ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/08/2019 14:01

Tri raste të reja me gjuajtje me armë në dasma

Tri raste të reja me gjuajtje me armë në dasma
Gjatë 24 orëve të fundit, njësitet policore në rajonin e Mitrovicës, kanë reaguar në dy lokacione ku kishte informacione për të shtëna me armë në ahengje.
Kosova Press | 14-Aug-2019 14:36
Gjatë 24 orëve të fundit, njësitet policore në rajonin e Mitrovicës, kanë reaguar në dy lokacione ku kishte informacione për të shtëna me armë në ahengje.

Të shtëna në ahengje, policia konfiskon tri armë në Mitrovicë
Në saje të angazhimeve të vazhdueshme në parandalimin e të shtënave në ahengje Policia në Rajonin e Mitrovicës, po ndërmerr të gjitha masat e nevojshme policore për të siguruar rendin dhe qetësinë publike në rajonin e ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 13:01
Në saje të angazhimeve të vazhdueshme në parandalimin e të shtënave në ahengje Policia në Rajonin e Mitrovicës, po ndërmerr të gjitha masat e nevojshme policore për të siguruar rendin dhe qetësinë publike në rajonin e ...

Vazhdon trendi i gjuajtjeve me armë në dasma
Policia e Kosovës në raportin ditor ka njoftuar se gjatë dy ditëve ka arrestuar 6 persona, të cilat dyshohet se kanë shtënë me armë në ahengje familjare.
Kosova Press | 12-Aug-2019 11:59
Policia e Kosovës në raportin ditor ka njoftuar se gjatë dy ditëve ka arrestuar 6 persona, të cilat dyshohet se kanë shtënë me armë në ahengje familjare.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved