së tij, për të sjellë në ‘Santiago Bernabeu’ brazilianin e shumëdëshiruar. ‘Los Blancos’ kanë pranuar të paguajnë deri në 700 mijë euro në javë për ...
Lajminet | 14-Aug-2019 08:10
Zinedine Zidane është i gatshëm të ndahet me disa nga yjet e skuadrës së tij, për të sjellë në ‘Santiago Bernabeu’ brazilianin e shumëdëshiruar. ‘Los Blancos’ kanë pranuar të paguajnë deri në 700 mijë euro në javë për ...

Ja si do të dukej formacioni i Realit me Nejmarin në përbërje!
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka refuzuar të mohojë një transferim të vonshëm në “Santiago Bernabeu” të yllit brazilian të PSZH-së, Nejmar, për shërbimet e të cilit gjithashtu po interesohet edhe rivali i ...
InfoSport.mk | 13-Aug-2019 18:10
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka refuzuar të mohojë një transferim të vonshëm në “Santiago Bernabeu” të yllit brazilian të PSZH-së, Nejmar, për shërbimet e të cilit gjithashtu po interesohet edhe rivali i ...

Mediat britanike mendojnë se Pogba do të transferohet në Real Madrid
Lojtari ende dëshiron që të transferohet tek skuadra e La Liga, kurse çmimi i transferit prej 160 milionë euro mund të jetë shkaktari kryesor që mund ta bllokojë transferin Pavarësisht se afati i transferëve është ...
TetovaSot | 13-Aug-2019 17:56
Lojtari ende dëshiron që të transferohet tek skuadra e La Liga, kurse çmimi i transferit prej 160 milionë euro mund të jetë shkaktari kryesor që mund ta bllokojë transferin Pavarësisht se afati i transferëve është ...

Betejat e transferimeve mes Real Madridit dhe Barcelonës: Nga Beckham e Villa deri te Neymar
Barcelona dhe Real Madrid vazhdojnë të luftojnë për të siguruar nënshkrimin e Neymarit. Megjithatë braziliani është larg nga lojtarët e vetëm që ka shkaktuar një luftë transferimi midis dy klubeve më të mëdha të ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 10:00
Barcelona dhe Real Madrid vazhdojnë të luftojnë për të siguruar nënshkrimin e Neymarit. Megjithatë braziliani është larg nga lojtarët e vetëm që ka shkaktuar një luftë transferimi midis dy klubeve më të mëdha të ...

Mediat britanike mendojnë se Pogba do të transferohet në Real Madrid
Lojtari ende dëshiron që të transferohet tek skuadra e La Liga, kurse çmimi i transferit prej 160 milionë euro mund të jetë shkaktari kryesor që mund ta bllokojë transferin Pavarësisht se afati i transferëve është ...
Kosova Sot | 13-Aug-2019 16:40
Lojtari ende dëshiron që të transferohet tek skuadra e La Liga, kurse çmimi i transferit prej 160 milionë euro mund të jetë shkaktari kryesor që mund ta bllokojë transferin Pavarësisht se afati i transferëve është ...

Mediat britanike mendojnë se Pogba do të transferohet në Real Madrid
Lojtari ende dëshiron që të transferohet tek skuadra e La Liga, kurse çmimi i transferit prej 160 milionë euro mund të jetë shkaktari kryesor që mund ta bllokojë transferin Pavarësisht se afati i transferëve është ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 16:32
Lojtari ende dëshiron që të transferohet tek skuadra e La Liga, kurse çmimi i transferit prej 160 milionë euro mund të jetë shkaktari kryesor që mund ta bllokojë transferin Pavarësisht se afati i transferëve është ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved